Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Widze że macie juz różne dolegliwości. Jeju ja to samo przechodziłam rok temu i tez miałam termin na marzec. :) Czy któraś z was jest może z Białegostoku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj na usg polowkowym....wszytsko pieknie orsnie: nerki i narzady wewnetrzne w porzadku, szkoda ze tu w uk nie mowia jak dziecko jest duze i ile wazy, bo chcialabym wiedziec. a sama zapomnialam z tego wsztystkiego tez zapytac...ale okazalo sie i potwierdzilo ze to dziewczynka:)) piekna i zdrowa moja niunka:)) ahhhhhhhhh nie obeszlo sie bez lez, bo bylam z facetem co mnie bolalo bo tu radosc bo dzidzia, a tu smutek bo nie ma sie z kim dzielic radoscia, ani przytulic do kogo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie czy pijecie jakąś kawę? Ja codzień pije bezkofeinową- tak się troche oszukuję ale sprawia mi to przyjemnosć. Mam nadzieje że taka kawa nie szkodzi. Dzisiaj ma usg połówkowe no i troche sie denerwuje, żeby wszystko było ok z dzidzią. Czy mozna robić cytologie w ciąży- mam nadzerkę sie okazało i co jakiś czas mam upławy silniejsze. Posiewy nic nie pokazuja więc sobie myśle że to od tej nadzerki. W czym planujecie przywieźć dziecko ze szpitala? jakiś kombinezon? bo to w końcu jeszcze zima bedzie. W foteliku musi byc jakoś ciepło ale wygodnie ubrane, no i samo wyjscieze szpitala do samochodu. zastanawiałyście się nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja mialam polarkowy kombinezon z nózkami żeby zapiąc wygodnie pas. Cyto mozna, robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia76 mi gin powiedzial ze spokojnie mozna diwe slabe kawy dziennie wypijac, ja kawe lubie szczegolnie z mlekiem sojowym:) na poczatku wogole nie pilam a teraz pozwalam sobie od czasu do czasu. mama mi wlasnie kupila dla malej kombinezon polarowy ze zkarpetakim czapeczka i rekawiczkami, bedzie jak znalazl po szpitalu, chyba ze zrobi sie nagle bardzo cieplo co w koncu w marcu tez jest mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
76gosia cytologię można robić w ciąży a nawet jest zalecana zobacz na karcie ciązy jest tam i dla niej miejsce ja miałam robiona cytologie w 3 mieś jest to cytologia nie pełna wymaz bierze się z szyjki ale bez ingerenci do środka tak mi to wytłumaczono czyli niema żadnego ryzyka dla dziecka co do nadżerki to też mam małą ale nadżerki w ciąży się nie leczy bo często ustępuje samoistnie po ciąży zrób może czystość pochwy a co lekarz na te upławy ? szatynka84 ta cena nas skłoniła do zakupu tak wcześnie a kolor wprawdzie róż (planowałam fioletowy kupic) ale mocny amarantowy więc ujdzie moja brat dla córki kupił zielony i wszyscy myśleli że maja chłopca Co do ubrania kombinezonu planuje kupić śpiworek z otworem na pas bo mam zamiar poszaleć z sukienkami dla córci puki to ja decyduje w co się ubiera hi hi i myślę będzie dobre rozwiązanie by nadmiar materiału nie uwierał małej w kombinezonie z nóżkami agnieszk@@ najważniejsze że dzidzia zdrowa buziaki dla was A jak z waszymi zachciankami ja mam od wczoraj ochotę na żelki i mąż w końcu nie wytrzymał mojego biadolenia i pojechał kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kombinezon taki zimowy, ale też polarowy. Pogoda pokaże co bardziej się przyda. Agnieszk@@ cieszę się, że z Twoją córcią wszystko ok. Zachcianek na szczęście nie mam, ani dziwnego łączenia smaków ;). Dzisiaj zaniosłam mocz na dodatkowe badanie, bo ostatnio wyszło mi białko i byłam zaniepokojona. Jadłam i piłam żurawinę, mam nadzieję że przyniosło to efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Tak ,to prawda,że cytologie należy zrobić w ciaży,a głównie tuż przed porodem-ja tak miałam. Muszę się Wam pochwalić,że wreszcie doczekałam się ruchów mojego maleństwa:):):)kopie nawet w tej chwili:):):) Piszecie o ciuszkach,kombinezonach,a ja jak narazie nie przeglądałam ciuchów po synku.Zaczekam do wizyty 20 listopada,może wtedy sie