Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Hej Agatko mojemu wychodza 2 ząbki naraz i własnie w nocy budzi się co chwila z płaczem, wczoraj np budził sie chyba ze 20 razy dopiero o 3 mnie ockneło i dałam mu nurofen i spał do rana, takze może mu też idą zeby. x Wiktor tez sie wszędzie wspina, potrafi nawet wejść na stół w kuchni, na kibel w łazience i na parapet w pokoju, jest go wszędzie pełno, wchodzi do pufy jak Bitte, wszędzie i na wszystkim staje nogami, nie rozumnie a raczej niechce rozumnieć jak móie do niego "nie wolno", "nie wchodź tam" , "nie ruszaj" patrzy sie wtedy na mnie śmieje i robi to czego mu nie wolno od nowa nic nie daje zajęcie go czymś, jak sie mu czegoś zakazuje to bije,gryzie, szczypie lub rzuca przedmiotami, jest małym łobuziakiem. Teraz przy tych zębach niechce nic jeść nawet mm bo wczęsniej to było ratunkiem, ma prawie 12 zebolów. U nas jest piekna słoneczna pogoda więc spędzamy całe dnie na dworku jedynie na drzemke przychodzimy do domu. Jeśli chodzi o zabawe to on nie potrafi się niczym zająć bezprzerwy biega, chowa się, rozwala wszystko co ma podręką. Puki co jest zdrowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, a może mu się coś śni...a jak zasypia? Bo powinien sam. Jak dziecko nie umie samo zasypiać i się budzi to za każdym razem oczekuje pomocy w zaśnięciu - tj tego, co było jak zasypiał. Wszystkie dzieci budzą się wielokrotnie w ciągu nocy - absolutnie wszystkie - to naturalne, bo sen ma fazy. Tylko większość zasypia ponownie bez pomocy i tak jak dorośli nawet nie pamięta, że się przebudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój starszy synek miał taki okres, że się bał zasypiać i się strasznie bronił przed zaśnięciem, ale był wtedy starszy niż nasze brzdące teraz i dość szybko mu to przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszła Patrykowi w końcu ta nieszczęsna 4. Ale go wymęczyła. Miał przez trzy dni gorączkę ponad 39. Non stop "jechał" na nurofenie. Był mega maruda i dlatego też się budził w nocy. Ząb wyszedł i odeszły wszystkie objawy. Śpi w nocy jak ta lala ;) Teraz jest troszkę przeziębiony bo w weekend był pierwszy raz w jeziorze. Cieszył się na całe jezioro. Szczęka mu latała ale nie chciał wychodzić z wody ;) No i teraz musi odchorować. Ma katar i kaszel i czasem się zbudzi w nocy ale nie ma już takiej tragedii jak była przy wychodzeniu tej 4. Już prawie wszystko je to co gotuję dla Nas. Bardzo lubi naleśniki i kotlety mielone ;) Mleka wypija mi na noc ok. 210/240 i rano 210. I tyle. Dawałyście już zwykłe mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bite capucina
Nam tez wychodzą zęby i tez baardzo ciężko :/ w ogóle ciężko idą ząbki fifkowi..:/ Ja dawałam zwykłe mleko już raz jako kakao i dzis pierwszy raz ugotowałam z kaszą manną-jadł,aż się uszy trzęsły -jak bedzie tak dalej wcinał to będę podawać więcej niz mm . Mój je tylko obiady z nami nie kupuje nic innego dla niego:) Mamy w ogrodzie mnóstwo truskawek-codziennie rano i wieczorkiem chodzimy zbierać -A synek tak fajnie szuka i jak znajdzie czerwoną to się strasznie cieszy :D Też mamy katarek-ale to przy zębach i z tych upałów, pare razy go przebierałam w nocy taki spocony był...:/ dobrze,że już dzisiaj jest zimniej bo byśmy zwariowali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas też nękały upały, córcia padała ze zmęczenia za dnia a wieczorem dokazywała do 22. Zęby u nas idą spokojnie, ale ma mało więc może jeszcze będę narzekać. Jest jej wszędzie pełno, wszystko musi dotknąć, spróbować itd. Jak jest nie po jej myśli to się awanturuje... wymusza ;) Ogólnie bardzo kontaktowa już jest. Taka dorosła mi się teraz wydaje... a jeszcze niedawno byłą moim słodkim niemowlaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny !!! Ja tez mam termin na marzec a dokladnie na 30 marzec .... przesylam pozdrowionka Jak sie trzymacie .... To jest moja trzecia ciaza ... mam juz corke i synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×