Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolinfarelka

konkursy na portalach- gdzie można wygrać nagrody?

Polecane posty

Gość kolinfarelka

bierzecie udział w konkursach na portalach dla mam czy rodziców? może są aktualnie jakieś fajne?lubię wygrywać, nawet bzdetny prezent dzieku sprawia radochę:)ja wolę te, w ktorych nie trzeba się logować zeby nie dostawać po 15 spamów dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze są jakieś konkursy na
stronie minimini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiniMini ma dużo konkursów-robi je sam albo są na jakiś stronach np. Qulturka, mamawlodzi.pl, www.rodzicwczestochowie.pl .Ja na tym oststnim wygrałam książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek4444
Ja cały czas korzystam z wielu konkursów ale przebitka jest ogromna i nie zawsze można coś wygrać. Można powiedzieć wcale. Jedynie udało mi się ostatnio wygrać koszulkę Rezi i Buty Nike Nike można jeszcze wygrać: Link do konkursu: Ja wygrałem takie http://airmaxstyle.pl/public/images/wb/airmax90ultrabrmale.jpg NIKE AIR MAX 90 ULTRA BR Lżejsze o blisko jedną trzecią od swoich poprzedników męskie buty Nike Air Max 90 Ultra BR zapewniają uczucie komfortu i suchości dzięki zastosowaniu perforowanej cholewki podszytej siateczką oraz dużej poduszki gazowej pod piętą, która 25 lat wcześniej rozsławiła legendarny pierwowzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantoronline_pl
Zarejestruj się u nas i wygraj nagrodę swoich marzeń! Do wygrania skoki na bungee, jazda sportowym samochodem, lot w tunelu aerodynamicznym i wiele innych :) Sam wybierzesz nagrodę :) Zapraszamy! www.kantoronline.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutka
wejz sobie na www.santefitnaturalnie.pl mozńa zostać ambasadorem marki Sante i przy okazji wygrać ich płatki pełnowartościowe bez dodatku cukru, ja lubie próbować różnych produktów dlatego wzięłam udział, szanse na wygranie są bardzo duże bo jest sporo zestawóó do wygrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1245

Zachęcam do udziału w darmowej ankiecie rossmann .Do wygrania voucher ;)  http://xurl.pl/ankietarossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Podsyłam świąteczny konkurs empiku 🙂 Trzeba opisać zapomnianą pasję, której nigdy nie udało się spełnić www.empik.com/konkurs-zyjzpasja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
Dnia 25.11.2019 o 05:48, Gość Monia napisał:

Podsyłam świąteczny konkurs empiku 🙂 Trzeba opisać zapomnianą pasję, której nigdy nie udało się spełnić www.empik.com/konkurs-zyjzpasja 

ooo fajnie to brzmi! zasady wydają sie proste a nagrody mega! biore udzial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika
Dnia 26.11.2019 o 16:11, Gość anka napisał:

ooo fajnie to brzmi! zasady wydają sie proste a nagrody mega! biore udzial!

do kiedy sie mozna zlgosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ah, kto nie lubi nagród... Najlepiej gdy są wartościowe!

Np. w konkursie Instaxa do wygrania są aparaty w półfinale dla dziesięciu osób, a w finale 30000 na własne akcje influencerskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Instax to jest jeden z tych konkursów, gdzie wygrana naprawdę może odmienić życie. Ja w to wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×