Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lipcowa mama 2

Jaki materac do łózeczka polecacie?

Polecane posty

Gość Lipcowa mama 2

Chciałam kupić piankowy, ale gościu w sklepie powiedział mi, że kokos gryka najlepszy bo jest twardy. I teraz juz sama nie wiem. Mój syn miał kokos pianka gryka, i miał płaska główkę i musiałam dać poduchę, żeby główka dobrze się ukształtowała choć nie wiem czy to miało duży wpływ. napiszcie jakie kupiłyscie materace z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze bobo miało kokosowy (nie pamiętam czy z domieszką).Lekarka stwierdziła,że to bardzo dobry wybór. Piankowe są najgorszej jakości.I najmniej polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkaaaa
gryka-kokos dwustronny idealny! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35tc
Ja kupiłam piankowy. Nie dałam się omamić "ekspertom" od gryki i kokosu. Nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko miało spać na czymś takim. Zwykłe wyciąganie kasy od ludzi, że niby dla dobra dziecka:-O Ja spałam na piankowym, moje rodzeństwo też, moi znajomi i wszystkie dzieci w rodzinie i wszyscy są zdrowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35tc
A mój pies śpi w budzie na drewnianej podłodze i też na zdrowie nie narzeka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfthb4y6
każdy materac oprócz piankowego jest dobry. Piankowy się deformuje, reszta spełni swoje zadanie, bez rożnicy. ŻADNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcowa mama 2
Dzięki:) Nie chodzi o cenę tylko o dobry dobór. jednak zdecyduje się gryka kokos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska niebieska
ja mam gryka kokos, ale następnym razem kupiłabym sam kokos, bo dziecko śpi tylko na tej stronie, bo ta gryczana jest niewygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska niebieska
ale możesz kupić dwustronny, sama ocenisz która lepsza, różnice w cenie nie są duże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terczynka34
Ja nie uważam żeby materac piankowy nawet z kokosem był dobrym wyborem, to wciąż pianka:/ Lepiej kupić zwykły kokos naturalny, zwłaszcza że kosztuje 1/3 tego: http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,107,name,Materac_dzieciecy_Softbe_Kokosowy_LUX_160x70,kat,84,prod,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaassssiiiiaaaa
piankowy jest beznadziejny, za miękki, szybko sie odkształca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watilda
polecam lateks - kokos. Nie jest najtańszy, ale nie o to przecież chodzi. Materaca używa się bardzo dużo. Poczytaj sobie o lateksowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam piankowy firmy Naspen i jest super, bo te pianki są bardzo wysokiej jakości. Bardzo wygodnie się na nim śpi i nie mam mu nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam materac piankowy firmy Naspen i naprawdę dobrze się na nim śpi, nie wiem, czemu niby piankowe są gorsze. A na dodatek ten mój ma praktyczny szary kolor i można łatwo wyprać pokrowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materace typu gryka, kokos sa nie polecane i wycofane z zachody gdyż-ponieważ jako materace wykonane z materialow organicznych zwyczajnie maja tendencje do plesnienia. Polecam lateksowy, bardzo dobry koszt ok 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwanaście lat temu kupiłam dla swojego pierwszego dziecka materac gryka- kokos. Przetrwał dwoje moich dzieci, dwójkę dzieci koleżanki , a teraz korzysta z niego mój trzeci synek. Nic w nim nie spleśniało i jest w dużo lepszym stanie niż materac piankowy kupiony pól roku temu do kojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gryka kokos dobry po tylu latach? Nie wiesz, ze to jest organiczny materiał... tano roztoczy i innego syfu, dziekuje oszczedzac na dziecku 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natrafiłam na dobry materac Viscotherapy i spokojnym sumieniem mogę go polecać. Natomiast wcześniej używałam za twardego, kupionego w sieciówce i to nie było to. Często budziłam się jak po jakichś torturach. Myślę, że najlepiej testować i dobierać indywidualnie z pomocą ekspertów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Jot
Poszukaj wśród materacy Viscotherapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni polecają jedne inni inne, sprawdź przede wszystkim czy ma atesty, pozytywne opinie jakieś, wyróżnienia i przede wszystkim kup od sprawdzonego dostawcy. Ja sobie zamawiałam na http://materacyk.pl/ na przykład i wszystko super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do łóżeczka dla dziecka polecamy specjalny materac PlantPur Baby. Został on stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od tego jaki wybierze się materac warto pomyśleć nad dodatkowym zabezpieczeniem dziecka przed alergenami zawartymi wewnątrz materaca poprzez użycie dodatkowego ochraniacza na materac aerosleep , który nie tylko ochroni dziecko przed alergenami, ale także zabezpieczy materac przed zamoczeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że w przypadku materacy dla dzieci zabezpieczenie wierzchniej warstwy tkaniną antybakteryjną jest bardzo ważne. Najlepiej, żeby taka tkanina miała właściwości antybakteryjne zwalczające grzyby i roztocza oraz inne alergeny. Materac zabezpieczony w ten sposób, to gwarancja zdrowego i komfortowego snu dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć ten kokos działa alergicznie i powoduje grzyba? Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos to nie wiem ale na gryczany wiele osób się skarży dlatego zaleca się materac piankowy o odpowiedniej gęstości i oczywiście ochraniacz na materac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×