Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaMałegoFABIANA

polećcie firmę robiącą ładne i niedrogie strony www

Polecane posty

mąż chce zrobić swojej firmie stronę internetową- wszystkie oferty zaczynają się od 1000zł :( .Czy jest szansa na przzwoita stronę za np 300zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom
tylko u domorosłego webmastera, który zrobi na jomli - niestety dobre czasy się skończyły. - Poza tym w cenę na pewno jest wliczona roczna opłata za domenę i hosting także 1000 to jest całkiem przyzwoita cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Przecież w to trzeba włożyć wiele godzin pracy i umiejętności. Każdy by chciał za 300 zł . Może znajdziesz jakieś początkującego ale nie licz na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiopelia
Do mnie zadzwonili ,ze zrobia strone wwww.Nie chciałem tak od razu sie zgodzic ,chciałemzastanowic sie nad nazwa i przemyslec wszystko,powiedzieli,ze podamimwszystkie dane ,to mi przesla propozycje .nagrali przez telefon ,ze sie zgadzam i na drugi dzien przesłali fakture.Uruchomoli tez strone na swoim serwerze.Osoby fi-zyczne moga zrezygnowac w ciagu 10 dni ,firmy nie.Wkurzyłem sie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trttrtrtytyy
nie daj sie nabrac, ci wielcy "specjalisci" od robienia tych stron, to wcale tych stron nie robią sami, tylko ściagają szablon strony z jakiegoś zagranicznego serwera za np. 100 zl, a potem przerabiają trochę i za to chcą 1000 zł, nie daj się tak okraść tym cwaniakom. wpisz w google "darmowe szablony stron" i niech sobie mąż weźmie jakiś darmowy szablon, wstawi swój tekst i będzie miał stronę calkiem za darmo :D ja sama mam taką stronę i wcale nie mam przez to mniej klientow. tylko na dole strony trzeba zostawiac krotką notkę, linka skad pochodzi szablon i tyle. Po co dawac zarobic zlodziejom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trttrtrtytyy
a ten wyzej co pisze o tej pracy i umiejetnosciach to niech się nie osmiesza, oni wszyscy wkladają wiele pracy taaaa, sciema i tyle. sciągną sobie szablon, ktory troszke pozmieniają i to cala ich wielka praca, cwaniaki. a co do pozycjonowania to tez jest banalnie proste, sama sie tego nauczylam mimo ze jestem laikiem, i sobie sama pozycjonuję a za to samo zlodzieje chcieli ode mnie 50-100 zl na meisiac :D a wystarczy powklejac linki gdzie trzeba i strona sie trzyma od roku juz, wysoko w wyszukiwarce, a oni za taką pierdole życzyli sobie tyle kasy, szok. po prostu wykorzystują naiwnych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiopelia
Własnie mam taka strone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy mają większe
wymagania niż strona z szablonu :o 🖐️ trttrtrtytyy-> na jaką frazę pozycjonujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy mają większe
wymagania niż strona z szablonu :o 🖐️ trttrtrtytyy-> na jaką frazę pozycjonujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiopelia
Takie sa warunki umowy. W nawiązaniu do rozmowy z przedstawicielem Premium Internet Services Sp. z o.o. poniżej zamieszczamy warunki umowy dla wybranego przez Państwa pakietu Classic 12 na świadczenie przez Premiumweb usługi "Twoja Strona WWW", która polega na: rejestracji na serwerze Premiumweb wybranej przez klienta domeny rejestracji 2 kont e-mail w wybranej domenie np. instalacji oprogramowania stanowiącego stronę internetową składajacą się z: profesjonalnej szaty graficznej profesjonalnego logo 5 zakładek przeznaczonych na treść typu tekst lub grafika zakładki galeria o zakładki z mapą dojazdu zakładki z formularzem kontaktowym modułu Gadu-Gadu o modułu Skype modułu z licznikiem odwiedzin strony rejestracji strony w wyszukiwarce Google rejestracji firmy w Mapach Google Premiumweb uruchomi usługę czyli stronę w ciągu 2-5 dni roboczych i bezpłatnie umieści oryginalną treść typu tekst lub grafika przesłaną przez Klienta w formie elektronicznej w ciągu 2 tygodni. Dodatkowo Klient otrzyma dostęp do systemu zarządzania treścią strony (CMS), dzięki któremu będzie mógł samodzielnie i bezpłatnie dodawać lub usuwać treść typu tekst lub grafika w zakładkach strony. Łączna powierzchnia dyskowa do wykorzystania w celu przechowywania treści strony i wiadomości e-mail wynosi 150 MB. Umowa zawierana jest na czas określony 24 miesięcy. Po upływie okresu obowiązywania umowy, umowa ulegnie przedłużeniu na czas określony kolejnych 24 miesięcy, chyba że któraś ze stron na co najmniej pół roku przed datą upływu bowiązywania umowy złoży listownie pisemne oświadczenia o braku woli przedłużenia umowy. Roczny abonament wynosi 999,00 zł netto, płatne zawsze z góry. Jednorazowa opłata instalacyjna wynosi 99,90 zł netto, płatne wraz z pierwszą fakturą. Premiumweb w ciągu 5 dni prześle na adres korespondencyjny pierwszą fakturę, której terminem płatności, przelewem na konto Premiumweb, wskazane na fakturze będzie kolejnych 5 dni roboczych. Przedstawiciel Premium Internet Services Sp. z o.o. będzie się z Państwem kontaktował. W razie jakichkolwiek pytań udzieli wiążących wyjaśnień. Niniejsza wiadomość jest wysyłana automatycznie oraz ma charakter informacyjny. Tym samym nie stanowi ona potwierdzenia zawarcia umowy, gdyż otrzymają je Państwo wraz z listem powitalnym. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trttrtrtytyy
