Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

nati dojść do 8 cm rozwarcia bez skurczy- zazdroszcze :) I podziwiam meża za wytrwałość w nagrywaniu ;) Ja osobiście nie chciałabym żeby mnie nagrywano podczas porodu ale kazdy ma inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 8 cm rozwarciu to ja juz po scianach chodziłam prawie...a od 5 cm telepało mnie na wszystkie strony:/ zazdroszcze takiego porodu:) nati koniecznie zdjecie dz\idzi przeslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati olsztyn - mój chrześniak się tak urodził - w samochodzie :) tata go odebrał na skrzyzowaniu, zawinęli w sweter i dopiero pojechali do szpitala :):) Vanili, trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wczoraj wrocilam ze szpitala, we wtorek pojechałam na IP bo strasznie stawial mi sie brzuch, byl twardy jak kamień, dodatkowo te skurcze jak na okres,,no i zatrzymali mnie w szpitalu na obserwację, lezalam 3 dni na patologii ciazy, robili mi ktg codziennie kilka razy i na szczescie wszystko wyszlo dobrze i wczoraj mnie wypisali zrobili mi tez usg i co sie okazalo? ze synek jest obrocony główka do góry, polozenie miednicowe, i polozna mowila zebym szykowala sie na cesarke. tak wiec w poniedzialek mam wizyte u swojego lekarza i zrobi mi usg i jesli nadal bedzie takie polozenie to za tydzien bedzie juz po wszystkim :) dostane skierowanie na cesarke i konkretny termin, nie jestem tym zalamana a wrecz przeciwnie, ciesze sie ze bedzie cesarka mimo ze dluzej sie dochodzi do siebie. tak wiec dobrze ze pojechalam na IP ,bo do dzisiaj bym nie wiedziala ze synek sie nie obrocił, a tak dowiedzialam sie co mnie czeka i ze za tydzien synek moze bedzie juz z nami :) wtedy zaczne 40 tc wiec jak najbardziej cc wskazane :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wysłane !!!! Wolałam pierwszy poród nie bolało tak jak przy drugim.Co kobieta to inny poród. Nie sądziłam, że tak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati olsztyn śliczny synek, zazdroszcze ze juz masz go przy sobie :) mój też bedzie Mikołaj, cudowne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imieniem to co miesiąc zmienialiśmy i jak przyszedł 9 m-c ciąży to i z nim Mikołaj. Któraś z dziewczyn nazwała swoją córkę Wiktoria Weronika. Moja 3-letnia córcia tak samo się nazywa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati synek cudny mały przystojniacha:) A Tobie widzę humor dopisywał mimo że pod oxy usmiech na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra- masz racje, dopóki lekarz nie przebił pęcherza to miałam bardzo dobry humor, śmiałam się, że jak tak dalej pójdzie, to urodzę bezboleśnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitee Cappucina
Hej mamusie:) Ale piękna pogoda dzisiaj:) Angel-a wcześniej dzidzia była normalnie główką w dół? Kurcze zazdroszcze Ci bo mamy podobne terminy a Ty bedziesz już za tydzień PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati to zdjecie z kroplówką jest The Best :D Jakbyś trzymała miecz albo inne oręże a mina mówi- Dam rade! :D Dzieciaczki słodkie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra jak dla mnie może to być i czop ;) Niech już się coś zacznie bo normalnie eksploduje ;) Wróciłam ze spaceru i biorę się za obiad. Chciałabym też już chodzić z wózeczkiem na spacery. Tyle dziś było spacerujących mam ;) Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcyny :) Nati super u mnie było podobnie dopiero jak odeszły wody zaczęłam się denerwowac a tak to żartowałam z Panią na izbie przyjęć, u mnie rozwarcie po przyjeździe do szpitala było tez 8cm :) dziś byliśmy małą zarejestrować w urzędzie :) i karmie w większości butelką bo mała się nie najada non stop marudzi i ulewa jej się prawie wszytsko :/ daje jej NAN i super spi je i jest bardzo grzeczna tylko co z laktacją musze jakąś ją zatrzymac tylko nie chce brac tabletek :/ narazie uciskam i lekko wygniatam pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wróciłam z IP. Badał mnie prześmieszny czarnoskóry doktor i była panika bo ciężarna z ospą przyjechała. Ale skurczy u mnie zero, to nie były wody tylko czop, rozwarcie na palec, szyjka 2,5 cm. Także nie wiadomo kiedy. Mam jeszcze 4 dni do terminu. Nati - piękności syn. Twoja fota super taka pozytywna. Dobrze, że tych z końcówki nie zamieściłaś, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam synka po 3,5 godz. spania na karmienie, pojadł chwilke, chciałam z nim pogadać, a on mnie olał i znowu zasnął. W ogóle nie odczuwam , że mam drugie dziecko. O 8 wstałam, posprzątałam, obiad ugotowany, pranie powieszone, z córcią rysujemy, bawimy się i czekamy na tatusia :-) i ciocie. ( Myślałam, że będzie ciężko, ale jest suuuupppeeeerrr!