Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

staramy sie o dziecko od kilu miesiecy. Nie sądziłam, ze bedzie tak trudno, myslalam, ze to wychodzi za pierwszym razem... A teraz zaczynam powoili myslec , ze chyba naprawde mamy problem. Wczoraj odwiedziła mnie kuzynka z roczną corcią. Kiedy ja bede miec takiego szkraba? Yhhhhh:( Dola mam i nie mam z kim pogadac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaOlgi
Nie martw się dasz radę tylko musisz być silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1983
nie załamuj sie kilka miesiecy to nie tak dlugo znam pary które dłuzej sie staraja ale nie poddawaja sie:: poradz sie moze swoje lekaza ginekologa moze zle obliczasz dni plodne albo poprostu za duzo o tym myslisz. wezcie sobie na luz i cieszcie sie soba a zobaczysz ze zaraz zajdziesz w ciaze tak miała moja kumpela, poprostu za bardzo chccial i nie mogła zajsc, lekarz poradził im zeby nie mysleli o tym po paru miesiacach była w ciazy. Życze powodzenia i głowa do góry:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedziec...nie myslec... jak ja kazdego dnia o tym mysle, czy juz ktos tam w tym moim brzuchu siedzi... Dzizas jak mi źle. Niby wiem, ze masa ludzi ma takie problemy, ale nie myslalam, ze to przytrafi sie także i mi. :-( Niejestesmy juz tacy mlodzi, kiedy teraz zdązymy z dwojka dzieci jak z pierwszym juz jest problem. Rany jak za gapiostwo sie placi wysoka cene. Mam wrazenie, ze moj czas mija tak szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1983
nie badz tak pesymistycznie nastawiona bo to jeszcze gorzej, naprawde dobrze ci radze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasdas
o widzisz. ja mam doła dlatego ze mozliwe ze będe w ciązy;/ a nie chce tego dziecka, w ogole nie chce mieć dzieci. Chętnie bym sie z TObą zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka widzisz sprawiedliwosc na tym swiecie. A ja zaluje , ze nie wpadlam 4-5 lat temu. Teraz jak o tym mysle, to wiem , ze wszystko by się fajnie ulozylo. Ale wtedy to byly inne rzeczy ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, nie łam się My staraliśmy się cztery lata, cztery lata zeszły mi na rozmyślaniu, że nigdy nie będę w ciąży, że życie nic nie warte, że każda znajoma ma już dziecko.... A jak przyszedł moment, że nie myślałam o tym wcale bo mieliśmy przeróżne plany związane z pracą- tadam!!!!:) tak że parę miesięcy to nic, a jeśli już to najpierw trzeba do gina, badania porobić i dopiero ewentualnie zamartwiać się konkretnym problemem Ale prawda jest taka, że wiele problemów siedzi w psychice, im bardziej czegoś się chce, z tym jest większa lipa póki co powodzenia, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasdas
Kurcze, naprawde dziwny ten świat;/ Niektórzy się starają nie wiadomo ile o dziecko i nic z tego nie wychodzi..a niektorzy nie chcą i prosze, jeszcze nie przesądzam, moze akurat nie bede w ciazy, mam taką nadzieję.. a Ty może nie myśl tyle o tym (chociaz wiem ze będzie ciężko), sprobuj tak nie napierać na to ze teraz chcesz mieć dziecko, rozluźnij się, zrelaksuj:) Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy t jest normalne takie obsesyjne myslenie? Od dnia kiedy powiedzialam teraz zaczynamy sie starac o dziecko nie mogę przestac o tym myslec. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula1983
tez mam 28 i dopiero sie zaczelismy starac o dziecko. pierwsza ciaze miala obumarła i juz byłam załamana ze juz nigdy nie bede miala dzieci ale po pół roku znowu spróbowalismy i jestem teraz w 7 miesiacu. naprawde nie załamuj sie trzeba uwiezyc ze bedzie dobrze mi tez było na poczatku ciezko ale wsparcie rodziny duzo pomogło:) zycze ci jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne oj normalne też mam 28 lat i wierz mi bywały dni, że to naprawdę była obsesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa- co tak negatywnie? :) Wszystkie czujemy zal jak sie nie udaje. To naturalne, gdy bardzo chce sie dziecka. Ja tez zawsze myslalam, zapewne nie tylko ja, ze jak sie zdecyduje na potomnstwo, to uda sie za pierwszym razem. Ile sie starasz, bo nie pamietam? U mnie to juz piaty cykl i dopiero teraz udalo mi sie przestac obsesyjnie sie na ciaze nastawiac, bo to nie pomaga, tak samo jak pesymistyczne mysli. Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×