Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liroy

Jaki męski zapach dla faceta

Polecane posty

Muszę coś kupić bo kończą mi się. Mam ponad 30 lat więc dla takiego faceta zapach. Lubię zapachy mocne, mogą być słodkawe. Teraz miałem joop thrill ysl opium i polo ralph laurent i takie mi się podobają. Nie lubię takich w stylu davidoff cool water czy podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Withness
mi osobiscie podoba sie La Rive- czerwone. Boskie dla faceta, serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opinii na ceneo i z opisu nut zapachowych wybór coś z tych. Channel egoiste platinum lub armani black code. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaaaaa
cudne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris19
zapraszamy do www.promesse.pl tu znajdziesz luksusowe perfumy i kosmetyki dla swojego mężczyzny oraz dla siebie. Tanie i bezpieczne zakupy w sieci + dostawa do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fighgjdhybj
pacco rabbane million !zobacz koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermensz
tylko Yves Saint Laurent - La Nuit de l'Homme - nie ma obecnie fajniejszego chyba że bardziej zapach sportowy niż wieczorowy - wtedy polecam czerwone Lacoste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WieczniePoszkodowana
Calvin Klein - One, bardzo ładnie pachnie tak delikatnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotka..
One to ja używam, świeży i wyrazisty, raczej nie w typie autora. Al Chanel Egoist platinium ma mój mąż i jest też fajny. Polecam również Donna karan NY deliciouse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
Przepadam za 1Million

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrakamilka
To Paco Rabanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronnika28
Mnie kręci zapach mojego chłopaka czyli Laura Biagiotti Essenza di Roma Uomo :) Pierwszy raz ten zapach poczułam u niego i chyba nim mnie uwiódł ;) W korzystnej cenie regularnie je sobie zamawia w perfumerii online http://www.perfumeria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YSL-Homme suuper zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny łagodny w sprayu Hb - genialny zapach, sama go kupiłam facetowi, kosmetyk naturalny, zapach trwały, pobudzający - ja uwielbiam, ale wiadomo, że takie kosmetyki musicie dobierać pod siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombono

Słuchajcie jaki zapach najdłużej się trzyma i najbardziej podoba sie kobietom? Zastanawiałem się nad

Azarro Chrome

Million Dollar

oraz nad szarym Bossem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivenson

Wszystkie co tutaj wymieniłeś są oklepane. Może poszukaj czegoś oryginalnego a nie czegoś co używa połowa ulicy? Jeśli chodzi o Hugo bossa to  w sumie ten szary jest najlepszy,  azarro chrome należy do bardziej świeżych zapachów tak więc tutaj trwałości się nie spodziewaj. Million dollar używałem na studiach. Są niezłe, ale nie trzymają się wcale długo tak wiec bym sobie je raczej odpuścił. Jesli chcesz sobie kupić coś co się spodoba dziewczynom to polecam perfumy z feromonami ale z wysokiej pólki typu pheromone essence, chakra albo love desire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombono

O love desire czytałem i nawet zastanawiałem się czy sobie ich nie kupić ale czy to nie jest przypadkiem działanie podświadomości? W sensie ze mamy takie perfumy na sobie i wydaje nam się, że dziewczyny na nas lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivenson

Każdy ma inne zdanie, jednak sam zauważyłem,że jak mam na sobie takie Love Desire to zebrałem wiele komplementów (szczególnie u dziewczyn w pracy bo pracuję w dość żeńskim towarzystwie w firmie). Tak więc coś w tym jest. Są jednak dwie wersje Love Desire. Jedna ta w niebieskiej buteleczce jest tańsza, nie trzyma się tak mocno i zawiera w osbie ponoć mniej feromonow. Druga w matowej czarnej butelce to już zupełnie inna pólka jakościowa.Zapach jest dość mocny jak użyjesz go na siebie to na ciuchach czuć go kila dni, na ciele do końca dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja polecam Tom Ford Noir, przepiękny męski zapach. Warto kupić jako tester perfum, cena różni się kolosalnie - ja kupuję tutaj tanietesteryperfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportrun

Sprawdź w sklepie - www.Plenus.pl - mają tam takie rzeczy po dobrych promocjach i o wysokiej jakości z dostawą prosto pod wskazany adres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombono

Jak byś opisał sam zapach? Są bardziej świeże czy korzenne? Bo sam wolę świeże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×