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitee Cappucina mam nadzieje ze za tydzien bedzie juz PO :) wiem ze w 31 tc byl główka do gory, potem w 36 tc stwierdzono ze jest glowka w dol i teraz w 39 tc znowu glowka do gory, lekarz powiedzial ze to maly akrobata, jeszcze ma miejsce na fikanie :) oby juz tak zostal i cc i bylabym szczesliwa :) nati olsztyn super że u was wszystko oki i masz czas na wszystko. Mi sie wydaje choc nie wiem czy tak bedzie, że jak przyjdzie synek na świat to na nic nie będę miala czasu. No ale nie ma co sie dziwic, dzidzi najważniejsze :) lilka79 do terminu masz 4 dni to jeszcze może się zacząć akcja :) czego Ci baaaardzo życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Jaś też ulewa... na początku bardzo dużo, potem miał jakiś "dobry tydzień, bo prawie w ogóle nie ulewał, a teraz znów się zaczęło... ale najważniejsze, że dobrze przybiera na wadze. Dziś kończy miesiąc i waży już 4600 :). Więc głowa do góry, przeżyjemy to ulewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie wiem jak zatrzymac laktacje:/ moja miała problem z ssaniem więc po prostu sciagam pokarm laktatorem i daje w butelce, a dokarmiam w nocy modyfikowanym żeby choc troszke pospać:)) Mi dziś minęły 2 tyg od porodu i od dwóch dni krocze juz nic nie boli szwów tez nie czuję (miałam chyba 8 rozpuszczalnych) pare juz wypadło ale jeszcze czuje że niektóre są (te w srodku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie masakra mecze sie od środy nadranem. Nie spalam cała nic moja wysypka mi nie dała nawet Mojego wysłałem na dół na wodę bo narzekał ze sie cały czas skrobie. Ok 5 rano poczułam takie ciepło i zrobiło mi sie mokro w majtkach zawolal mojego ale nie było tego duzo troszkę mokre majtki i wkladke, poszłam do wc chciałam sie wysikac a tam wiecej ze mnie tych "wod" polecialo, ale wciaz razem to moze z pol szklanki. Potem przyszly bole byly one sredniosilne(teraz z perspektywy 3 dnia wiem ze nie takie mocne)wzielam prysznic zjadlam cos zadzwonilismy do midwife i powiedziala zeby jechac do szpitala. W szpitalu skierowali mnie na taka jakby patologie ciazy,ze wzgledu na wysypke,gdzie zrobili mi ktg, pobrali krew i zrobili badanie ginekologiczne, po czym stwierdzili ze rozwarcie jest na 1cm mimo ze ktg wykazało skurcze kazali wracac do domu. Wiec wróciliśmy potym bole sie pogarszaly, ale położna powiedziała ze wrócić mam jak bole osiągną takie stadium ze będę chciała urwać mojego glowe. Kazano mi wzias długa kąpiel i paracetamol. Kąpiel wzielam, paracetamol nic nie pomógł, cała noc nie spalam, rano dzwonimy do midwife co sie dzieje to nie kazała przyjeżdżać bo twierdziła ze jeszcze to na pewno nie to ze bole maja byc 3 w ciagu 10 minut, ze w tedy moge przyjechać, znów kazała wsiąść kąpiel. W wannie spędziłem 3 godz bole sie tak cholernie nasilily i były częste wiec znów za tel do midwife tym razem kazała przyjechać to było tak ok 21 wczoraj, nawet sie nie przebieralam szóstego kapcie,torba i jazda. Najpierw badanie moczu który miał wyraźny kolor krwi,potem badanie ginekologiczne rozwarcie na 4 cm podłączenie do ktg tam skurcze regularne które z czasem zwiekszaly intensywność, dziecka serce bardzo wysokie 189 nawet. Podała mi gaz i cały czas siedziałem posłać ona do ktg, a ona stwierdziła ze zostaje w szpitalu wiec mi ulzylo po czym za jakiś czas znów badanie ginekologiczne (gaz już mało pomagał) i stwierdziła ze tylko może 1 cm posunelo i ze musi mnie jednak odesłać do domu bo nie ma miejsca ma dwa nagle przypadki. Z bólem i płaczem o 3:30 wróciłam do domu po cholernym badaniu ginekologicznym krew na wkladce i wc, od tamtej pory bol pozwala mi tylko na lezenie w wannie lub chodzenie. 3 noce nie zmruzylam oka, dzis bole silniejsze ale zadsze wiec czekamy. Cholera mnie trafia na myśl o kolejnej nie przesłanek nocy nogi wchodzą do du*y, hemoroid mi wyszedł boli, a o kregoslupie w czasie skurczy nie wspomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny. Ja, a raczej my cały czas 2 w 1. KIedy to wszystko sie zacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna trzymaj się. Pewnie łatwo mi to powiedziec, ale to już pewnie niedlugo. Jeszcze chwila i będziesz rozpakowana. Bierz kąpiel i staraj się wytrzymac. Bądź dzielna. Trzymam mocno za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna bidulo ...ale się nacierpisz maskara:/Faktycznie tam jakaś dziwna ta opieka okołoporodowa, u nas juz dawno by ci podali oxy i w ciagu paru godzin dzidzia była by z Tobą. Kochana trzymaj sie i myśl o tym że już jest bliżej niz dalej i że wszystko