Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helpppp

DWIE KRESKI NA TEŚCIE. TA DRUGA BLADA I TROCHĘ KRZYWA. CZY TO JEST WIARYGODNE???

Polecane posty

helpppp idz rob test nawet dzis :) jesli jestes w ciazy to napewno Ci wyjdzie i dzis i jutro to samo :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Marti, nie zauważyłam :) Ale za to też uwielbiam kafeterię :D Za błyskawiczne oceny sytuacji, ale mniejsza z tym :D Wypowiadam się w tematach typowo ciązowych, więc nie wiem, jakie docinki mogłaś znaleźć, kiedy pisałam komuś o swoich objawach :) Prawidłowe i nieprawidłowe testy ciążowe: http://www.peeonastick.com/hpt/frer.html powinno się otworzyć Tak, oczywiście: wklejam jak najbardziej złośliwie :) Zgodnie z waszą teorią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpppp
zielonaniunia, dziękuję :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpppp
Marti 25, dziękuję :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpppp
nooo, moze tu jeszcze wrocę.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co helpp :) też 5 m-cy temu lekko spanikowana pisałam tu posta i też bardzo liczyłam na życzliwe komentarze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nula nula
Capricornus ma bachora z wpadki i nie moze zniesc ze ktos planuje, czeka na ciaze..take tepa pizda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D heheh, no już nie róbcie offtopa, bo nie ma po co :) kolejny przykład kafeteryjnej ginekologicznej fantazji, nic nowego, bo by mnie mogło zaskoczyć :) Autorko, nie stresuj się i teraz piszę poważnie - jak jesteś w ciązy, to ci o tej porze każdy test wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfwheksgfsgsag
helppp - to zapewne ciąża -gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Hey dziewczyny jestem tu nowa'staram sie od ponad roku o dzidzie.Testow zrobilam naprawde wiele 'ale ten jest dziwny'moze oznaczac on ciążę?pierwsza gruba ale krzywa druga jest normalna.Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×