Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

ja nie jestem przekonana, że to tak mocno napięte mięśnie brzucha, moim zdaniem to brzuch jest twardy przez powiększoną macicę-brzuchy ciążowe zawsze są twarde w porównaniu do brzucha z tłuszczykiem. Mój prezent czyli kojec motherhood jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
a propo tego kojca- też go oglądałam i bardzo mi się spodobał. postanowiłam jednak że sama go sobie zrobie:D mam mnóstwo gąbki więc sobie zrobię wkład a powłoczkę mi mama uszyje. tylko zastanawiamy się czy on jest taki szeroki jak ten na zdjęciu fioletowy z którym leży kobieta czy taki bardzo wąski i długi jak widać na zdjęciach gdy leży osobno.czy to to samo. Kasiulka jak to jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: zmierzyłam go wałek ma szerokość 25 cm, rogal jest szerszy i ma 30 cm, na 145 cm długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
ok dzięki:) na jakiejś stronce znalazłam wymiary,nawet zbliżone,tylko coś długość nie pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny troszkę mnie nie było:)Mojego maluszka czuje już od 13/14 tygodnia a teraz już nawet mój poczuł :)Silny maluszek jest :)Mam pytanie co ile chodzicie do lekarza bo mój mi wyznacza wizyty co 5 tygodni.Kiedyś chodziłam co 4 później jak miałam rozwarcie co 2 tygodnie.I będę miała w 23 tygodniu prawie 24 Usg połówkowe i zastanawiam się czy to nie za późno.Nikt nie wysyła zdjęć na pocztę ,może zdjęcia jak ktoś kupił coś dla maluchów:)Kojec mam już od sierpnia świetna sprawa.Można sobie zobaczyć w smyku albo w innym sklepie :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyty co 3 tygodnie i planowe 3 usg na całą ciążę Z nowości dla synusia wylicytowaliśmy w idealnym stanie fotelik maxi cossi cabrio fix: http://allegro.pl/fotelik-nosidelko-maxi-cosi-cabrio-fix-super-igla-i1866250803.html. Kupiłam też na allegro płaszcz zimowy: http://allegro.pl/kurtka-plaszcz-ciazowy-rozmiar-xl-i1830341171.html. Teraz zastanawiam się jak małym kosztem zmienić pokój dla dziecka, więc na pewno kupię jakieś firanki i zasłonki, a także znalazłam naklejkę ścienną, która bardzo mi się podoba (niestety jest dość droga) http://www.decobazaar.com/produkt-naklejka-na-sciane-drzewo-z-sowa-wersja-2-3304360.html, do tego pewnie dojdzie jakaś lampka z ikei. Generalny remont pokoju z wymianą mebli itd planuje za ok. 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co do bólu w podbrzuszu to podobno całkiem normalne bo jakby nie było maluszek robi sobie miejsce :) ja zaczęłam odczuwać je wczoraj i dzisiaj troszkę, mój ginekolog kazął mi uważać na bóle kręgosłupa w odcinku dolnym bo to może oznaczać odklejające się łożysko i wtedy mam lecieć do szpitala żeby sprawdzić co i jak z maluchem, póki co takowe nie występują i mam nadzieję, ze nie wystąpią. Owszem pobolewa mnie krzyż ale to chyba bardziej załuga 1000 puzzli, które rozłożyłiśmy na podłodze i staramy się ułożyć a nie jest mi najwygodniej na podłodze siedzieć no ale staram się nie spędzać nie wiadomo ile czasu nad układaniem :) chwilę się potem rozchodzę i jest ok :) brzuszek już fajnie widoczny :) jak to stwierdził mąż "robię się już taka ciążowa" :D jedyne co mi dokucza to katar i to tez nie cały dzień, najgorzej jest z rana :( taka dziwna dolegliwość :) życzę Wszystkim miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712: ja mam wizyty co 3 tygodnie i na każdej mam robione USG. Połówkowe też wypadnie mi na 23/24 tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydawało ze coś nie tak:( Basiolek i Kasiulka prywatnie chodzicie czy na NFZ ???A lekarz twierdzi ze teraz są refundowane co 4 tygodnie a mi daje co 5 tygodni wizytę.Najbardziej wystraszyłam sie na wizycie jak położna nie mogła serduszka znaleźć najgorsze 3 minuty lekarz podłączył usg i było widać serduszko ale nic więcej nie sprawdzał zobaczył serduszko i gdzie główka jest i po usg.Ja kupiłam coś w stylu płaszczyka na zimę bez kaptura nie typowo ciążowa ale będzie dobre bo taka bombka zrobię kiedyś zdjęcie to wrzucę na pocztę a płaszczyk za 180 zł na rynku , wiec jakoś ujdzie.Mam 8 kg