będzie ok, a o bólu po porodzie szybko zapomnisz gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna a myslałam, ze ty juz dawno po. Wspólczuję i wiem co czujesz bo przy poprzedniej ciązy spędziłam kilka nocy drzemiąc w wannie - była to jedyna opcja odpoczynku, inaczej skurcze nie dawaly wcale spać. W końcu chlusnęły wody i już musieli w szpitalu podłaczyc oxy. Życzę żeby szybko i u Ciebie tak się stało. Ja, jak pisałam miałam rano mokro, ale w szpitalu robili testy i to nie wody. Tyle, że znowu mam mokrą bileizne i to na pewno nie mocz. To jest woda, bo śluzu w tym brak (chyba niemozliwe żeby czop byl tak wodnisty???). Na razie nie panikuje, czekam, najwyżej jutro nów powtórzymy wycieczkę na IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam niespodzianke!! 13.o3.2o12 o godz.2o.15 przyszła na swiat moja Zuzanka! Termin był na 23go a okazało sie ze wody plodowe byly zielonkawe. Nie napisze zbyt wiele,bo jeszcze jestesmy w szpitalu z nadzieja na wypis z ziesiejsza data... malutka skarb na maksa,a poród...oj nie wiem czy warto pisac co przechodzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .19.03.2012....chłopczyk amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012.......dziewczynka Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....27.0 3.2012..............chłopczyk majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LSTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK....TERMIN....DATA.PORODU.....IMIĘ....WAGA/WZROST... ..SN/CC gosiaczek29.........08.03....27.01...Kinga/Julia..1900 /46.2000/48.CC betty29.................04.03...12.02....Natalia........2 5 00/48........SN zielonytulipan. ........04.03...16.02 ...Jan.............3300/54.........CC nieszka2000...........05.03....17.02....Bartek........310 0/54........SN gocha g ................07.03....20.02....Lena..........?????/????.. . .....SN latka....................11.03....24.02....Marika.........3200/ 55.......CC nikaaa87................07.03...27.02....Pola............2950/53........SN Kasiulka!................04.03...28.02....Grześ......... 3340/53........ SN loarra...................01.03...02.03.....Lenka......... 3340/56........SN Nesia....................04.03...03.03.....Wiktoria......3920/58........SN Agniesia1979..........11.03...04.03.....Lenka.........404 0/57........SN Marzec19..............19.03...04.03.....Maja...........36 50/57.......CC Marcowe szczęście..18.03...08.03.....Staś...........3730/60...... . CC Madzia0808............07.03...09.03....Paulina........355 0/52........SN eudaiomonia...........24.03...09.03....Hania..........374 0/56........CC szatynka84........... 03.03..10.03....Alicja...........39 00/59....... CC MamaMałejGwiazdki..22.03..10.03....Kornelia........3250/ 53........CC Loma.....................02.03..10.03....Julia.......... .3550/55.........CC nati olsztyn............13.03..13.03.....Mikołaj........4320/58. .......SN myszka151984.........09.03..13.03....Julia............45 40/56........SN MalinkaZzz.............23.03...13.03...Zuzanna........????/??............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na ostatniej wizycie w szpitalu, w czwartek. ustalili mi termin wywoływania na wtorek na 8 rano. Trochę lepiej się z tym poczułam, że wreszcie wiem, kiedy to cholerne czekanie się skończy. Jestem wsiekła, że to się przedłuza, że nie moge naturalnie urodzić, i ogólnie na wszytsko jestem zła ... Jerszcze ten cały systaem irl mnie tak wku.... , że sazok. Nie powiedzieli mi ile dziwecko wazy, chociaż robili mi usg, nie zbadali czyu mam rozwarcie... Żałuję, że tutaj rodzę, serio ;{... Gratuluję tym, które juz urodziły. Malinka, domyslam się, że miała całe to wywoływanie i koszmar z tymi sztucznymi"sztuczkami" na poród... No mnie też to czeka ..... :0 Podzrawiam!!! Klaudynko, mam nadzieje, że dzisiaj szybciutko juz urodzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bitee Cappucina
Hej mamusie:) U mnie też ciszaa i to taka totalna-rano byłam na ktg i cisza,no prawie bo mały tak uciekał że musiała go położna szukać:) Wczoraj kupiłam w końcu butelke tt 150ml i sie w niej dosłownie zakochałam-jest przesłodka :P U mnie mimo śniegu -piękna pogoda i cieplutko:) Zazdroszcze mamciom,które wychodzą ze swoimi pociechami na spacerki :) 🌼🌼Nowym Mamom gratuluje🌼 🌼 W przyszłym tygodniu biorę sie za pranie ubranek dla dzidzi i prasowanie.Dziś mam zamiar jeszcze panele wypolerować (może mały się ruszy hehe) i jakie ciasto upiec i tyle:) W poniedziałek mam wizyte-eh jakoś zraziłam sie do mojej gin ostatnio i miałam nadzieje,że już nie pójde do niej..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×