dowiem czy to synek czy córcia i jak będzie synek,a takiem mam przeczucie po mimo to,że wszyscy mówią,że bedzie córka,to ciuchy mam zgłowy ,bo mam wszystko ,a jak będzie dziewczynka to dla niej nie mam pratycznie nic.Ciuchy po synku mam wszystkie chłopience,jak nie granatowe to w ciufki,koparki itp. Piszecie o kombinezonie,mam tez po synku,turkusowy z białym i czy urodze synka czy córke to nie bede kupowac nowego.Nie ma sensu kupowac mase ciuchów,bo jest nie sposób założyć wszystkiego dziecku,ja mam wiele jeszcze z metką można powiedzieć po synku.Co do wózka to gondolke tez mam po synku w idealnym stanie,natomiast muszę sobie kupić wypasioną spacerówkę. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha g
Marghi masz racje co do tych ciuchów jak masz po synu to bez sensu kupować nowe wiadomo że jeśli córa będzie to parę i tak na wyjście kupisz ja staram sie przemyśleć każdy zakup no ale 1 raz zostanę mamą wiec na pewno troszkę przesadzam Co do laktatora to u nas nie mam możliwości wypożyczenia a bratowa miała ręczny bo nie było w okolicznych sklepach elektryczno(gdy powił sie problem ) i do niczego się nie nadawał i tak musiała kupić elektryczny i dzięki niemu mała dostawała naturalny pokarm przez 3 mies bratowa sie zraziła niestety do karmienia piersią a odciąganie też ją męczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to żurawinka pomogła, ale nie mam już białka w moczu. Strasznie się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0808
ja mam kombinezon a w sumie 2 dostałam bezowe, jeden taki mega ciepły a 2 cieńszy polarowy :) a dziś kupiłam kocyk polarowy różowy choć jeden już mam ale ten był fajny mięciutki i za9.9:) kolezanka ma taki i kładzie dzidzi jak np gdzies idzie zeby nikomu nic nie opluł :) i kupiłam termometr do wody i 6 par skarpetek taki super komplet :) a wózek to mysle nad Tako http://allegro.pl/laret-tako-z-fotelikiem-nowosc-na-rynku-i1871089503.html ten różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ale fajne kolory mają te wózki! :) Ja już sprzęty dostałam- po "prawie" bratanku, łącznie z wózkiem i częścią mebelków. Nie zaglądam darowanemu koniowi w zęby, gdyż jako samotna mama będę cieniutko z kasą stała, ale wózek zdaje się być w dechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha g - wózek macie bardzo fajny, sami myślimy albo nad x-landerem xa albo nad espiro evo enzo, w sumie na początku mąż bardzo chciał trójkołowca ale potem zmieniliśmy jednak opcje na 4 kółka :) ...mamy jeszcze troszkę czasu, poza tym myślę, że wózek kupimy po porodzie, tylko wybierzemy wcześniej model i kolor :) no chyba, że trafi się jakaś gwiazdkowa okazja ;) kasiulka - cieszę sie, że wyniki już są ok, mi w moczu wyszły erytrocyty świeże w ilości 15 a norma do 5 i sama nie wiem co o tym myślec ale jutro mam wizytę to się dowiem :) agnieszka - cieszę się, że z córceczką wszystko dobrze, rosną te nasze bąbelki jak na drożdżach :) co do laktatora to nie zamierzam kupować, zobaczę po porodzie, dużo znajomych pokupowało a potem okazało sie, że nie karmiły dzieciaczków i sprzedawały potem na allegro. Narazie w ogóle boję się cokolwiek kupować, może jestem przewrażliwiona? Jak już będę po USG połówkowym to może wtedy zacznę powoli wszystko kompletować, póki co nie znamy płci, może nasze maleństwo jutro zrobi niespodzianke i się ujawni, mąż od początku mówi, że będzie synek a ja im dalej tym mniej mam przeczuć :) dzisiaj kupowaliśmy farbę żeby pomalować pokoik w którym będzie z nami maleństwo, wybraliśmy delikatny żółty, słoneczny kolor, zastanawialiśmy sie nad niebieskim, ale wróciliśmy do pierwotnych założeń :D w weekend mąż maluje a potem ja będę podziwiać efekt :D mąż już zapowiedział że kupi naklejki albo sam namaluje coś w kąciku gdzie będzie łóżeczko :) ciekawa jestem efektu końcowego :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już w domku :)A we wtorek mam wizytę i mojego lekarza i usg:)Był dzisiaj u mnie w