Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

eudomia ja brałam duphaston do 20 tc( bo póżniej juz zoladek mi wariował od ilosci leków) i urodizłam pieknego zdrowego synka . Nie strasz dziewcyzn bo pewnie tu na forum połowa lłyka tan lek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaiomonia,Gronia super ze wszystko ok :) A słyszałyście bicie serca ??Ja tak strasznie chciałam.Jak za 3 tygodnie nie usłyszę to zacznę chodzić prywatnie.Marghi Gratuluje :)i reszcie dziewczyn oczywiście też :)Przeraza mnie na razie tylko to ze przytyłam 4 ,5kg w ciuchy wchodzę wszystkie w biuście przytyłam i w nogach brzuchu prawie wcale .Z synem miałam w 6 miesiącu taka wagę.Bardzo lubiłam chodzić na basen ale niestety mam stany zapalne nawracające w ciąży i lekarz mi zabronił.Szukam jakiejś fajnej płyty z ćwiczeniami może coś polecicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój sie urodził z spodziectwem o dziwo brałam w 1 ciąży . i co zabijesz mnie za to że tak po ludzku oznajmiłam że biorąc lek akurat tak sie złożyło że jeden z skutków ubocznych opisanych w ulotce zdażył sie akurat mnie . przeczytaj też troszke o duphastonie jakie to genialne stwierdzenie to przecież hormon ... ale lek lekiem ma działania .. i nie bierze sie na ból brzucha ! Trudno jak sie ma zagrożenie czy jak inne piszą o niedoborach hormonalnych ...i nie strasze ! Mówie po ludzku . Zresztą nie moje wymyślne słowa cytuje zawsze kogoś nie jestem myślicielem :) moja gin dziś powiedziała o tym że dziecko też sie urodziło z tą chorobą ... bo mamusia brała bez powodu . Ja przeżyłam krwotok ledwo co uratowali moją ciąże . Ale nie brałam tylko duphastonu bo miałam całą serie zastrzyków i innych leków . . . życze zdrówka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712 słyszałam w sobote i dzisiaj ... narazie starczy mi tych usg naoglądałam sie że hoho :) w 1 ciąży też w 3 miesiącu miałam 5 kg na plusie ... a teraz sie ważyłam i 1 kg wyskoczyło więcej ... jak mam przytyć jak żygam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zaraz poszukam tej płyty może gdzieś znajdę do ściągnięcia.Eudaiomonia nie martw się na zapas teraz będzie dobrze.I jak super ze słyszałaś ja muszę jeszcze poczekać.Dzisiaj moj facet oznajmia swojej rodzinie ze będzie maleństwo ciekawe jak zareagują.Ja jestem po rozwodzie i mam dzieci z poprzedniego związku wiec nie wiem czy się ucieszą i strasznie się denerwuję a mój jest u mamy i nie wraca tak długo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi jak byłam wtedy prywatnie to też miałam 6 tydzien i 5 dzien i maluch miał 7,99 mm :D Hehe czyli rosną nam robaczki książkowo :) Ciekawa jestem tak bardzo jak teraz idzie..ehh.. Pozatym jestem głodna, zaokrągla mi się brzuch a waga stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, gratulacje dla Wszystkich Mam, które słyszały już bicie serduszek swoich bąbelków :D ja idę dzisiaj, stresuję się trochę, w nocy miałam jakieś głupie sny :( ehhhh....musi być dobrze :) czuję się ok, te moje wieczorne nudności to chyba jednorazowy wyskok ;) co do wagi to mam różnie ale generalnie wahania są od 70 dkg do 1 kilograma :) trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki, co do kłucia w jajnikach to już go nie odczuwam, w sumie to bardziej odczuwałam z lewej strony, mam nadzieję ze bobasek powędrował do góry i ze rozwija się zdrowo...choć jest tak maleńki to już go bardzo kocham :) Póki co zmykam dokończyć śniadanko :) Ps. co do aktywności fizycznej to miałam ambitny plan zapisać się na zajęcia zumby od sierpnia ale jak widać życie napisało inny dużo fajniejszy scenariusz :D zresztą póki co to i tak mam zakaz, marzę o jakimś spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek, trzymam kciuki, ja dzisiaj tez mam gina okoko dzieki za info o fitnesie ja intensywnie trenowalam przed ciaza prawie 4 lata. dlatego teraz mi bakuje ( codziennie chodze godzine z kijami ale wolalabym jakas odmiane) na basen