Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PawelPLK

Zostawila mnie

Polecane posty

Gość PawelPLK

Witam... Mój problem wyglada tak- mam 20 lat,w listopadzie zakochalem sie w dziewczynie. powiedzialem jej o tym ona mnie zaakceptowala ale nie obiecywala ze bedziemy razem. chodzilismy do jednej klasy. pare dni pozniej umarla jej mama. ona nie ma tez ojca. wspieralem ja i pomagalem jej w ciezkich chwilach. potem przyszedl czas na sylwestra. zaprosilem ja ale ona pojechala z jakims fagasem na sylwka do lublina. spoko kur.. w nocy dzwonila do mnie kompletnie pijana i powiedziala ze ten koles chce sie z nia pieprzyc ale ona wtedy miala okres wiec nic z tego. uff... na nowy rok napisala do mnie zebym odwiozl ja do domu bo bedzie musiala jechac autobusem. wiec zawiozlem. minal pewien czas i myslalem ze juz jest oki. wtedy dowiedzialem sie ze przyjezdza do niej jakis koles zbadalem sprawe i wyszlo na to ze to jakis obszczymór wiec spoko. w kwietniu powiedzala mi ze mnie kocha, bylem szczesliwy. ale zaczela cos kombinowac. oklamywala mnie. pytalem czy ten fagas dalej przyjezdza ona mowila ze nie, ale ja wiedzialem ze pisze z nim i ze klamie. niedawno uczyla sie jezdzic moim samochodem i mi go rozwalila. troche bylem zly ale nie dalem tego poznac po sobie, przytulilem ja i powiedzialem ze nic sie nie stalo. przez pare dni nie mialem auta a zblizala sie noc swietojanska. dzien wczesniej napisalem jej ze nie moge przyjechac ona zapewnila mnie ze tez sie na impreze nie wybiera. ale co do czego to pojechala z kolegami. wkur...lem sie i pojechalem tam taksówka. powiedzialem jej co i jak. dzien pozniej pogodzilismy sie. odebralem samochod z naprawy i pojechalem do niej bylo oki. dwa dni temu znowu dowiedzialem sie ze ten fagas pisze do niej. zrobilem troche awanture. powiedziala ze nie chce mnie zanc. Co mam kur...a zrobic???? PS; ona uwaza ze kazda zla rzecz ktora ona zrobi to moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci dzieci dzieci
Zostaw tą laske w spokoju, zajmij sie sobą nic dobrego z tego nie bedzie. Rób jak uważasz, ale jak dla mnie to sobie znalazła niezłego jelenia czyli CIEBIE. Niepotrzebnie żeś jej miłość wyznał, po co takie słowa?! Na nie przychodzi czas PÓŹNIEJ :/ chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, ale sobie owinela cie wokol palca, stales sie jej przydupasem takim, dziwisz sie ze nie ma do ciebie szacunku???ja nie. musisz byc stanowszczy wobec niej, olac ja na jakis czas poazac ze nie ejst pepkiem swiata. jesli to jej nie ruszy to nawet lepiej, dla ciebie!!!! bo widac ze to zasrana paniusia ktory spieprzy ci zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
ma kur..charakter nic nie zrobisz ,odpusc sobie kur..we takich w miejscie jak ona jest duzo, tylko pysk maja inny, ale cipsko takie jak ona ma kazde lajdaczka jest, nie daj soba poniwierac,powiedz jej ze jest dno totalne, i ze ty nia sie bawiles,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelPLK
czekajcie.... ona tez do konca nie jest taka zla. wtedy jak zepsola mi auto to przenocowala mnie. boze myslalem ze bedzie dobrze. problem tkwi w tym ze ona nie jest uczciwa wobec mnie i nie mowie tu o tym ze mnie zdradza czy cos ale jakos tak sie zachowoje chu.. wie jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusta dziewczyna! jeszcze dostanie od życia więcej za tą swoją głupotę! Źle robiłeś że ciągle byłeś przy niej i ją wspierałeś jak ona tego nigdy docenić nie potrafiła! pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelPLK
zrobcie cos i mi pomózcie bo nie wytrzymam! pojade pod jej dom i sie kur..a zastrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes coollllll
widac ze ty jestes naiwny i ja kochasz, skad takich glupkow jak ty sie b ierze, naiwniakow na maxa!! JA BYM TEZ TAK CIE TRAKTOWALA; FACET MUSI MIEC JAJA A NEI JAK TY BAMBOSZE BABCINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelPLK
jestes coollllll prosze mi tu kur..a nie ublizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się czymś zająć i o tym nie myśleć! cokolwiek : O po co od razu mówić o zastrzelaniu się? Po pierwsze nie warto a po drugie zrobiłbyś tym tej dziewczynie satysfakcje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelPLK
to czym mam sie zajac?! kur..a klade sie spac i widze ja przed oczami! nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./k/
dla swojego dobra zajmij się czymś pozytywnym i wybij ja sobie z bani. Jesli tego nie potrafisz jełop jesteś i masz to na co zasługujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelPLK
a jesli ona zechce wrócic to co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./k/
tym pytaniem mnie rozwaliłeś. Indianie i różne inne kultury poddają młodych ludzi (młodszych od ciebie) tzw procesowi inicjacji. Poczytaj sobie o tym i poszperaj w swojej duszy co jest dla ciebie ważne bo tym pytaniem odkryłeś pustotę swojej duszy i osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelPLK
Kur...a tylko ona jest dla mnie wazna. ludzie czy wy wiecie co to znaczy kogos kochac?!!! zasypiam z mysla o niej, martwie sie o nia pomagvam, troszcze. jej usmiech byl dla mnie najwieksza nagroda, a teraz szlak to trafil i to mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./k/
przestań pierd... ty jej nie kochasz bo masz zerowe pojęcie o miłości. Miłości w tym co napisałeś co kot napłakał. Rób co chcesz to twoje życie ale zacznij myśleć. Facet który rzekomo kocha kobietę ale nie umie sobie pomóc, bk jak uj.. hehe ojjj jojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelPLK
i chu.. jej w dupe. wygarnalem jej i powiedzialem niech spierdala na pigalak. dobrze zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim nie
rzucaj tutaj mięsem bo to forum dla kobiet po drugie, przeczytaj to co napisałeś tak jakby to był tekst twojego kolegi i odpowiedz sobie sam ja mogę tobie powiedzieć , że tego kwiata to pół świata, a każda miłość jest pierwsza i w dodatku każda ta jedna jedyna. ona ciebie nie kocha, bo kto kocha nie oszukuje ukochanej osoby jak wiesz więc ... wg mnie nie marnuj czasu na nią, powiedz żegnaj i ... poszukaj sobie dziewczynę, która ciebie pokocha, a ty ją, wtedy zobaczysz co to znaczy kochać i być kochanym powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×