Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hellenamaria2011

poleccie mi dobry odkurzacz z turboszczotka

Polecane posty

Gość mamamam26
mam zelmer odysse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zelmera, kupialam z turbo szczotka poniewaz mam dwa spanielki, ale jej nie uzywam wlasciwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelmer Aquos czy jakoś tak - wprawdzie duży (ma 2oddzielne zbiorniki - na worek i wodę),ale działa świetnie i wszystko zbiera.Są trzy wersje różniące się wyposażeniem,więc sprawdź który ma najwięcej dodatków (jest turboszcztoka,ssawka do wody,do paneli,do dywanów itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja mam zelmer odyssey,jest lekki,nie za duzy i ma turboszczotke.Mam go juz kilka lat ,pracuje intensywnie i jak na razie bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
chyba na każdej.U mnie tez pełno wlosów i nitek,robie tak jak napisane w instrukcji,po prostu co jakiś czas przecinam te włosy,nitki w wyjmuje z tej turboszczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam odkurzacz wodny Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl. To najlepszy odkurzacz jaki miałam, sprząta świetnie wszelkie zabrudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karcher niby one sa przeznaczone do garażu itp :D ale ja używam w domu i przy nim te "domowe" odkurzacze to zabawki wczesniej wymienialam odkurzacz co rok i pod koniec roku juz ledwo co ciagnał :/ karchera mam od 3 lat i zasysa jak szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.28 ja Wam polecam odkurzacz od http://www.kerpol-karcher.pl/ - wysoka jakość, doskonale działają. jestem z nich bardzo zadowolona! Myślę, że mają tam fantastyczne odkurzacze, ja już jeden kupiłam i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia55
nie mam doświadczenia z turboszczotkami, mogę Ci polecic jednak robot sprzątający który sama używam, pure i9 od electrolux, fajna sprawa, sam czyści, mogę odpocząc, wypić kawę a nie męczyć się jak do tej pory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z electroluxa to ja jestem za pure f9 to pionowy odkurzacz z akumulatorem :) zakupiłam go sobie w media expert i fajnie się sprzata do codziennych porządków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia

irobot. szczególnie nowsze modele 🙂 ale to już zależy od budżetu. tam masz i szczotki i wałki, więc podwójna skuteczność. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajka
Dnia 22.10.2019 o 06:45, Gość kalia napisał:

irobot. szczególnie nowsze modele 🙂 ale to już zależy od budżetu. tam masz i szczotki i wałki, więc podwójna skuteczność. 🙂

też polecam. mam w domu i7 i teraz myślę nad dokupieniem mopującego do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×