Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panoramka

czy faceci lubią palące kobiety?

Polecane posty

Gość MPACK
Oczywiście. Jeśli pani pali dobre papierosy i potrafi to robić z gracją, posiada moją całkowitą akceptację - panie też przecież mają prawo do tej przyjemności. Co więcej - nawet nie paląc jeszcze papierosów, zapach mojej pierwszej dziewczyny zawsze uważałem za cudowny i nic mi tak nie zasmakowało, jak jej pierwszy, przypadkowy "papierosowy" pocałunek, którego do tego momentu bardzo starała się uniknąć, aby nie zabić mnie oddechem ;) Fakt, że zapach papierosowego dymu był już wówczas dla mnie bardzo przyjemny, co oczywiście zaowocowało osobistym rozpoczęciem palenia, którego miłośnikiem - cóż - jestem do dzisiaj... No, ale dzięki temu mogę lepiej zrozumieć powody sięgania przez panie po papierosy, dzięki czemu nie tracą niczego w moich oczach - są wszakże tak samo inteligentne, milusie i kochane jak niepalące, a ich całuski, również te z dymkiem, uważam za przeurocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię :) sam palę, ale nie wyobrażam sobie śmierdzącej dymem dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DdL
Dla mnie kobieta, która pali - bo lubi, i wie jak to robić stylowo i seksownie (nie, większośc nie wie i pali jak koleś) to pociągający widok. Rozumiem w stu procentach gości, którzy nie palą i jednocześnie nie lubią kiedy robi to kobieta, ale pękam ze śmiechu kiedy palą i im to przeszkadza (mindf**k wtf?) Generalizowanie że wszyscy lub prawie wszyscy z nas nie lubią kiedy kobieta pali to super bzdura, lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak seksowna kobieta z długim papierosem która poddaje się przyjemności to ładny widok,i zapach perfum i dobrych papierosów też cos w sobie ma,byle nie za często bo niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej kobiet pali za to coraz więcej mężczyzn nie pali. O czym to świadczy? Świadczy o poziomie inteligencji tych płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, w moim otoczeniu jest wiecej palacych facetow niz kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palace kobiety to idiotki. Szczególnie debilnie wyglądają, gdy wychodzą zapalić na dwór lub na balkon zima. Stoją wtedy takie przygarbione, widać, ze im zimno, ale cmokaja dalej :) Żaden normalny facet z takim czymś nie bedzie. Owszem, jak fajna laska to pobzyka trochę, ale gora pol roku i dziękuje. Co one maja w głowie? Przeciag? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kobiety to raczej wszystkie pija pala przeklinaja. Dlatego tak niewielu porzadnych i dbajacych o zdrowie mezczyzn aiaze sie z polkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygam na takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem sam paliłem do niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki pija i pala wiecej od Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile palą i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak kobieta moze palić. Nawet jak wychodzi na dwór to jej kurtka i tak bedzie śmierdzieć. To samo włosy. Ręce. Fuj. Do tego rozwala sobie zdrowie. Ma zaburzenia smaku. A co robi z plucami, sercem? Masakra. Po jakimś czasie zaczyna sie kaszel, chrypka, jak stara pijaczka :) Ogólnie mówiąc, precz z cygarnicami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mi to nie przeszkadzało bo sam paliłem, ale odkąd przeszedłem na elektornika, to dopiero do mnie dotarło co czują niepalący, teraz nie palę w ogóle i palacza da się wyczuć z kilku metrów, nic przyjemnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie zwiazku z palaczka. Siedzimy sobie razem, powiedzmy z dzieckiem, a ona co godzine lub częściej wychodzi na balkon zapalić. I miałbym patrzeć jak stoi tam, jak debil i cmoka? Nie, dzięki. Kretynkom mowie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie. Palaczka jest skreślona na Dzień Dobry. Nie ma znaczenia czy tradycyjny czy elektroniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam i popieram. Palaczkom mówimy nie na wstępie! Niech szuka łosia na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paląca dziewczyna ma u mnie -4 punkty na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że ładna ja ŚMIERDZI ! Papierosy to smród. Weź jeszcze miej z taką dzieci. Totalne nieporozumienie. A o całowaniu już nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świętoszki się obudziły po libacjach i mędrkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj tylko Buraki palą. A tak w zaszdzie BURACZYCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smoczyk dogaduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BURACZYCE :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która śmierdzi papierosami to PodKobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkobieta? Podludzie? Zajechało syfem z przeszłości. W historii był taki jedne niespełniony malarz wzrostu mizernego, co miał chopla na tym punkcie, rozwalił pół świata na swoje urojenia, zabił 5 mln podludzi a na końcu zaliczył samobója. Idziesz w tym kierunku też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palaczkom stanowczo mówię - NIE. Co ona sobą reprezentuje jako matka dzieci w dalszej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która prowadzi wózek z dzieckiem a w gębie ma faje to jeden z najgorszych obrazów kobiety współczesnego świata. Stanowczo i zdecydowanie papierosom mówię NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paląca kobieta dla mnie osobiście to kompletna dyskwalifikacja. Nigdy, żadne argumenty nie skłonią mnie by się taką osoba zainteresować. Jak ktoś nie potrafi uszanować swojego ciała i otoczenia to i w wielu innych kwestiach będzie mieć takie samo podejście. Już o aspektach zdrowotnych nie mówiąc bo to sprawa elementarna. Drugim elementem dyskwalifikującym jest kolczyk w pępku, który zazwyczaj jest manifestacją nizin intelektualnych i to samo w zakresie tatuaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta dzisiaj już nie jest kobietą. Faja w gębie, brak kultury, a wyglądem coraz mniej sobą prezentują. Świat schodzi na psy a kobiety przestały byc kobietami. Aspekty zdrowotne. Kobieta, która pali świadomie dyskredytuje się w przyszłości jako Matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast ładnie pachnieć dobrą perfumą to śmierdzi odpychająco fajami. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×