Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madi_669

orbitrek czy steper?

Polecane posty

hej, mam zamiar kupić jakieś urzadzenie do ćwiczeń. Nie wiem, co wybrać. Orbitrek, steper czy może coś innego? Chciałabym pozbyć się głównie cellulitu z pośladków (mam też rozstępy - nie wiem, czy można je czymś zwalczyć? heh) mam też flakowate uda - ogólnie całe ciało flakowate, choć jestem szczupła, chciałabym je umięśnić - mogę trochę przytyć, ale niedużo, też mam wielki problem z brzuchem - zero mięśnia i ciągle odstaje;P pośladki mam jak galareta, jeszcze ten cellulit:/ masakra! mam 171cm i 54kg wagi, czyli praktycznie szczupła jestem, ale obwisła, ratunku! napiszcie na czym ćwiczycie, co Wam pomaga, ile p;oświęcacie czasu, jakie ćwiczenia, jaka dieta, czego nie jeść itp.? proszę i dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepszy jest orbitrek. Sama na nim ćwiczę i jestem z niego zadowolona. W szybkim czasie moja kondycja się polepszyła i dzięki temu wolniej się męczę. Zajrzyj sobie na sports-men.pl Znajdziesz tam orbitreki jak rownież informacje o nich, które moim zdaniem są bardzo szczegółowe i ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi669
hej:) zamówiłam właśnie steper. z tego, co czytałam na innych forach jest rewelacyjny. napiszę więcej, jak wypróbuje, a wy jakie ćwiczenia wykonujecie na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moim zdaniem popełniłaś błąd, z tych dwóch sprzętów orbitrek jest bardziej uniwersalny i skuteczny. Stepper niby ujędrnia, ale jego skuteczność co do odchudzania jest wątpliwa. Zajrzjy tutaj http://tnij.org/mke2 , orbitrek masz juz za 799 złotych, a porządny stepper z poręczą do trzymania i programami kosztuje tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu piątek
emokiller aleś głupia/i :-O pzreciez to nie sprzęt odchudza, a ruch, bez wzgledu co się robi :-O Orbitrek jest beznadziejny, napierdziela ż emożna ogłuchnąć w czasie ćwiczeń, poza tym jest niewygodny w użyciu i zajmuje PÓŁ POKOJU :-O bez sensu. Stepper jest super, cichutki i mozna go śmiało wsunąc pod łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bez sensu piątek" zanim mnie obrazisz to może przeczytaj mój post. Po pierwsze jestem facetem. Po drugie, nigdzie nie napisałem, że sprzęt odchudza, inteligentny człowiek się domyśli, że chodzi o ćwiczenia na nim :/. A co do ruchu, to nie każdy odchudza, możesz zrobić tryliard brzuszków, a opona nie będzie schodzić, to już wiedza na temat treningów, której nie masz żadnej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowyherbacianyogrod123
jak orbitrek oglusza to znaczy ,ze jakiś badziew.... dobry orbi jest bezszelestny a ćwiczenia na nim są rewelacyjne i pomocne w kształtowaniu sylwetki -zwlaszcza dla kobiet i oczywiscie z olatwościa mozna cwiczyc aeroby czyli to co spala tluszcz= lekkie tempo a dłlugi dystans min 45 min na regulowanym pulsie zdecydowanie orbitrek =rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak się kupi badziewny orbitrek, to nic dziwnego, że hałasuje. Dobry sprzęt to większy komfort ćwiczeń i gwarancja, że sprzęt po intensywnym używaniu się nie rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma co nawet patrzeć na orbitreki poniżej 500 złotych. To zwykle bubel rodem z biedronki lub taniego tv marketu. Na sports-men.pl widziałem fajne orbitreki, cenowo też są atrakcyjne, przedział od 900 złotych do kilku tysiaków, w tych granicach na pewno znajdziemy bardzo dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×