Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saaaja

Góry

Polecane posty

Gość saaaja

Jak kupuje się buty do chodzenia po górach?W sklepie powiedzieli mi że numer większe i na grubą skarpetę.Czy tak?Kupiłam takie,chodzę po domu żeby przetestować i niby są dobre,ale trochę lużne.Czy tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie wędrówki nogi puchną , są zmęczone raczej większe to nie szpilki na wybieg i powinny być wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góry to specyficzne podłoże zwykłe adidaski nie wystarczą, aż mam ochotę się złapać za głowę, jak widzę lubi na giewoncie w halówkach czy nawet baletkach (dziewczyny). Każdemu polecam inwestycję w dobre obuwie trekkingowe, świetne jest np. obuwie firmy Bates, można znaleźć na bates.pl, bardzo dobre buty, świetny materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty nalezy kupować zgodnie ze swoją numeracją!!! Buty trekkingowe sa wykonane specjalnie na piesze wędrówki z uwzględnieniem puchnięcia i pocenia stopy. Lużne buty będa ocierać stopy. Co do skarpetek- nie musza byc grube- muszą być odpowiednie do chodzenia w trekkingach- czyli specjalistyczne. Moga tez i być zwykłe skarpety pod warunkiem,ze są z naturalnego włókna, czyli najlepiej 100% bawełniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodne obuwie to podstawa. Ja kiedyś widziałam dziewczynę, która próbowała wejść na dość wysoki szczyt w butach na koturnie. Jak się widzi coś takiego to ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nogi puchną, ale jesli wciąż będzie Ci przeszkadzać, że są za duże, to wymień na mniejsze. Za duże mogą powodować obtarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię tych butów górskich, są dla mnie strasznie ciężkie, wiem że trzymają w kostce, mają membranę, nie przemakają, ale są ciężkie może tylko moje nie wiem. Na piesze wędrówki po górach polecam na zakwasy veno spray, super chłodzi, usuwa zmęczenie nóg, poprawia ekspresowo krążenie apropo spuchniętych nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, obuwie to podstawa, ważne, żeby miały dość grubą i antypoślizgową podeszwę, oprócz tego wysoką cholewę (przynajmniej za kostkę). Fajne obuwie widizałem też na newbalance.pl, całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nguruwe2.0
A jak Wam powiem, że każde nowe buty to jest zagadka, lepiej zaopatrzyć się w maści, plastry i inne środki, Zapakuj jakiś naproxen, kup sobie venospray i paczkę plastrów. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaKA

Jadąc w góry warto zaopatrzyć się w dwie wygodne pary butów. Ja od wielu lat przemierzam szlaki okolic Muszyny i Krynicy - zarówno latem, jak i zimą. Kiedy jednak zmęczą mnie górskie wędrówki, lubię zrelaksować się w SPA. Dlatego zawsze zatrzymuję się w Hotelu Klimek****SPA zlokalizowanym w Muszynie. Mają tam świetne zabiegi SPA, nielimitowany wstęp do Aquaparku i wiele wiele innych atrakcji.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×