Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa lala

wymieniał ktoś dowód w innym mieście??

Polecane posty

Hejka. Czy ktoś z Was musiał wymienić dowód osobisty,mieszkając w innym mieście?Mnie się za trzy miechy kończy ważność i muszę wymienić.problem w tym,że jakiś czas temu wyjechałam do innego miasta-do rodziny i nie mam tutaj zameldowania.Ze względu na pracę muszę mieszkać w tym miejscu,co teraz.jak mam zmienić dowód i czy będę musiała pojechać do mojego rodzinnego miasta po jakieś dokumenty czy można wszystko załatwić tutaj na miejscu? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEŚ SZMATĄ
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waltornik
tak ale to nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienieole
musisz wymienic tam gdzie jestes zameldowana na stale, tak samo jest z paszpotem jak wyrabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,jak niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem :P Musze tu mieszkać,ze względu na pracę,życie i w ogóle.Czyli musiałabym się tu zameldować i wtedy wymienić?Bo po co mam wymieniać na stary adres skoro tam już nie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienieole
Ty czytaj ze zrozumieniem . Napisalam wyraznie, tam gdzie masz zameldowanie stałe tam musisz wymienic dowod i nikogo nie interesuje w tej sytuacji ze mieszkasz i pracujesz w "pzdzinie wielkim", czy "kraczynie malym" . Wymelduj sie i badz bezdomna, wtedy ci wydadza dowod gdzie chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienieole
i tak, musialabys sie wymeldowac z tamtej miejscowosci i zameldowac w nowym miejscu - ale tylko na meldunek stały ( nie tymczasowy , bo to nic nie da) zeby wymienili ci dowod w miejscowosci w ktorej teraz mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waltornik
ukradnij ja! ukradnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likolu
Aby wymienić dokument, należy udać się do urzędu gminy, w której jesteśmy zameldowani na stałe. Jeżeli jest to z jakiegoś względu niemożliwe, formalności można dopełnić w urzędzie gminy, w której posiadamy czasowe zameldowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×