Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ar-en-a

Brzydkie zapachy w kuchni

Polecane posty

Gość ar-en-a

Czym zwalczyć brzydki zapach pozostajacy po gotowaniu bobu i kalafiora ? Acha ,nie mam w kuchni okna wiec nie piszcie o wietrzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna dyskusja
Nie wszędzie można zainstalować wyciąg, w starych blokach teoretycznie jest zakaz, choć wiele osób nie stosuje się do tego, kompletnie mając w d... swoich sąsiadów, którzy nie mają ochoty wąchać ich wątpliwych kuchennych aromatów. Podobno sposobem na kalafiora jest dodać do wody skórkę suchego chleba, lub wlać trochę mleka - podobno zabija czy zmniejsza ten zapach. Ja gotuję w parowarze i nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar-en-a
Dzieki,no piszesz świetna dyskusja,ale nie kazyd ma okno w kuchni i dobry wywiew zeby mozna było zwalczyc go od razu.Musze spróbowac z tym patentem na kalafiora.Mnie to ten zapach nie przeszkadza,ale mojemu mezowi strasznie.Natomisat tak na spróbowanie kupiłam odswiezac ambi pur i machnęłam nim po całej kuchni.Jakoś pomogło.No ale co teraz,bo smierdzi to mam nie gotowac kalafiora ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu nie mieszkałabym w mieszkaniu, gdzie kuchnia nie ma żadnej wentylacji zabijać jeden smród innym - to żadne wyjście jedyne - otworzyć co sie da w całym mieszkaniu i wietrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multivitaminka3
Na stronce zapachdomu.pl sa dostepne świeczki pełniące rolę odświeżaczy powietrza, sprawdź sobie ich ofertę bo może okaże się bardzo pomocna w Twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę tylko na orange
wrzuć do gotowania takich jarzyn, kromkę chleba razowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×