Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlett.

Ma ktoś taki kwietnik?

Polecane posty

Gość ketreleczka
ja mam ale na pojedyńczą doniczke. slyszalam ze taki wysoki będzie się,, bujał' na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum - strona główna.
Racja , nie jest on stabilny. Niejednokrotnie nie wiedziałam co mam łapać , czy kwietnik, czy donice z kwiatami :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum - strona główna.
A coś podobnego i też metalowy znalazłam dopiero na bazarze. Koszt był z rzędu 450 zł , ale warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej sobie odpuszczę - mam małe dziecko i niebawem będę miała drugie. Za takim mocowanym do sufitu rozglądam się od jakiegoś czasu po budowlanych marketach typu nomi, ale nic takiego tam nie ma. No to trzeba będzie się na bazarach rozejrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na allegro
Gość Vivalajuice
Pewnie nie kupisz bo już ich nie produkują . Niemodne chyba. Ja miałam 10 lat temu taki i leży gdzieś w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój rozporowy kwietnik
funkcjonuje już 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakieś badziewia musiałyście sobie kupić. :O Ja mam taki kwietnik i jeszcze nie widziałam, żeby się chwiał, doniczki normalnie stoją i nawet nie drgną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, o coś takiego mi chodziło!! Nie wiem, jak mogłam tego nie znaleźć. A modny/ niemodny to pojęcie baaaaardzo względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera1
Do Vivalajuice! Właśnie poszukuję takiego kwietnika ponieważ przy moim zaginęło kilka elementów. Życzliwych posiadaczy proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliningra
Takie kwietniki są na http://decoart24.pl/Kwietniki-Metalowe - w dobrej i przystępnej cenie. Natomiast co do stabilności to nie mam obaw o ich wyważenie, sama mam taki i nie wydarzyło się jeszcze nic złego - stoi jak stał, choć po domu biega kot i dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×