Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Hej dziewczyny,ja przytylam na razie 5kg.eudomonia jezdzisz na rowerze normalnym czy stacjonarnym bo mi gin zabronil jezdzic na normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loara za fotelik zapłaciłam 170 zł. Taki sam nowy kosztuje 500 zł. Ja jak schudłam to jeszcze nie przytyłam, ale jestem pewna, że na dniach to się zmieni bo brzuszek w końcu mi wyskakuje. U nas na 95% będzie Grześ, pozostawiam sobie te 5% na zmianę w ostatnim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak schuddlam to tez jeszcze nie doszlam do wago spprzed ciazy (58.5kg). waze 57kg, a juz 19 tydzien, 5 miesiac. Brzuzek juz mam taki lekki, slodki taki:)) Co do imion to dziewczynka Amelka , a jakby sie okazal jednak synek to Szymon chyba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykłym ;) jak sie nie ma prawka a jestem dopiero po 18 godzinie jazd a gdzie tam egzamin ... więc zostaje mi rower . Ale ja chętnie jeżdżę pomimo że nie nastawiam sie na poród siłami natury to wole aktywnie żyć :P póki co zmusza mnie to do tego że nie mam prawo jazdy ani swojego autka :P ale teraz spokojnie jak zdam to od razu jakieś sobie kupie . Oczywiście jako za pierwszy samochód złoma bo wiadomo że sie przytrze zderzaki albo przestawi komuś płot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uwazaj na rowerze bo w sumie wszystkie zrodla odradzaja jazde jak sie jest w ciazy poniewaz istnieje niebezpieczenstwo upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa87
gocha g:) krwiak wyszedł teraz na badaniu 3d, wizyte u swojej ginekolog mam we środe i ma się temu przyjrzeć ale generalnie uspokoiła mnie że jeśli nie mam i nie miałam krwawień ani bóli brzucha to nie mam się czym na zapas martwić. Wydawało mi się czy też jesteś z Suchej czy okolic? mój nr gg 10275888 jakbyś chciała się odezwac pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
ja przez te 20 tyg przytyłam jakies 2 kg :) i bardzo sie ciesze bo dalej ubieram normalne ubrania, tylko powoli zaczynają mnie spodnie gnieść i chyba dam sobie przerobić dżinsy na ciążowe u krawcowej mozna wycina pas i doszywa ten materiał a nie kosztuje dużo bo niektore ciążowe to max drogie a tak na wiosne mozna kupić nowe jak stare sie przerobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez 21 tygodni przytyłam 4,5 kg...co do spodni wkońcu mi przyszły zamówione z allegro i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona...sa wygodne mimoiz dzinsy i nie były drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loara podaj link na fajne spodnie- mnie ciezko coś wybrać z allegro. A ja już do konca ciąży bede się męczyć z dietą i cukrzyca cięzarnych:-( więc od pocz. ciązy to nic nie przytylam i pewnie jeszcze schudne przez diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Mam do sprzedania dwa biustonosze do karmienia oraz dwa rozki jeden usztywniany a drugi zwykly . Wiecej informacji moge wyslac i ew. zdiecia moge wyslac na poczte. Zainteresowanych prosze pisac mala929@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIewiele napisalam .... jestem lepcowka 2011 . biustonosze sa nie uzywane poniewaz ze wzgledow zdrowotnych nie moglam karmic . Jeden biustonosz jest czarny zwykly a drugi bialy koronkowy... Rozki uzywalam tylko przez pierwszy miesiac jeden (usztywniany jest pomaranczowy) a drugi jest cos w stylu zoltego z zyrafami:) Zachecam do zakupu NIE DROGO! Mala929@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) co do krwiaka to ja miałam na samym początku ciąży (6 tydz) ale się wchłonął :) a teraz gin nic nie wspomina więc jest ok :) jeśli chodzi o spodnie ciążowe to ja postawię chyba na ogrodniczki, oglądałam na allegro i jest fajny wybór :) są nawet takie z odpinaną górą więc w sumie 2 w 1 :) koleżanka już kupiła i jest bardzo zadowolona, mi w sumie zostały jedne spodnie, w które się jeszcze mieszczę ;) zakup ogrodniczek coraz bliżej :D póki co przytyłam około 3,5 kg, zaczęłam 18 tydzień i już nie mogę się doczekać pierwszych ruchów maluszka, na USG cały czas się kręci więc to pewnie tylko kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
fajne te spodnie :) a jak myślisz zamówić rozmiar wieksze??? czy tak jak wychodzii z tabeli czy nie bedą cisły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
Z tymi ruchami to kurcze ja już nie wiem co czuje czasem mi burczy ale to tak jakby coś po jedzeniu i chyba za wysoko jak na dzidzi a czasem czuje takie pukanie ale to raz i nic wiec nie wiem czy to już ruchy?? jutro bedzie 20 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Bardzo dawno mnie nie było, ale weszłam w wir pracy, dodatkowo kończylismy projektowac nasz domek i zalatwialismy dokumanty zwiazane z rozpoczeciem budowy. ALe od dzis jestem na L4 wiec bede miała duzo czasu i wszytsko nadrobie. U nas jest początek 18 tygodnia. Termin się zmienił z 22 mrca na 18 ;-)Z usg z zeszłego tygodnia wynika, że będziemy mieli dziewczynkę ;-) Tak poza tym to wszytsko dobrze. my_kalimba Ja też pracuje z dziecmi (4-5 latki) i tez cały czas chodziłam z katarem itp. Poza tym w zeszłym tyg miałam sytuację gdy musiałam podniesc dziecko i przeniesc - nie miałam wyjsca. I pozstanowilam, że nie ma się co narażac, zwłaszcza, że moja lekarka sama zaproponowała mi dzis zwolnienie. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia- dlatego ci odradzał clotrimazollum bo własnie na ulotce pisze zeby nie używac w 1 trymestrze , ja biore juz drugi dzien zobaczymy mam nadzieje że pomoże .ja w pierwszej ciąży też dużo przytyłam 32 kg , mam nadzieje że teraz az tyle nie przytyje :) a z tym rowerem to uważaj ja bym zrezygnowała , z tego co wiem to jest to niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiazek,ja tez slyszalam ze rower jest niewskazany,nawet delikatne biegi mozna uprawiac,jezeli wczesniej sie bylo wysportowanym,ale rower w zadnym przypadku... Ja zeby urozmaicic sobie aktywnosc ciazowa zamowilam wlasnie na dvd fitness i pilates dla ciezarnych,mam nadzieie ze zmobilibuje sie do regularnuch cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sportowcem nie byłam przed ciążą proszę sie nie śmiać :P ale rowerek codziennie ;) a jak nie t bardzo długi spacer . CHoć zima za rogiem ... ja już chodze w zimowej a jest +4 a co jak będzie -10 w czym ja chodzić będę ? o zgrozo ........... kawa ? :) miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja zamówiłam rozmiar normalny nie większy i chyba dobrze zrobłam bo dobrze leżą a material na brzuszek się rozciaga wiec powinny być jeszcze dlugo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia - już po kawusi? Bo ja właśnie piję :) Dziewczyny miałyście już test na glukozę? Dałyście radę to wypić? Bo ja mam jutro iść i się boję. Bo mi się niedobrze robi jak śniadania nie zjem a co dopiero jak to na pusty żołądek wypiję? Boje się że nie dam rady tego utrzymać w żołądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już po ale jutro sie możemy umówić na 10.00 :D p.s wyskoki na buzi to za sprawą hormonów ;) a co do testu na glukoze ja nie musze robić . Moja gin podchodzi do tego z dystansem . Bo jak sie nie miało cukrzycy przed zajściem w ciąże to czemu by miała sie zrobić w przez te 9 miesięcy ? No i ja nie robie absolutnie po co szukać dziury w całym ? Jedynie zrobiłam sobie 2 razy test paskiem glukozowym u babci ona mierzy sobie 3 razy dziennie i wyszło mi w normie więc nawet nie myśle o cudach cedeńkach tzn tym teście ! ... tak jest u mnie ;-) Mam pytanie bo nie znalazłam tego tematu w kafe . Czy któraś z Was cierpi na piękną chorobe - POKRZYWKE ? JA MAM OD URODZENIA PIERWSZEGO DZIECKA ... MIAŁAM TESTY SKÓRNE I W OGÓLE ... ALE NA TO NIE MA LEKU ... JAK ZJEM SER ALBO MLEKO PUCHNIE MI SKÓRA W KILKU MIEJSCACH I DO GODZINY ZNIKA :) TAKA DURNA CHOROBA . JA OSOBIŚCIE PYTAM CZY KTÓRAŚ Z WAS TEŻ NA TO CIERPI ? ZASTANAWIAM SIE CZY MOJE DZIECKO NIE ODZIEDZICZY TEJ DZIWNEJ POKRZYWKI PO MNIE ? ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka@@ ja miałam w I trymestrze krostki na dekoldzie i czole- masakra, ale same przeszły jak tylko skończyłam 12 tc. Dermatolog dał mi coś tam do smarowania (oczywiście nie szkodzącego dzidziusiowi) ale nie pomagało, trzeba było po prostu swoje odczekać Ale teraz mam większy problem- za krótka szyjka, dostałam zwolnienie i nie wiem co mam robić w wolnym czasie... lekarz zalecił jak najwięcej leżeć, więc leżę- wszystko dla dzidziusia :) ale już się zaczynam nudzić, a to dopiero drugi dzień na L4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonytulipan - ja całe dnie w domu spędzam, głównie na leżąco. Też mi się czasem nudzi ale ma tv, komputer i mnóstwo książek nieprzeczytanych, Do tego ostatnio ciągle jestem śpiąca więc mogę się zdrzemnąć :D eudaiomonia - nie wiem czy uda mi się wrócić po tym teście na 10. A nawet jeśli to czy będę miała ochotę na słodką kawę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Czasem będę do was zaglądać bo jak już kiedyś pisałam pewnie dzidziuś urodzi się w marcu. Eudaimonia: test obciążenia glukoza robi się dlatego, że w ciąży może wystąpić cukrzyca ciążowa.Jak sama nazwa mówi występuje w ciąży i często mija po jej skończeniu. Jest ona niebezpieczna dla dziecka i wymaga albo diety albo insuliny. To badanie jest wpisane jako obowiązkowe w kalendarz badań. Może nie jest przyjemne ale do przejścia. Ja do tej pory na sama myśl mam mdłości. Kobiety które dużo słodzą i lubią cukier to nawet mówiły że dobre. W niektórych laboratoriach można dodać sobie do tego magicznego napoju cytrynkę. Częstość wzyt to sprawa indywidualna. W pierwszej ciąży-prawidłowej na początku chodziłam co 2 miesiące. potem co miesiąc i pod koniec co dwa tygodnie. Teraz usg mam co tydzień i ciągle łażę do jakiegoś lekarza. Po co łazić co chwilkę jak nic się nie dzieje. ksiulka: też będę poszukiwać fotelika maxi cosi albo x lander. Tu są fajne naklejki: http://www.mikino.pl/products/224 gosiaczek: mnie na skurcze pomaga magnez i no-spa. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze mojemu lekarzowi mam pełne zaufanie i zawsze sugeruje sie jego słowem ... :) przede wszystki zaufanie :) swoją drogą 2 x robiłam poziom cukru na pasku i wyszło w normie :) pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×