chodzilam ale ostatnio jest zbyt zimna woda... zapisze sie w takim razie znowu do klubu ale wybiore lzejsze cwiczenia... no i oczywiscie powiem instruktorowi. dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie dzisiaj u gina. mam nadzieje ze wszystko jest okej... u mnie jest taki problem ze wlasciwie nie mam objawow ciazy. mdlilo mnie tylko w okolicach 6 tygodnia... niby fajnie ale wogle sie nie czuje ze w ciazy jestem i obawiam sie czy dzeciaczek caly czas jest we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2712 to fajnie :) w ogóle fajnie że sobie ułożyłaś życie po rozwodze ... :) sama miałam problemy małżeńskie .. ale uratowaliśmy nasze młode małżeństwo ... jednak moja znajoma nie uratowała ... została sama z 2 letnim dzieckiem ... nie powodzi sie jej.. ale każdego dnia powtarzam że i jej sie uda i że odnajdzie drugą połowę ... po ilu latach sie związałaś na nowo ? basiolek a jak u Ciebie ? szpital czy w domu ? wierze że że po 16 tyg każda będzie taka obrotna jak przed ciążą :P ;) angelowa nie masz co pytać ... widzisz jacy są lekarze ... może Twoja ciocia sie wyśmiała gdybyś powiedziała że 26 letnia lekarka poowiedziała że mam macice przesuniętą o pare cm na lewo! nawet nie pisze co mi nagadała... i dała 6xdz tabletki których nie powinnam brać ... poza bólem ... nie obyło sie bez łez od soboty do wczoraj chodziłam jak struta ! ... kawa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia ja jestem w domu, zobaczymy co dzisiaj powie lekarz...póki co biorę duphaston 2x1 bo miałam niski poziom progesteronu jeszcze przed ciążą i łykam folik :) robiła badania, glukoza ok, hemoglobina odrobinę poniżej normy i hematokryty ale najbardziej martwi mnie że wyszło białko 0,3 w moczu, w sumie to nigdy nie miałam rewelacyjnych wyników moczu, miałam tysiące badań przez bakteriologię po usg i nic nie wykazały...nie wiem może taka moja natura? kajaka31 nie martw się, ja w sumie też nie mam jakichś super objawów ale najwazniejszy jest...brak miesiączki :) piersi tylko troszke pobolewają, wcale nie urosły wiele, wymiotów brak, może tylko częściej chodzę do ubikacji a może tylko mi się wydaje :) moja Mama np. mówi, że gdyby nie brak @ i rosnący brzuszek to wcale nie wiedziałaby ani o pierwszej ani o drugiej ciąży, każda z nas jest inna, zresztą myślę że niejedna kobieta zazdrościłaby nam dobrego samopoczucia :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile płacicie za badania prywatne ... chodze prywatnie więc nie mam skierowania ... za mofroliogie ogólną , mocz , test glukozowy , ant HBS i VDRL ( vasermana ) ? jak tam wejde bez skierowana pewnie za wszystko zapłace 100 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białko w moczu moja mama zawsze mówi że widać gołym okiem i że jakiś minimalny stan zapalny może sie przeziębiłaś albo siedziałaś na betonie ( ja często tak mam ... ) teraz uważam wszędzie biore dużą torbę na zakupy ... najgorzej jak boli kość ogonowa ... i jak sie sika co 10 minut nie ma mowy o wyjściu z domu . to ładnie basiolek powodzenia ! odpoczywaj i napisz po wizycie jak u Ciebie dzidziolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajaka31 i basiolek Dajcie koniecznie znać jak wrócicie od lekarza. O której macie wizyty? Ja też nie mam za bardzo objawów ciąży tak jak wy, a USG mam dopiero 17 września. Trochę zaczynam o tym myśleć i się denerwować. Tydzień temu byłam u ginka z tym moim śluzem i mnie badał. Gdyby było coś nie tak to by chyba mi powiedział? Czy tak przez badanie normalne się nie wyczuje? Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja już po wizycie i po USG. Wszystkie badania prawidłowe :) Dzidziuś mi pomachał rączką, a potem ssał kciuka. Ma już 62 mm. Mieliśmy badanie przezierności karku. Widoczna kość nosowa, jest ciągłość kręgosłupa. Widziałam rączki i nóżki. A serduszko pięknie bije. Dziś miałam okazję długo popatrzyć na swoje maleństwo :) To dobrze, bo następnym razem widzimy się za około 2 miesiące. Dostałam kilka zdjęć hihi Karta ciąży założona. Co do wagi, to ja mimo mojej ciąglej walki z nadwagą i otyłością, na razie nie przytyłam. Waga czasami się waha w granicach 1 kg, ale to zależy od mojej aktywności fizycznej i tego co zjem, wypiję, a także od przemiany materii. A brzuszek już jakiś czas temu zmienił kształt, co teraz nawet mąż zauważył :) Ogólnie dziś bardzo pozytywnie. