Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lll

To normalne? czy ja przesadzam?

Polecane posty

Gość Ania23lll

jesli facet w wieku 32 lat wychodzi czasem z kolegami przez 3 dni codziennie i pije? np so, niedziela, paniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lll
i jesli ogólnie impreza dla niego bez picia nie istnieje chyba ,że musi prowadzić? np grill ,albo ognisko bez picia to u niego nie możliwe. czesto się upija tak ,że od niego czuć wódką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lll
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pijak i tyle
woli kolesi od ciebie :O dziwie sie ze jeszcze to tolerujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lll
i jeszcze śpi do południa po takiej imprezie bo ma taką pracę ,że pracuje sobie kiedy chce nawet na wakacje chce jechać ze mną i z kolegami. ale ja już wiem jak by one wyglądały... ciagle by pili i nawet bysmy nigdzie nie wyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lll
dzisiaj też.. miał mi się pomagać pakować bo jutro wyprowadzam się ze stancji do domu na wakacje ,a on spi dalej.. dlaczego? bo wczoraj był oczywiście wypić z kolegami i wrócił nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lll
nie zawsze mozna polegać na nim masz rację :( nie raz tak było że np miał mnie gdzieś zawieźć to się spóźniliśmy ,albo w ostatniej chwili zdążyłam np odebrac paczkę z autobusu,albo zaliczenie więc to były nie raz wązne rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lll
nie o takie ,,zaliczenie " mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest normalne ale regers ma racje,co bys chciala uslyszec? jakby Ci wszyscy napisali ze to normalka to przestałoby Ci przeszkadzac? krótka piłka, powiedz mu że ma problem z alkoholem i musi cos z tym zrobic albo w koncu przez alkohol Cie straci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie przesadzasz, w końcu terapeuci uzaleznień alkoholowych lub pracownicy pomocy społecznej też pracę muszą mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lll
własnie zastanawiam sie czy on już nie ma jakiegoś problemu z alkoholem.. nie zachowuje sie jak typowy alkoholik ,ale na pewno szuka okazji do picia i lubi sie upijać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zastanawiam sie czy on już nie ma jakiegoś problemu z alkoholem." podpowiem ci MA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie chodzi o alkohol moze zwyczajnie ma Cie w dupie, jest jak rozumiem 10 lat starszy i mu na wszystko pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, czy on jakiegoś pozwolenia oczekuje. Po prostu laska pozwala sobie na bycie w tego typu relacji, więc taką ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2spanielki
w moim zwiazku to nie byloby normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master2
Po prostu się nie dobraliście. Ja też lubię sobie wypić, a takie imprezy jaK grill bez piwa są rzeczywiście raczej nie do przyjęcia, ale to wcale nie oznacza zaraz jakiegoś alkoholizmu, i że np. nie pojadę pochodzić po górach, tylko pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×