Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apokaliptyczna1234

Jaki kolor włosów będzie do mnie pasował? Pomocy!

Polecane posty

Gość apokaliptyczna1234

MAm niebiesko-zielone oczy, dosyć jasną karnację, ciemne brwi i rzęsy i aktualnie brązowe włosy (mój naturalny to ciemny blond)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokaliptyczna1234
nie jest tak zawsze, ja nie chce pozostac z naturalnym kolorem. Czekam na ROZSĄDNE odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokaliptyczna1234
niestety mam taki dziwny kolor, coś pomiędzy niebieskim a zielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilami gdy
absolutnie nie zawsze naturalny kolor współgra z twarzą! ja jestem naturalny ciemną blondynką (moj kolor to taki ciemny blond/jasny brąz, dość chłodny). Gdy pofarbowałam włosy na dość średni blond w cieplejszym odcieniu od razu wyglądam o wiele lepiej. Moja koleżanka przy bardzo jasnej karnacji i jasnych oczach ma naturalnie bardzo ciemne włosy- niektórym takie połączenie pasuje (np katy perry) ale ją okropnie postarzało, wyostrzało rysy i też rozjaśnienie odmienilo ją na plus :) aUTORKO, daj zdjęcie, bo trudno coś doradzić do samego opisu. jak masz jasną karnację to jednak na Twoim miejscu myslałabym o blondach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokaliptyczna1234
nawet jeśli mam ciemne brwi? Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam dziwny to ja mam dopiero ;p Blond nie zawsze pasuje do jasnej karnacji, nie ma na to jakiejś reguły, skoro masz ciemne włosy teraz raczej ciężko i po kosztach będzie Ci wyjśc z tego do blondu. Zniszczysz sobie tylko włosy... Może jakieś odcienie rudości skoro chcesz odmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokaliptyczna1234
Dziękuję Wam dziewczyny za porady :) , Kate wygląda bardzo ładnie, pozazdrościć można, rudy...kolor dla odważnych babek :D, choć wygląda równie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilami gdy
nanaya- ja zanim stałam się blondynką byłam brunetką ;) Nie powiedziałabym, że strasznie drogo mnie to wyszło bo ok 200 zł. Włosy fakt faktem się trochę zniszczyły, ale nie jakoś tragicznie, poza tym odpowiednia pielęgnacja je zregenerowała. Ale rudości też są bardzo fajne, tylko nie każdemu pasują, co ostatnio pokazuje moda na rudy- mnóstwo osób się farbuje, a niektórych to bardzo szpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka19
do zielonych oczu rudy pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokaliptyczna1234
Emma też wygląda super! chyba zmienię kolor :) przekonuje się powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilami gdy
tu przykład, że rudy to nie zawsze dobre wyjście: http://www.taaz.com/beauty/images/stories/BlakeLivelyRedHair.jpg przynajmniej moim zdaniem lepiej wyglądała w blondzie :) Jeśli już się zdecydujesz na dekoloryzację to radzę nie patrzeć tak bardzo gdzie jest najtaniej, tylko wybrać niezły salon, żeby nie zrobili Ci niczego dziwnego na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mówiłam o kosztach miałam na myśli zniszczenie włosów...;p ja mam rudy kolor ;) i "dziwne oczy" takie jakieś trójkolorowe ;p podobnie jak autorka w miare jasną karnacje i jestem naturalną szatynką(latem od słońca zmieniały się na ciemny blond) . Rudy nie wygląda źle, jednak lepiej było w ciemnych...ale ile można je nosic. blond niestety nie pasuje każdemu. Jako blondynka spędziłam 1 dzień z życia i był to koszmar ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilami gdy
Ja jednak uważam, że blond (oczywiście odpowiednio dobrany, nie żółty i raczej nie platyna) pasuje większej ilości osób i jest bardziej uniwersalny niż rudy. Wszelkie czerwoności na głowie bardzo podkreślają niedoskonałości cery przede wszystkim. No i to jednak odważniejszy kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnesB.
kolor włosów się dobiera do cery...jak jesteś blada musi być z dodatkiem czerwieni, nigdy żółty (mahoń, czerwienie, platynowe, zimne odcienie brązu - nie może być typowy złoty brąz) dla osób o słonecznej cerze, dobre są za to złote odcienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×