Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka3112

Jedliście kanapko-spaghetti?

Polecane posty

Gość sdfghjkl
No fajna kanapka,warto spróbowac.Jak myslicie ten makaron jest z jakimś sosem czy tylko w keczupie?Bo na wierzchu jest sos np majonezowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
chleb z makaronem, a do tego proponuje sos z kartofli i nadzienie z ryzu ;) wystarczy weglowodanow na caly tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
to tego jako przystawdke kopytka, a na deser nalesniki, bedzie na miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
sam sie nie zesraj jasnowidzu :D i ze ty wpierdzielasz gowno ze sloikow, to nie znaczy zaraz ze kazdy 🖐️ (co to ma zreszta do tematu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajco gamoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rzeszty, rozumiem, że ciast też nie jadasz, bo za dużo cukru? Wiadomo, że to bomba kaloryczna, ale jak ktoś zje raz na jakiś czas to mu nie zaszkodzi. A już na pewno mniej niż hamburger czy kebab z budki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
ciasta prawie nie jadam ... no moze raz na pare miesiecy, moze rzadziej ... nie czuje potrzeby :) no a kanapko-spaghetii trujace nie jest, ale nie jest tez zdrowe. w porownaniu z fast-foodem - nic lepszego, tyle, ze nia zawiera niezdrowo hodowanego i przetworzonego miesa. juz kebab moze byc zdrowszy: dozo warzyw, troche miesa, troche ciasta. hamburger, jesli zdrowo przyrzadzony (naturalne pieczywo, dobre, chude mieso, warzywa na ozdobe) tez moze byc zdrowy. a bulka z makaronem? taka doza weglowodanow nie dostarczy organizmowi dlugoterminowej energii, ani specjalnie atrakcyjnych walorow smakowych. tak bym ospowiedziala na zadane w temacie pytanie ... co sadzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie jest to szczyt zdrowia, ale jest smaczne:) Moim zdaniem dużo lepsze niż fast food, bo człowiek przynajmniej wie co je. Lazania też jest kaloryczna, gołąbki z ryżem podane z ziemniakami też, ale od czasu do czasu sobie pozwalam. Na ciasto też, bo nie zamierzam tracić życia na wieczną dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuj, w życiu nie zjadłabym
chleba z makaronem :o Nawet z mięsem mielonym :o Nie ma to jak ugotować tanie gówno żeby tylko zapchać żołądek, ani to smaczne ani zdrowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
yavagrana - tu nie chodzi o kalorycznosc, tylko o jakosc i pozytek dla zdrowia i smaku :o lazania jest kaloryczna, golabki tez, ale sa to dania zbilansowane i pozywne, a chleb z makaronem to jedno wielkie nic, jak kolezanka wyzej napisala bez ogorodek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
a na diete tez bynajmniej nie zamierzam tracic zycia, wiec zamiast zapychac bebech ciastkami i kluchami, jem sobie z najwieksza przyjemnoscia rozne przepyszne owoce, warzywa, ryby, miesa, a i kanapki, ale zeby to bylo chociaz warte grzechu ;) nie mowiac o boskiej naturalnej czekoladzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy to ja jadam na codzień:) Ciasta i kaloryczne potrawy od czasu do czasu w ramach rozpusty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
czyli takie rzeczy to dla ciebie smutna dieta, a ciasto albo bulka z makaronem to rozpusta? podejzewam, ze nie mialas tego na mysli, bo to nie ma sensu, ale z twoich kolejnych wpisow tak wynika. i nie o kalorycznosci tu mowa, bo bulka z makaronem byc moze wcale nie jest az taka kaloryczna, tylko o bezwartosciowosc i brak smaku. ( znowu gadka typu dziad o niebie, baba o chlebie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy je, jak lubi, ale mnie osobiście obrzydza bułka z makaronem. Wolę osobno spaghetti i osobno bagietkę np. z pieczarkami, serem i kechupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry.
bo bulka z makaronem byc moze wcale nie jest az taka kaloryczna, tylko o bezwartosciowosc i brak smaku. o gustach sie nie dyskutuje, po bezwartosciowosc mogles skonczyc zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
ja nie dyskutuje o gustach tylko o kanapko-spaghetti :D :D ale moze podyskutujemy o twoim braku logiki i rozeznania w temacie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry.
jakim braku rozeznania w temacie? czytać umiem :o chyba tobie brakuje logiki, to, że tobie nie smakuje, nie znaczy, że jest niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
ja nie mowie, ze jest niedobre, tylko ze bez smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry.
wg Ciebie. to tak jak np. z fetą, ja uwielbiam, mój mąż twierdzi, że to tylko słona maź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
co innego, gdy ktos czegos nie lubi - to jest kwestia gustu. a co innego, gdy cos jest samo z siebie bez smaku ;) ja np. lubie i chleb i makaron, ale obie te rzeczy sa rzeczy takie bez smaku, ktore podaje sie jako dodatek/wypelniacz, do czegos smakowego. a dwa wypelniacze polaczone ze soba to po prostu bzdet i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry.
spoko możesz tak myśleć, ale nie musisz narzucać tego komus innemu i wyśmiewać kogoś komu to smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry.
poza tym to nie jest sam makaron z chlebem. to bagietka ze spaghetti zapieczona z serem. i nie pleć głupstw co to są gusta, jednemu smakuje to drugiemu tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
zobacz: ani ja nikomu nic ni narzucam, ani nikogo nie wysmiewam, tylko zapytana w temacie odpowiadam co ja osobiscie mysle o bulce z makaronem (obecnosc sera nie zmienia postaci rzeczy dla mnie). no. albo jak ktos tam jeszcze napisal, ze spaghetti sie je z bagietka :o nie "sie je" tylko w jakis niedouczonych knajpach na wzor amerykanskich fastfoodow tak podaja, moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewry.
no ok wyraziłaś swoje zdanie, przyznaj, że troche uszczypliwie, ale już skończmy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×