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty kajaki i basiolka. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaiomonia po 2 latach od rozstania bo od rozwodu to minął rok u mnie nie było co ratować ,miałam już dość ,zniszczył mnie psychicznie wolałam być sama z 2 niż z nim.przez rok latał za mną i zatruwał jeszcze życie ale potem mu się znudziło podejrzewam ze dlatego ze nie miał sie nad kim pastwić dziś założył sobie nową rodzinę ma dziecko kolejne a ja mam swoje życie tyle co dzieci czasami bierze.Moje maluchy miały 7 i 3 jak poznałam mojego i jestem pierwszy raz tak naprawdę szczęśliwa :)Basiolek daj znać jak u lekarza i Kajaka też:)Pozdrawiam i trzymam kciuki za was oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tydzień i 3 dzień, czyli tak jak ja liczę to 13 tydzień :) A czemu pytasz? Czy coś nie tak według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, Basiolek, dzieki za wsparcie! to prawda ze kazda ciaza inaczej przebiega i nie ma co sie martwic i porownywac zanadto:) ja mam gina dzis o 17ej, jak wroce napewno napisze! mysle ze przez taki badanie normalne tez mozna stwierdzic ze wszystko jest ok. ja z racji tego ze od poczatku ciazy bylam w rozjadach bylam juz u 2 innych ginekologow. jeden na poczatku zrobil usg, drugi jakies 3 tyg temu mnie normalnie badal i stwierdzil ze wszystko ok. wiec mam nadzieje ze wiedzial co mowil szatynka: super ze az tyle widzialas!przylaczam sie do pytania ktory to tydzien eudaiomonia: nie przesadzaj z kawa:) monika: ja uwazam ze wogole lepiej byc samemu niz ciagnac zwiazek ktory nie ma sensu. dobrze ze z tym skonczylas, a rodzina twojego M napewno sie bardzo ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę o 16.45 ale pewnie będzie lekki poślizg jak zwykle :/ ja chodzę prywatnie i aż boję się ile zapłacę dzisiaj, standardowo za wizytę i usg płacę 150 ale jak dojdą jakieś badania to nie wiem... kurcze dopiero jadłam śniadanko a już mnie ssie :( moze jakiś owoc przekąszę...ależ głodmorek z tego bąbelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek, to jak dobrze pojdzie w jednym czasie bedziemy mialy badanie:) u mnie wizyta z usg tez kosztuje 150zl i tez chodze prywatnie. co do jedzenia to na wszystki grzeszki mozna sobie pozwolic do poludnia bo przed poludniem jest wieksze spalanie, popoludniu lepiej sie troche ograniczac oczywiscie w miare rozsadku. sek w tym aby jesc wszystko ale z drugiej strony za wiele nie przytyc bo to dla ciazy tez nie jest dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajaka31 pytam tylko dlatego, że jestem ciekawa, w którym tygodniu zobaczyłaś tyle rzeczy ;) My idziemy na to USG takie genetyczne właśnie w 12 tygodniu, więc mam nadzieję, że też sporo zobaczymy ;) Ale to dopiero 17 września.... Odliczamy dni. W sobotę zaczynam 9 tydzień wg poprzedniego USG ;) Czekam na wasze wieści po wizytach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzam :P kawe piłam przed ciążą 3 dziennie teraz 1 :) a jak te badania macie jakiś cennik orientacyjny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, to nie ja widzialam to szatynka:))) ja dzisiaj ide i dopiero zobacze co zobacze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia no to racja ze sie ograniczasz:)) ja mysle ze na takie podstawowe badania morfologii i moczu bez hormonow to powinno 100 zl wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajaka31 oczywiście, że chciałam napisać do szatynka84 ;) tyle nas, że już mi się wszystko myli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×