Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Waga 92 kg

Kriolipoliza

Polecane posty

Gość gość
Ja kilka razy korzystałam z zabiegu kriolipolizy i jestem bardzo zadowolona . Polecam ESTE Clenic w Łodzi Fajne dziewczyny i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinkaxx
Kriolipoliza to dokładnie to samo co krioliza - polega na wymrażaniu ("zabijaniu") tłuszczu którego organizm się pozbywa (dlatego efekty nie są widoczne od razu). Muszę powiedzieć że mimo, że trzeba na nie poczekać koło miesiąca to są spektakularne. Zrobiłam zabieg w Poznaniu, w termach maltańskich (oni mają tam jeszcze spa, spa1306 czy jakoś tak) zupełnie na spontanie i naprawdę nie żałuje i polecam, ostatnio namówiłam moją mame i czeka na pierwsze efety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baszkam
Witam. A czy ktos robil ten zabieg w jeleniej gorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka877
Na tej stronie http://fabskin.pl/kriolipoliza-cooltech/ można sobie zobaczyć jakie są efekty po 1 sesji. Jestem zaskoczona. Podobno zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, więc warto spróbować. Też bym chciała się pozbyć tłuszczyku tu i ówdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech jak czytam to mam wrazenie ze tu sami podstawieni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Mam problem z udami .Mimo ćwiczeń są wielkie.Koleżanka mi poleciła zabieg kriolipolizy i naprawdę widzę różnicę .Na pewno wybiore się jeszcze na zabieg.Polecam salon w Łodzi Este clinic. Naprawde maja fajne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka333s
Ja to ostatnio odkryłam taki zabieg odchudzający jak kriolipoliza. Świetna rzecz, już w zasadzie po jednej sesji widać efekty w obwodzie. Ja to miałam na uda robione w gabinecie Estelium (budynek przy ul. Broniewskiego). Bardzo dobrze prowadzone miejsce, zabieg miałam umówiony online na konkretną godzinę, wszystko przeprowadzone sprawnie w dobrej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmuje urządzenia salonom kosmetycznym grupa Depilar ( www.depilar.pl ). Z nimi współpracuję już jakiś czas i jestem zadowolona. Na pewno cenami wygrywają, ale też podejściem do klienta, gdzie zawsze wszystko jest terminowo i rzetelnie. Maja w ofercie Light Sheer i LipoCryo. Można to wziąć bez obsługi, albo z obsługą, jak komuś wygodniej. Ja biorę bez bo mam ludzi, którzy są w stanie wykonywać zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja też się wypowiem. Jestem z Poznania i tu robiłam zabiegi. Pierwszy zabieg zrobiłam w salonie w którym mieli sprzet, który niby chłodził skórę do tych + temperatur czy do 0. I w moim przypadku nic się po tym zabiegu nie zmieniło. W drugim salonie do którego poszłam mieli już sprzęt CoolTech który schładza do temperatur minusowych. Robiłam górną i dolną część brzucha. Na obu są efkty. Na górnej częśći brzucha spektakularne, praktycznie zlikwidował wszystko co chciałam, ale też stan zapalny był bardziej dokuczliwy i utrzymywał się dłużej ( taka bolesność jak przy siniakach) Na dolnej części brzucha stan zapalny był chyba mniejszy bo mniej bolało i krócej. Mniej też spadło ale tam też mam więcej tłuszczu. Osobiście polecam i zamierzam wybrać się ponownie na dolną partię, jakkolwiek podobno kriolipolize można robić tylko 3-4x w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta3086
Ja robiłam kriolipolize w Białymstoku w Laserland. Robiłam na boczki i uda, trochę tłuszczyku mi ubyło więc jestem zadowolona. Tam 2 przyłożenia trwają 45 minut bo mają dwie maszyny. W 1,5 miałam zrobione i boczki i bryczesy więc się nie wynudziłam za mocno. Z tego co mówiły mi dziewczyny, które tam pracują to temperatura miała + 3 stopnie a nie jak tu inni piszą -8. Nie wiem jaka to była firma ale efekty miałam widoczne, więc może nie potrzeba aż tak się mrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mega zadowolona z efektów kriolipolizy w coco time we wrocławiu na trawowej. Po 3 sesjach różnica jest ogromna i wystarczy jeszcze jeden zabieg i wreszcie pozbędę się tego całego tłuszczyku z którym nie mogłam wygrać dietą i ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się czy wszyscy wiedzą czym jest kriolipoliza? Ja się dowiedziałam jakiś czas temu, że wszystkie zabiegi jakie dotychczas miałam kriolipolizy to tylko się tak nazywały a tak naprawdę niewiele miały z tym wspólnego. Ostatnio po takim zabiegu stwierdzam, że to był mój pierwszy raz. Byłam w klinice BeautySkin w Warszawie. Wyszłam o 3cm szczuplejsza, a po 2 tygodniach mam już 5 cm mniej. To jakaś magia. Z tą kriolipolizą to tak jak z samochodem, albo jeździsz klekotem albo wozisz się Mercedesem:) Poszukajcie tej kriolipolizy w swoich mijscowosciach, może ktoś to ma. Poczytajcie u nich na stronie. ZLipo tak się nazywa to urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grudki po kriolipolizie