więcej niż przed ciążą:(Jeszcze 2 kg i będę ważyć tyle co do porodu z synem a to dopiero 19 tydzień ehh . Mozę wiecie gdzie można znaleźć jakąś stronkę z dietą dobrą bo już nie wiem co jeść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:)) Dzisiaj miałam usg połówkowe:))) Wszystko jest super:)) usg trwało ok 35min i lekarz badał serduszko, ciągłość kręgosłupa położenie łożyska i wogole czy wszystkie narządy sie dobrze rozwijaja:)) Płaciłam tyle co za normalna wizyte ze zwykłym usg czyli 120 zł tylko musiałam poczekać na koniec kolejki i wtedy dopiero mi robił usg zeby inne kobitki tak długo nie czekały. Niestety nadl nie znamy płci dzidzi...wszystko zakrywa przed mamusia:)))bobas miał skrzyzowane nózki i nic nie było widać:( Kolejna wizyta 5 listopada. Również chodze zazwyczaj co 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
Monikaa87 witam gratuluje córeczki a co do tego krwiaka to dopiero teraz się pojawił czy już był wcześniej ? Miałaś jakieś plamienia ? co ile masz wizytę ? u mnie kol kiedyś miała ale się wchłoną i czytam na necie że często się wchłania mam nadzieje że zniknie i u ciebie nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra Masz powód do radości i za co dziękować Panu Bogu-wiadomośc,że dziecko jest całe i zdrowe to najcudowniejsza wiadomość. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra Masz powód do radości i za co dziękować Panu Bogu-wiadomośc,że dziecko jest całe i zdrowe to najcudowniejsza wiadomość. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra Masz powód do radości i za co dziękować Panu Bogu-wiadomośc,że dziecko jest całe i zdrowe to najcudowniejsza wiadomość. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_kalimba
Lista marcowych mam 2012 loarra.............24......Inowrocław..22.05.11....01.03 . 2012 nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....02.03. 2012 Loma..............30.....Warszawa.....25.05.11...02.03.20 12 szatynka84......27.....Białystok......24.05.11....03.03. 201 2 Nesia.............35......Warszawa....26.05.11....04 .03.2012 zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11... 04.03.2012. chłopiec gosiaczek29....29......Lublin..........01.06.11....08.03 .12... blizniaki ? inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08. 03.2012 gocha g ........... ..28......... ......03.06.11....09.03.2012 dziewczynka scooby84........27.....Poznań ....... 02.06.11.....09.0 3.2012- chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia..........02.06.11 ....09.03.2012- dziewczy myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012 Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012 chłopiec Julka.................................................... ... 11 .03.2012 Agniesia1979...................01.06.2011......11.03.2012 chłopiec(80%) monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11.....12.03.20 1 2 chłopiec Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012 eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012 rogal86.........25.....Niemcy.........22.05.11.......14.0 3.2012 Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11......15.03.2012 kajaka31......31.....Gdynia...........27.05.11......15.03 . 2012 Klinka31................................................. ..17 .03.2012 amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012 Marzec19......26.....Kraków.........13.06.11......19.03. 2012 Lilka79.........31.... Warszawa......13.06.11...... 20. 03.2012 ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012 lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11......21.0 3 .2012 Agula0501.....25.... Warszawa...... 18.06.11......25.03.2012 Eulalia..........31.....Białystok........20.06.11.. ...25.03.2012 Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11..... .25.03.2012 Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012 majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012 Marghi........36......N.Sącz..........29.06.11........29 . 03.2012 carmen37.....27.....Dublin...........04.06.11........09.0 4. 2012 Monikaa87...24.....Sucha B..........30.05.11........7.03.2012 my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_kalimba
