Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werdenka

polećcie mi dobre i ladnie pachnące odświeżacze do prądu.

Polecane posty

Gość werdenka

wiem ze są takie na 3 wklady i one sie zmieniają. czy lepiej kupic na pojedynczy wklad?jakie zapachy sa ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjaxjajaxxxxx
a cooo,prąd ci smierdzi? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w motyle
moim zdaniem żaden odświeżacz nie pachnie ładnie,kiedyś próbowałam coś ciekawego znaleźć,ale zawsze miałam wrażenie,że zalatuje zapachami z toalety-nie smrodem,nie o to mi chodzi,ale sztucznymi tworami,które stosuje się (z konieczności) w wc kiedyś kupiłam wkładkę do zapachu,rzuciłam zakupy na podłogę,wracam po chwili,żeby je rozpakować i pomyślałam,że kot gdzieś się zlał -okazało się jednak,że taki zapaszek wytwarza nieodpakowany jeszcze "odświeżacz" -wywaliłam od razu a moja teściowa opiekowała się kiedyś kotami swej córki,później ja do niech chodziłam podlewać kwiatki,zaraz po wejsciu pomyślałam,że musiał jej gdzieś kot nasikać,zanim nie zauważyłam takiego samego odświeżacza -to było coś z brise,w sklepie na pewno tak nie pachniał :-) teraz teściowa ma inny zapach,ale zawsze na wejściu czuję się tak,jakbym wchodziła do szaletu w centrum handlowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Popieram wypowiedź poprzedniczki. Reklamami nam wmawiają,że odświeżacze muszą być.Przecież to chemia, czyli nic dobrego. Najlepszy odświeżacz - czyste i wywietrzone mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj oj faktycznie
U mnie w pracy tak śmierdzi z toalety tym własnie brisem ze fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
najzwyklejsze na świecie olejki eteryczne, nie dość, że świetnie pachna, poprawiają samopoczucie to są zdrowe i pięknie pachną. aromaterapia - najlepszy odświeżacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w motyle
jeszcze mi się przypomniał charakterystyczny zapach w salonach Apart,tylko nie wiem czy mają odświeżacz,czy to może płyn go czyszczenia srebra,ale w dwóch róznych galeriach w sklepach Apartu śmierdzi tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolo
Dobry jest ten 3 zapachy, AMBI PUR 3 VOLUTION JAPAN RITUALS. Używałam co drugi-trzeci dzień i wystarczył na prawie pół roku. Wydajny i zapach bardzo dobry, niweluje wszelkie "smrody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachLuxusu_pl
Polecamy, zgodnie z tytułem tematu, ekskluzywne zapachy do Twojego mieszkania. Cechuje je trwałość aromatu, wygląd. W swojej ofercie posiadamy również świeczki oraz dyfuzory z patyczkami bambusowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanas25
ja bardzo lubiałam zapach białych róż z briesa ale od dawna go już nei widziałam w sklepach, teraz głównie używam zapachów lawendowych albo takich jak drzewo sandałowe :) jak chcesz to dużo ciekawych kompozycji widziałam tu http://homearoma.pl/ możesz sobie kupić kompozycje zapachową z dyfuzorem, fajna sprawa bo działa to tak samo jak te takie które reagują na ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę zawodowo w kwestiach marketingu zapachu i udoskonalania atmosfery sprzedażowej w obiektach komercyjnych w całym kraju. Najlepiej oceniany sklep z branży zapachów premium to villagecandle.pl. Możesz sobie sprawdzić na FB, wszystko 5/5. Dużo od nich zamawiałem zapachów pod siebie i moim klientom. Zawsze duże wsparcie odnośnie najlepszego zastosowania świecy zapachowej w danym pomieszczeniu. Chyba jedyni ludzie, którzy znają się od podstaw na świecach zapachowych i lampach. Dodatkowo wiedzą wszystko o wpływie konkretnych zapachów na człowieka. To działa, a moda na marketing zapachu powoli przychodzi z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×