Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fleetek

Mycie kuchenki

Polecane posty

Gość Fleetek

Mam taka kuchenke http://www.sears.com/shc/s/p_10153_12605_02272313000P?prdNo=3&blockNo=3&blockType=G3 Czy ktos moglby mi poradzic, jaki jest najlepszy sposob na jej mycie. Myje ja po kazdym gotowaniu ale mimo wszystko zostaja slady przypalonego tluszczu. Nie chce niczym ,,skrobac" bo boje sie, ze porysuje ta czarna plyte. Juz brak mi pomyslow a porobowalam chyba wszystkoch srodkow. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TytanPlyn
A jakie środki to czyszczenia już używałaś? Ja stosuje Tytan aktywny żel, który czyści bez szorowania a jest niedrogi, kuchenke czy piekarnik mam po nim super czyściutką:) Ale może u Ciebie się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie Cifa professional bym poleciła. Idealnie plamy tłuste i zaschnięcia usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam do bardzo trudnych plam w kuchni koncentratu Fluren firmy Flugger. Jego główne przeznaczenie to sprzatanie po remontach, ale mi po remoncie zostało i super sie sprawdzil na codzien, i teraz tylko to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fleetek
Dzieki dziewczyny. Ja juz chyba wszystkich srodkow probowalam i czasem mam wrazenie, ze ten przypalony tluszcz ,,wtapia sie'' w ten czarny blat. Sprobuje tego Ajax. mam nadzieje ze to bedzie strzal w dziesiatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajax powinien pomóc, a jeśli nie pomoże, to bedzie znaczyło, ze poważna sprawa z tymi plamami jest, wtedy spróbuj sięgnąć po ten koncentrat Fluren, o którym pisalam, bo jest mocniejszy od Ajaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty z lidla
Uzyj z lidla W5 w pomarańczowym opakowaniu - spryskiwaczu. Płyn do odtłuszczania. Na pewno usunie wszystko bez uszkodzenia powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelecianymotylek
absolutnie nie Fluren. Mogą zostać trwałe plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelija
równiez polecam z lidla W5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax najlepszy
A ja również polecam Ajax Professional Tłuszcz i Plamy, odkryłam przez przypadek na zakupach z koleżanką i od tej pory uzywam tylko Ajaxa. Nie niszczy powierzchni i pięknie czyści ! Goraco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeleciany motylek, co Ty gadasz, myje kuchenkę nim od dawna, to jest KONCENTRAT, więc widomo, ze trzeba rozcięczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×