Witam Wszystkie Ciężarówki! Pierwsza ciąża, na razie wszystko ok, płeć nieznana. Pracuję dzielnie, ale powiedziałam szefostwu, że w listopadzie chcę iść na L4 ciążowe. Ginekolożka powiedziała, że nie robi ciężarnym problemów z L4, więc mogę planować pomimo braku wyraźnych przeciwwskazań. Chociaż właściwie pracuję na co dzień z dziećmi - które, wiadomo, zdarzają się być siedliskiem chorób, bakterii i wirusów (chodzę ciągle lekko przeziębiona). Powinnyśmy unikać takich miejsc, więc jest i przeciwwskazanie do pracy:) Mam bóle w okolicy krzyża/kości ogonowej, zwłaszcza, gdy następują na lewą nogę. Nie chcę brać przeciwbólowych, macie podobne dolegliwości? Nie czuję ruchów, czekam niecierpliwie, ale to pierwsza ciąża, więc pewnie muszę poczekać z miesiąc. Pozdrawiam i dołączam do miłego Grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_kalimba
I jeszcze: - wizyty mam co 4 tygodnie, ale lekarz może nas zapraszać na kontrole nawet co tydzień, nfz tego nie reguluje, więc porozmawiajcie ze swoimi lekarzami albo zmieńcie na pewniejszych - usg też mam na każdej wizycie, żeby sprawdzić chociaż bicie serca - w nocy brzuch mi się napręża, miłe uczucie, bóle przy przewracaniu z boku na bok, chyba lekkie skurcze... ale prawdopodobnie wszystko to jest naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam do sprzedania 2 rozki jeden usztywniany drugi zwykly. Oraz dwa biustonosze do karmienia... biustonosze nie uzywane! Zdiecia moge wyslac na poczte. Zainteresowanych prosze pisac na meila mala929@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
cześć dziewczyny tez mam termin na marca i najprawdopodobnej bedzie dziewczynka :) 26go ide na prenatalne wiec może to potwierdzą zastanawialyście sie na imieniem?? bo ja nie mam pojęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_kalimba
W pracy na brzuszek mówią Krysia, w domu mąż mówi Dyzio;) a płeć jeszcze nieznana. Moje typy: Borys; dla dziewczynki Olena lub Kalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
mnie się podoba dla dziewczynki Michalina a chlopak Jakub ale przyszłemu tatusiowi nie bardzo ta Michalina do gustu przypadła jeszcze Kinga i zauzia ale ich to za dużo a ile przytyłyscie przez te ok 20tygodni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie w porządku jestem po kolejnej wizycie dzieciaczki maja sie dobrze na razie równo rosną oby tak dalej . lekarz powiedział że jest duże prawdopodobienstwo ze dziewczynki :)ale musze brac sporo leków luteine + inne leki bo odczuwam skurcze a do tego mam jakis stan zapalny.Brała ktoras moze clotromazol czopki na zapalenie w ciąży ?acha przytyłam do tej pory 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo gosiaczek29 ;) ja właśnie miałam na samym początku w 1 miesiącu i na ulotce clotrimazollum jest zabronione i mój lekarz też stanowczo zabronił jednak przepisał duuużo droższy krem Pimafucin za 35 zł ... użyty 2 razy poskutkował . Od 2 dni mam coś .. pewnie dziadostwo z basenu ... narazie raz użyłam tego pimafucin ale jak nie podziała musze jechać po jakieś czopki albo smarowidła na recepte ... ech już powiedziałam koniec basenów chlorują wode ale i tak bakteriozy 80% ! Ty masz komu przytyć ;) jak będą 2 córy ;) fajnie ja zawsze mówie na początku chyba najgorzej przy bliźniakach te wstawanie przewijanie karmienie i ząbkowanie i choróbska podwójnie ale potem sama radość :) ja patrze na mojego 3 latka sam do siebie mówi sam sie bawi ... żal mi go ! Jakby było takich dwóch ale było by śmiesznie pewnie ;) Ja w rodzinie miałam przypadki bliźniaków i u mnie i u męża jednak na 1 usg od razu pytałam czy nie ma bliźniaków ;) ale okazuje sie że narazie póki co jedna panna sobie rośnie :p przytyłam 3 kg :) aż mnie lekarka pochwaliła ... nawet nie powiem ile już miałam na plusie w 1 ciąży :P :P :P Ale teraz mam aktywną ciąże basen rower codziennie , plus prawko już prawie kończe .. :P no i z MIko mam co robić :) więc mam nadzieje że nie przytyje znów ponad 25 kg :P :P :P miłego dzionka co tak ponuro zamarzacie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×