szpitalu chociaż nie miał dyżuru na ginekologi tam gdzie leżałam wszystko się dowiedział kurde wspaniały lekarz:)Madzia en link co dałaś to też pierwszy raz znalazłam ten wózek na necie a w sklepie kosztują1250 a fotelik 180 z ł do niego 1wiec nie opłaca się z netu nie wiem czemu tak drogo sprzedają te wózki .Ja planuje kupić fioletowy.W następnym tygodniu mają być w sklepie u mnie i zobaczę na żywo.A zamówię w styczniu żeby był na lutego.I wyprawkę też zacznę w styczniu kupować. A maluch jak się rusza to brzuch mi tańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez kombinezonik juz kupiłam boski taki beżowy w brązowe misie kapturek z uszkami i rękawiczki ma w kąplecie wydaje sie ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czytam tak Wasze komentarze i tak bardzo Wam zazdroszczę,juz większość z Was zna płeć,może robić zakupy,remonty itp. a mój uparciuch wstydliwy i nie chce opłacać czy jest dz czy ch :( liczę na to USG polowkowe, które mam we wtorek oby tym razem udało się podglądnąć dzidziolka:) z zakupów kupiliśmy tylko taki zestaw do karmienia tommee tippee z butelkami,stylizatorem do butelek, podgrzewaczem,termoopakowaniem na butelkę, smoczkiem,szczoteczka do czyszczenia i pojemnikami na mleko i pewnie jeszcze coś tam jest ale zapomnialam :) ogólnie zestaw bardzo fajny i był w dużej promocji. Nie mogliśmy się powstrzymać i kupiliśmy też body w sklepie ulubionej drużyny piłkarskiej mojego narzeczonego. Oprócz tego babcia z prababcią kupiły kilka ciuszków ale w naturalnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna ja tez nie znam płci nadal mimo że połówkowe miałam3 tyg temu...tez się dzidziol zasłonił co zrobić...mam wizytę teraz 5-go ale nie wiem czy bede miała usg:/ też już bym bardzo chciała wiedziec bo to w piątek 24 tydz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sobie przypomnialam ze kupiliśmy taki fajny kuferek z kosmetykami do pielęgnacji dzidziusia Johnson's baby coś takiego: http://allegro.pl/johnson-s-baby-zestaw-kosmetykow-kuferek-i1802864646.html. Wózek upatrzymy pi świętach a kupimy po porodzie bo mojego babcia i mama strasznie przestrzega przed kupowaniem wózka wczesniej moze to zabobon ale wole dmuchać na zimne ;) ale pokarze wam co kupujemy w tym miesiącu: http://www.youtube.com/watch?v=QqLT3fpbjyo&feature=youtube_gdata_player wynalazlam to na jakiejś stronce i sie zakochalam a zreszta mój narzeczony tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas w Polsce to za wszystko sobie liczą ja mam to szczęście ze mama mojego jedzie teraz w listopadzie na 2 tyg do Stanów a tam kosztuje jakieś 100$ więc wychodzi nawet sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na usg połówkowym. Niby wszystko ok ale lekarka nie widziała zolądka dziecka- no i troche sie zdenerwowałam...Powiedziała że zobaczymy czy bedzie widać na następnej wizycie. Poza tym miałam tą cytologie robioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nie martw się z tego co słyszałam to niekoniecznie musi być wszystko widac...duzo też zależy od sprzetu. Trzeba myslec że wszystko jest ok, napewno na następnej wizycie sie okaże że wszystko jest ok:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do laktatorów to mi się bardzo przydał, większośc mleka ściągałam, a poza tym mogłam wyjść, mogliśmy pójść na wesele a dziadkowie zostali z mlekiem itd. Poza tym d początku mleko mi z piersi za szybko leciało jak fontanna i mloda się krztusiła, zalewała, koszmar. Po kilku tygodniach zaczęłam ściągać i wszyscy byli szczęśliwi. mialam elektryczny Aventa i super. nie wyobrażam sobie ręcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bujaczka leży jeszcze w piwnicy w pudle, więc nie wiem. Gosia, żeby się nie denerwować to może umów się do gabinetu wyspecjalizowanego w usg w przyszłym tygodniu. Takie gabinety często mają super sprzęt. A ty się uspokoisz bo na pewno żołądeczek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×