Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka.jedna21

Dziewczyny, dostałyście kiedyś orgazm z samego podniecenia?

Polecane posty

Gość taka.jedna21

Dziewczyny, dostałyście kiedyś orgazm z samego podniecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela0000
ja tak, ale nie z podniecenia tylko od tak. szłam ulica i doszłam. nie wiem jak to sie stalo :) szkoda ze tylko ra zmi sie to przytrafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yagodalife
Tzn co? bez zadnego dotykania ani nic? nie sadze zeby to bylo mozliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Schneider mówiła w Ostatnim tangu w Paryżu, że 1. orgazmu doświadczyła, jak była dzieckiem i biegła do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggh
Jak siedzę to mogę tak pracować biodrami, żeby dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popaprańcy
Niedlugo na kafeterii zaczną się niepokalane poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest możliwe. Z Wikipedii: "Orgazm wyobrażeniowy Orgazm osiągany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Jak sama nazwa mówi osiąga się go tylko na podstawie wyobrażeń i fantazji, bez jakiejkolwiek stymulacji ciała, dlatego należy do grupy orgazmów bezstosunkowych. Nie każdy potrafi dojść do tego typu orgazmu, ale doznania, do jakich dochodzi podczas niego są takie same, jak przy orgazmie wywołanym stymulacją ciała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest możliwe. Z Wikipedii: "Orgazm wyobrażeniowy Orgazm osiągany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Jak sama nazwa mówi osiąga się go tylko na podstawie wyobrażeń i fantazji, bez jakiejkolwiek stymulacji ciała, dlatego należy do grupy orgazmów bezstosunkowych. Nie każdy potrafi dojść do tego typu orgazmu, ale doznania, do jakich dochodzi podczas niego są takie same, jak przy orgazmie wywołanym stymulacją ciała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etiene
Ja też myślę że to jest możliwe :P mi się zdarzyło dostać w czasie snu a więc z samego wyobrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja dziewczyna tak miala
tzn przed seksem, bylo juz ostro, ale jeszcze w ubraniu :) i doszla samica jedna :D:D:D, druga z kolei siedzac na krzesle, ruszajac biodrami dostawala :) spryciule:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 22
Tak:D. Przed seksem, jak już się ciepło zrobiło, zdarzało mi się to. A niekiedy jak mam odpowiedni dzień, wystarczy że leżę i sobie coś wyobrażam, co mnie mocno podnieca, wtedy bez żadnego dotykania się udało;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulekkkkk
wystarczy że leżąc coś sobie wyobrażę ;)i lekko pocierając jedno udo o drugie ......odlatuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulekkkkk
o przepraszam nie doczytałam ,że bez żadnego dotykania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasioolek
Tez potrafie tak uzyskac orgazm i bardzo to lubie. Kiedys, w ostatniej klasie podstawowki doszlem na lekcji, bo byl sprawdzian i dziewczyny szeptaly. A to szeptanie tak mnie podniecilo, ze doszlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wiele razy takie orgazmy. To się dzieje kiedy śpię. Przechodzę wtedy w świadomy sen i dochodzę bardzo mocno. Jak się budzę to całą c*pkę mam nabrzmiałą od podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanaa
Jak czasem mam dobry dzien, to bywa ze lezac w lozku, najczesciej przed zasnieciem, mocno i ostro fantazjuje, wyobrazam sobie i jestem juz niele podkrecona to bywa ze dochodze bezdotykowo. Fajne uczucie :) Od samego ruszania biodrami tez moge dojsc. A jak zaczynalam moja przygode z masturbacja- majac chyba z 9 lub 10 lat to dochodzilam przez zaciskanie ud. We snie tez mi sie czasem zdarza- najczesciej jak sie podjaram przed snem ale bez finalu, wtedy final podczas snu. Tez fajne uczucie po obudzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 9
miewam czasami w trakcie snnu ale zdarzyli mi sie kilka razy na ulicy jak widzialam interesujace mnie osoby i wyobraznia poszla bardzo głeboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kobiecie zdarzyło się to raz. Było to dla niej trochę krępujące, bo rzecz miała miejsce w centrum handlowym latem i soczki spłynęły po obnażonych do połowy ud nogach (zdarza się jej nie nosić bielizny). Co ciekawe - z parki, która siedziała na ławce obok której przechodziliśmy, to facet, sądząc po jego spojrzeniach, błyskawicznie zorientował się czego był właśnie świadkiem, podczas gdy jego żonka niczego się chyba nie domyśliła. ;) Ale moja obecna partnerka ma rzadką łatwość szczytowania - jej rekord to 12 wytrysków w jakieś 2 godziny i plama na kanapie o średnicy metra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritta36
Kilka razy się zdarzyło że doszłam robiąc mężowi laskę z połykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 9
Jula 18 - jezeli czesto to musisz byc szczęsliwa i zadowolona. jak juz pisalam w snie mi sie to zdarza i bardzo lubie to przebudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
mnie nieraz budzi orgazm.. Ahh ostatnio mi się śniło ze bzykałam panne.. Ale mokra byłam:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 9
Aśka28 - mam podobnie i muszę wtedy " doglaskac" muszelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
swoją drogą, meżczyzna też się nieraz budzi ze wzwodem i nikt się temu nie dziwi:-/ Kiedys u mnie spał kuzyn, po tygodniu, prześcieradło było sztywne.. Więc chyba nic w tym dziwnego:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 9
poranne wzwody lub nasze podniecenie to rzecz normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×