Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ku mać

!!!!!! PAS POPORODOWY po cesarce - prosze o opinie

Polecane posty

prosze o opinie czy warto kupic ten pas http://allegro.pl/poporodowy-pas-brzuszny-kolor-cielisty-rozm-s-xxl-i1678389067.html bede miec cc i moje pytanie czy pas sprawdził sie u was ( pyt kieruje do os, ktore go uzywały) chodzi mi o to czy faktycznie skóra szybciej dochodzi do pierwotnego stanu, poza tym czy powoduje on w jakis sposob usztywnienie miesni w przypadku gdy cos podniesiemy...poprostu czy daje wiekszy komfort, niz gdyby go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
miałam - nie nosiłam - miałam za to takie wysokie majtki wyszczuplające pod sa biust i je czasem zakładałam - w tym pasie źle się chodzi, siedzi, że niewspomne o karmieniu itd a majtki brzuch trzymały a się dopasowały - czy coś dał niewiem - brzuch mam bez rozstępów i uważam że jest ładny - mega płaski nie jest ale przed ciążą też nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitsezonu
a ja nosiłam ale lepszy jest taki rozpinany zapinany na rzepy - po samym porodzie lepiej tak zakładać... mi fajnie podtrzymywał brzuch i lepszy komfort bo bez pasa miałam wrażenie że się rozlecę :) ale to tylko na początku w szpitalu potem w domu nosiłam już ten który podajesz w linku ale to tylko żeby brzuch się szybciej obkurczał fakt nie jest wygodny i ponieważ to było rok temu to w upały tym bardziej ale się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodziewajka
te pasy to lipa straszna, jest w nich mega gorąco (bo przeciez w domu przy nowordku jest ciezko, matka lata zgrzana, zdenerwowana czasem, nosi to ciecko wiec sie poci jest je ciezko), sa niewygodne, zjezdzaja, genralnie NIE POLECAM, ja sobie kupilam w sklepie dla puszustych takie wysokie majtki ktore podtrzymuja brzuch, dobrze obciskaja i jest ok. mi pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodziewajka
http://allegro.pl/bielizna-wyszczuplajaca-figi-majtki-eldar-vivien-i1679961846.html cos takiego, bo te wysokie majtki tez sa lipne bo są z zabardzo elastycznego materialu a na gorze nic nie trzyma i zjezdzaja. uważam, ze najlepsze sa takie majtki, jak pokazalam wyzej, do pepka, i nie zabardzo elastyczne zeby wpychaly brzuch mocno a nie tylko zakrywaly go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamama26
ja kupiłam te matki za pare złotych w normalnym sklepie z ubraniami i bielizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×