Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość alfred indelfonso
he he nie z nami te numery potem się zasiedzisz i będziemy ci płacić a takiego wała (pokazuje wała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiopg5kjjj
czemu zes nie myslała wczesniej??? nikt ci nie zatridni chyba , ze ciaza nie jest widoczna, to idz byle gdzie, nawet do tesco, bo zostaniesz bez niczego.. czemy wy nie myslicie.Z dupa i z pradem nie ma zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizia kizia 9
jej już brzuch nie spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne:D:DD
Niezależnie od szukania jakiejś posady, może dorabianie przez internet? rejestrujesz się na stronie i klikasz w reklamy. Każda reklama jest wyświetlana przez 30 sek; otwiera się ona w nowej karcie. Dziennie jest aktywnych 15, 20 linków. 1.REJESTRACJA http://bux.to/?r=deresz prawy górny róg:"Register". email for payments-może być ten sam co email wyżej kraj - ja dałam usa :) i najważniejsze Referrer(if any) tu wpisz: deresz 2. ZARABIANIE -za zarejestrowanie- bonus 5 centów -za każdą klikniętą reklamę 1 cent -za każdą "poleconą" osobę 5 centów -za każdą reklamę klikniętą przez każdego twojego poleconego 1cent 3. MATERIALIZACJA PIENIĘDZY gdy zarobisz 10 $, możesz wypłacić (My Stats-->cashout) pieniądze z bux.to można przelać na PayPal z PayPala możesz: przelać na konto lub realizować płatności internetowe (na allegro na przykład:) ) Wiem,że te kwoty trochę wydają się śmieszne, ale jeśli uzbierasz kilku poleconych to na prawdę się opłaca, bo całość ich zarobku idzie do ciebie (bez ujmy dla poleconego). Sama w ten sposób sobie dorabiam i polecam, a ile poleconych zbierzesz, to o tyle będziesz mieć większą sumkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×