są niestety możliwe. Pytanie czy po zabiegu miała Pani wykonany zabieg masażu manualnego. Jest on bowiem niezbędny aby uniknąć takich działań niepożądanych jak grudki. W klinice BeautySkin w Warszawie gdzie chodzę na zabiegi, wraz z kriolipolizą stosuję się później falę uderzeniową ZWavePro. To idealne połączenie dzięki któremu brak takich działań. Może powinna Pani spróbować tej fali teraz na rozbicie tych grudek? Proszę do nich zadzwonić i skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozna zrobic zabieg kriopolizy przy haszimoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś miała zabieg na dokładnie LipoCryo? U mnie w mieście jest tylko to urządzenie i zastanawiam sie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LIPOcrio nie warto. Przeczytałam wszystkie możliwe fora i wniosek nasuwa się jeden- wszelkie urządzenia które nie mrożą 70 minut do -8 nie dają efektu. Oczywiście są opinie pozytywne- ale to wg mnie reklamy. Moim zdaniem wyrzucisz w błoto pieniądze. Ja miałam cooltech- 550 zł jedno przyłożenie i po 6 tygodniach mam poprawę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kriolipolizie cooltech 4 dni temu. Bardzo boli, nie mogę się dotknąć, w nocy budzę się z bólu przy przewracaniu -miałam robione boczki. czy kogoś też bolało tak po zabiegu? miejsca są bardzo opuchnięte- twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w początkowym okresie po zabiegu może wzrosnąć waga? Mam wrażenie, że tłuszczu jakby mniej ale waga mi wzrosła. Ktoś zaobserwował coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w Kielcach poleca któreś miejsca? Sprawdzone, boje się, że przy niskiej cenie będzie niska jakość działania czyli efektów brak. Jeśli ktoś był w Kielcach to napiszcie proszę jaka cena i efekty po jakim czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Kriolipoliza to super sprawa. Czasem efekty widać później bo dopiero po jakimś miesiącu. Ja robiłam zabiegi w Vici Clinic w Krakowie i byłam bardzo zadowolona. Fajnie mnie przyjęli, ceny dobre, a na każdy pierwszy zabieg dostajemy 50% rabatu. Warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_lol
Moim problemem były duze uda. Po namowie siostry zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy. Zdecydowałam się na Vici Clinic w Krakowie, gdzie bardzo profesjonalnie obsłużyła mnie Pani Kamila. Jestem już po pierwszym zabiegu i już widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam gabinet przez jakiś czas i robiłąm zabiegi Lipo Cryo a więc mogę powiedzieć że były efekty i to fantastyczne czasem. Sprawdziłąm też na sobie także mówienie że lipo Cryo nie działa to absolutna nieprawda. Straciłam w udzie po 1 przyłożeniu 2,3 cm ... czy to mało ??? Nie mówię że jest lepsze od Zeliqa ale absolutnia jak na cenę zabiegu efekt rewelacyjny. Trzeba dodac że nie na każdego działa taka własnie metoda, ale to każdy wie kto działa w branży że jdna metoda na jednych diząła a na innyc nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nabita w butelke
Z przykrością stwierdzam, że albo ten zabieg jest kompletnie nieskuteczny, albo nieuczciwe są gabinety oferujace ten zabieg. Miałam kilka "przylozen" w Bytomiu i 4 w Krakowie. Zero efektu. Di tego stopnia, że żadnych "siniaczkow", "zakwasow" etc. O utracie cm w ogóle nie wspominam.oszustwo i żerowanie na osobach naiwnie szukających prostych rozwiązań. Nie ma takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanciiaa364
W Kielcach nie polece zabiegu ale w Krakowie jak najbardziej. Robilam juz w trzech miejscach i zdecydowanie najbardziej pod kątem efektu polece krio w Rubinkiewicz Med Clinic bo az 6cm po jednym zabiegu a to duzo. Po zabiegu mialam since i taki maly krwiaczek ale po dwoch tyg zeszlo. Teraz robie u nich zabieg Frakcyjna fala radiowa bo jak schudlam to brzuszek zaczol falowac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna101988
Kriolipoliza to świetny zabieg jeśli chodzi o nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej. W Vici Clinic w Krakowie takie zabiegi przeprowadza profesjonalnie Pani Kasia. Warto wybrać się chociaż raz aby zobaczyć efekty i przekonać się na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarannieWyczesana
Robiłam sobie w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Zabiegi wykonują dwie przemiłe Panie - Kasia i Gosia, a całość trwa może z 45 minut i kosztuje 99 zł. Według mnie warto się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kriolipoliza była świetnym zabiegiem wspomagającym odchudzanie. Robiłam ją w Beauty Tower i w połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną na efekty nie musiałam długo czekać. Nic tak nie motywuje jak widoczna utrata kilogramów w lustrze. Bardzo polecam, szczególnie osobom, które mają problematyczne miejsca i nie mogą z nich zrzucić zbędnych centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×