Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 111111111111112222222222222222

jak poradzic sobie z nieuczciwa ekipa remontowa

Polecane posty

Gość 111111111111112222222222222222

byla umowa slowna na cene, zakres i czas wykonania remontu, ekipa ociaga sie i przedluza,oni chca zostawac sami w domu a ja do pracy, ale sobie czegos takiego nie wyobrazam zeby ich samych zostawiac, no a branie urlopu zeby ich pilnowac to po piersze strata mojego urlopu , a po drugie szefostwo krzywo patrzy zebym brala wiecej co ja mam z nimi robic? jestem sama baba, pomyslalam zeby ich postraszyc ze za kazdy dzien zwloki bede placic mniej, co myslicie ? po prostu rece mi opadaja doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111112222222222222222
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Dam Ci poradę jak to działa u nas. Klient podpisuje umowę , gdzie ma zagwarantowany termin wykonania usługi, nadzór nad realizowanymi pracami i 12 miesięczną gwarancję. Oczywiście na naszej głowie jest też zakup materiałów, transport, sprzątanie itd. A jak to wychodzi cenowo ktoś zapyta? Jak podliczysz wszystko jednostkowo to koszty wychodzą, podobne, a oszczędność czasu i nerwów jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Zgadza się , to jest podstawa , ale lepiej nie mieć konieczności korzystać z zabezpieczeń z niej płynących, wybierając solidną, sprawdzoną na rynku firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalll
Ok to ile mniej więcej kosztuje wykończenia mieszkania ok 60m2 i ile czasu trwa to u was. Pierwsze spotkania są płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Pierwsze spotkania są typowo ofertowe i naturalnie bezpłatnie , koszt wykończenia mieszkania najszybciej przeliczyć uwzględniając koszty danego pakietu, np. Silver to koszt 630 zł / 1m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamall
Dajecie jakąś gwarancję na swoje prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Naturalnie, na nasze usługi 12 miesięczną i gwarancję producentów na zakupione materiały wykończeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co na pierwsze spotkanie jest potrzebne? Plan? Rzuty? Rozumiem, że takie pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Pierwsze spotkania są typowo ofertowe i całkowicie bezpłatne. Zawsze prosimy o przesłanie przed spotkaniem planu mieszkania, żeby się do niego dobrze przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamall
Jestem po pierwszym spotkaniu, mogę potwierdzić te kwestie o Decoroom , które tu na forum były poruszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Najlepsza i najszybsza, naturalnie całkowicie bezpłatna, komunikacja z nami w kwestii wykończenia i aranżacji wnętrz to nasz profil na Facebooku. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×