Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szczesliwamama

klub malucha-szkrabusia :)

Polecane posty

Witam serdecznie Jestem mamą 9cio miesięcznej dziewczynki,obecnie pracuję jako Niania,w związku,iż prgnę więcej czasu spędzać z córką oraz aby wychowywała się wśród innych dzieci, nie rezygnując z pracy postanowiłam niebawem stworzyć dom przyjazny maluszkom takim jak m.in moja córcia zakładając klub szkarabusia. Pracowałam z dziećmi w przedszkolu ucząc tańca jak również jako wychowawca na licznych obozach sportowo-surwiwalowych,oraz jako pilot wycieczek krajowych i zagranicznych dla dzieci i młodzieży, nie traktuję tego jako pracy do której człowiek podchodzi mechanicznie ,praca ta stała się dla mnie satysfakcją widząc zadowolenie na twarzach podopiecznych :) Myślę jednak ,iż największe doświadczenie nabyłam od momentu pojawienia się na świecie mojej córki:) Zwracam się więc do wszystkich zatroskanych i zapracowanych mam oraz tatusiów z pytaniem czy w miejscowości (Sosnowiec i okolice) mieszkają mali odkrywcy ,którzy szukają takiego przyjaznego kącika jaki chciałabym otworzyć w niedalekiej odległości od placu zabaw przy ul.Baczyńskiego, przyjmując pod swój dach dzieci w wieku 6mc-3lat W chwili obecnej jestem na etapie wynajmu dużego domu na ten cel. Dom ma 140m kw , o ogromnym salonie ok.40m kw który ma słóżyć za salę zabaw dla dzieci z wyjściem na taras, 3 pokoje przeznaczone na leżakowanie ,2 łazienki z wc oraz ogród zagospodarowany na plac zabaw.Cała posesja zamknięta. Przewiduję opiekę nawet nocną,jeżeli będzie taka potrzeba (jestem otwarta na propozycje) , ponieważ będę tam zamieszkiwać w jednym z pokoi na piętrze. Dom przejdzie wszystkie potrzebne kontrole (sanepid, straż) Będą gotowane zdrowe zbilansowane posiłki (za dod.opłatą) Będzie możliwość organizacji urodzin,imienin itp Będą organizowane kinder bale:) oraz ugoszczenie Św,Mikołaja w grudniu. Zajączka w Kwietniu itd. Szczegółowe informacje są jeszcze w trakcie dopracowania m.in zajęcia dodatkowe, opłaty , godziny przyjęć itd. nie chcę się rozpisywać za bardzo aby każdy doczytał do końca:) dlatego proszę o informacje czy jest ktoś z Państwa zainteresowany tego typu opieką dla dziecka , z przyjemnością odpowiem na każde pytanie. Pozdrawiam Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×