Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rzezucha77

kupiłam buty na ślub - co myslicie

Polecane posty

Gość milena8778
buty do ślubu powinny być z zakrytymi palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdkjdh
takie sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dla ciebie oznacza
a kokarda nie będzie zawadzać o suknię i ciągnąć jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmgmm
też uważam ze powinny mieć zakryte palce. Jak są bez to jest to nieeleganckie. Jeśli się idzie na rozmowę o pracę to też trzeba mieć obuwie z zakrytymi palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy na paluchach
będzie ci widać, bo chyba nie pójdziesz z gołymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety lub stety ja się nie przejmuje konwenansami i palce bede miala odkryte, kokarde bedzie widac bo sukienka sięga do kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy na paluchach
sukienka do kolan, kokarda i pończochy na odkrytych paluchach - to jak facet noszący skarpetki do sandałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę czytaj ze zrozumieniem - nie bede miala pończoch ani nic takiego. Reszta to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy na paluchach
Gołe nogi na własnym ślubie to chyba raczej brak gustu, a na pewno brak elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie konwenanse jakieś
tylko kompletny brak elegancji i wyczucia smaku - iść do ślubu z gołymi nogami, gruba przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy na paluchach
gruba przesada?? Boże no naprawde nie zesr... się z tego zgorszenia, co najmniej jakby laska napisała, że chce iść z gołym tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buty są ładne i do krótkiej, prostej sukienki w sam raz, ale ciemnogród będzie się wciskał w rajstopy albo pończochy - bo tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaheheh
a ty WIELKOMIEJSKA i nie z ciemnogrodu martaw 82 skoro jesteś taka wyluzowana i niesamowicie nowoczesna to zasuwaj sobie do własnego ślubu nawet z gołym dupskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsia sia
zgadzam sie z autorka!! Buty sa zajebiste, sama bym takie zalozyla i w lecie napewno bym sie nie przejmowala jakimis ponczochami :-0 Autorko napewno bedziesz slicznie wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 853787525
zajebiste??? bez przesady , zwyczajne buty , nawet niezbyt mi się podoba ta kokarda , takie trochę wsiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pończochy na paluchach
Mówcie co chcecie, ale gołe nogi na własnym ślubie kojarzą mi się z natapirowaną pięknością o niebieskich powiekach zza wschodniej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za cenną wskazówkę, mój tylek jest fantastyczny, więc przemyślę odkrycie go na tę wyjątkową okazję. A buty tak jak napisała poprzedniczka - są zajeb... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsia sia
wsiowe to sa kiecki slubne a'la balowe, dlugie do ziemi i welon tej samej dlugosci :-0 Bylam na slubie gdzie panna miala przepiekna sukienke do kolan, odkryte sandaly, bez ponczoch i innego badziewia! We wlosach miala tylko roze i wygladala zjawiskowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak suknia jest do ziemi, to i tak nóg nie bedzie widać, więc nie rozumiem, o co tyle hałasu, czy ktoś w rajstopach bedzie czy nie... a na tej stronie, jeśli zauważyłyście, jest obuwie ślubne i w większości są to sandały albo buty z odkrytymi palcami... Ok, na rozmowę do pracy możesz iść w pantoflach z zakrytymi palcami, ale ślub to nie tego typu okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się buty podobają:)A czy pojdziesz bez rajstop czy ponczoch to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa,ważne żebyś Ty sie dobrze i wygodnie czuła:)butki fajowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×