oszuści i tyle, nie wiedzą już jak naciągac ludzi więc nagrywają rozmowy telefoniczne zeby potem wykorzystac przeciwko komus, ze niby ktos sie zgodzil i kase musi zaplacic. nie napiszę na jaką frazę pozycjonuję, moze nie jest jakas bardzo popularna, z tego co widze to 2 410 000 wynikow jest na tą frazę. W kazdym razie zyczyli sobie za pozycjonowanie od 50 do 100 zl miesiecznie ;) a ja wcale sie nie wysilając, jakos sama sobie wszystko zrobilam i stronka jest na 1 stronie wynikow w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiopelia-jeśli do zakupu dochodzi poza siedzibą firmy (czy jakoś tak) czyli przez internet lub przez telefon to klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni od otrzymania towaru lub od zawarcia umowy. Tutaj chodzi raczej o usługę, nie o towar, więc nie wiem czy to prawo ma zastosowanie w tym przypadku. To raczej naciągacze, można z nimi wygrać tylko trzeba w prawie pogrzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie i
moj kolega robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredzia slodka92
polecame: www.meatspin.com Zrobią stronę za 50 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom
to żeś się kiopela dał zrobić poczytaj w int. na temat tych oszustów np. tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/w,95347,107051314,126340383,Re_Kalfas_Marketing_Warszawa_opinie.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYREKTORE MA MOTOROLE
kiopelia Do mnie zadzwonili ,ze zrobia strone wwww.Nie chciałem tak od razu sie zgodzic ,chciałemzastanowic sie nad nazwa i przemyslec wszystko,powiedzieli,ze podamimwszystkie dane ,to mi przesla propozycje .nagrali przez telefon ,ze sie zgadzam i na drugi dzien przesłali fakture.Uruchomoli tez strone na swoim serwerze.Osoby fi-zyczne moga zrezygnowac w ciagu 10 dni ,firmy nie.Wkurzyłem sie mocno. :D :D :D znaleźli osła to go doją :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada932
Moja znajoma zleciła zrobienie strony firmie Internet-Info (teraz chyba i-Info.pl) i pamiętam, że była całkiem zadowolona z efektu. Pracownicy firmy podeszli elastycznie do jej wymagań i przygotowali szczegółową ofertę na podstawie podanych przez kumpelę wymagań. Generalnie wszystko działa, a na stronę można samemu wprowadzać zdjęcia i aktualizacje. Mogę uzyskać namiary na tę firmę, jakby co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek_rad
Mi jakiś czas temu stronę internetową jak również logo stworzyła firma hekama.pl Cenowo wyszło to bardzo przyzwoicie, nie miałem za dużego budżetu, ale strona internetowa była koniecznością w mojej działalności prywatnej- wyszło wszystko bardzo fajnie, wykonawca wziął pod uwagę moją wizję i pisząc po staremu "przelał to na papier" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igaga
Fakt, firma hekama jest nowa i świeża, to zespół pełnych zapału i dobrych pomysłów ludzi, warto rozważyć ich ofertę przy wyborze komu zlecić realizację strony www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclove00
www.mediology.pl są zajebisci, z resztą wystarczy popatrzec na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co firmę est tyle szablonów ładnych darmowych. Nająć studenta za połowę zrobi. Poszukać w sieci tyle tanich layoutów a nawet całych CMSów jest zaraz tam tysiaka dawać. Chyba że poważny projekt masz na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasioor
Mój kolega ostatnio zlecił stworzenie strony interentowej firmie podajże Hekama. Zachwyca się ta firmą non stop ponieważ w krótkim czasie, za małe pieniądze stworzyli mu super stronkę. Używają nowoczesne technologie, przez co strona działa szybko i bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olliwia21
Ja również stworzenie strony zleciłam firmie Hekama i naprawdę jestem z niej zadowolona. Dobry kontakt z nimi spowodował, że moja strona została stworzona w kilka dni.Działają profesjonalnie i zachęcają klienta sporymi promocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VoiVoi
mamaMałegoFABIANA -> co to za strona ma być ? często uzupełniana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kkkkkkkkkk
ja zrobilam swoja strone na mamfirme czy jakos tak, mają gotowe szablony, a Ty tylko zmieniasz tresc i zdjecia, kiepski ze mnie informatyk ale strona naprawde wyglada profesjonalnie :D aha, cos ok 300 na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kkkkkkkkkk
podaj maila to przesle Ci adres mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asikk23
Polecam firmę Hekama..profesjonaliści pod każdym względem..stronę tworzą bardzo szybko, według wskazówek klienta i za okazyjną cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyyta
ja jestem zadowolona z usług ministerstwa reklamy.pl. Bardzo fajna firma poważnie podchodząca do zadania. Strony są tworzone szybko, ładnie i za stosunkowo małe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×