Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karimatkaaaa

W ciągu niespełna roku schudłam 48 kg

Polecane posty

Gość karimatkaaaa
To poczytaj o śródziemnomorskiej i do dzieła :) teraz jest najlepszy czas, bo jest sezon i są warzywa i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z obżeraniem
dzięki, gratuluję i zazdoszczę, i mam nadzieję że mi też się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimatkaaaa
dzięki, ale nie zazdrość tylko pogrzeb w necie na ten temat i do dzieła. można ją wprowadzać powoli, stopniowo. W każdym razie działa i ja jestem tego żywym choć obwisłym przykładem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z obżeraniem
Też myślę, że lato to najlepszy czas by ją wdrożyć w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimatkaaaa
jeśli nie jesteś drastycznie przywiązana do wieprzowiny i wołowiny to będzie ci łatwiej. Moja koleżanka jest okropnie mięsożerna i nie wytrzymała takiego modelu odżywiania nawet tygodnia, tak ją ciągnęło do kiełbach i schabowego :P ja natomiast uwielbiam sałatki, warzywa, owoce. Wcześniej do każdej sałatki dodawałam majonez, teraz oliwę z oliwek. tu się nie ma poczucia że jest się na diecie, tylko że zdrowo się je. Po jakimś czasie ochota np. na słodycze mi przeszła zupełnie i wcale za nimi nie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z obżeraniem
lubię mięso, ale koniecznie w postaci schabowego, cycki z kury są świetne na wiele sposobów. Gorzej ze słodyczami, może zastąpię je owocami teraz latem, a po paru tygodniach ochota na nie przejdzie. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleńka miła
a jesli ja jestem drastycznie przywiązana ogólnie do jedzenia a przede wszystkim do słodkiego czasami mam wrazenie ze zyje po to zeby jeśc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z obżeraniem
a jak się żywilaś przed dietą? Bo ja np. strasznie dużo pieczywa jadam, co mnie gubi, późne kolacje i słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedyna - to ja mniej
ważę niz ty schudłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z obżeraniem
o matko jedyna..... - dobra, ulżyło Ci? ...to zmykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy nosisz rozmiar jak na tyle kg. Ja mam 160, 57 kilo a noszę 34. Dziwne to trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Nie rozumiem, po co chudłaś, skoro takie z Ciebie chamidło, że normalnie odpowiedzieć nie potrafisz - i tak Ci to nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimatkaaaa
wcześniej to była tragedia,. miałam kompulsy i ogólnie problemy z odżywianiem. tkwiłam w błędnym kole: najpierw pościłam a potem jadłam napadowo. Wszystko się zmieniło odkąd zaczęłam jeść regularnie i przestałam liczyć kalorie. Odkąd zaczęłam jeść śniadania, wieczorne napady głodu minęły zupełnie. A pieczywko też uwielbiam, ale zastąpiłam je żytnim chlebem na zakwasie, który jest genialny i zdrowy. Kupiłam też maszynę do pieczenia chleba i kombinuję z mąką pełnoziarnistą. Odezwę się za jakąś godzinkę, bo pies chce mnie na spacer wyprowadzić ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karimatkaaaa
lu Cyfra, taki rozmiar pewnie przez nadmiar obwisłej skóry :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkflowers
Karimatkaaaaaaa gratulacje i podziwiam....ja mam ten sam problem bylam na przeróznych dietach ale niestety schudlam ok 4 kg i juz mi sie wiecej nie udalo jestem zalamana;(( musze wiecej poczytac o tej diecie moze w koncu cos na mnie podziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z obżeraniem
to milego spacerku. Ja już dziś zaliczyłam spacerek. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfffffffffffffffffffffffffffff
Moje gratulacje ja tez mam 165 cm wzrostu i ważę teraz 75 kilo, akurat moim celem jest 65 kilo, nie musze być aż tak szczupła ale ja nie lubię owoców, więc Twoja dieta dla mnie odpada, ja lubię się odchudzac jedząc dużo białka, ale nie jestem na Dukanie jeszcze raz gbratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam sobie nika jakby co :) Myślę że każdy może schudnąć, to kwestia przede wszystkim psychiki. Ja już straciłam nadzieję na to że kiedykolwiek będę nie tyle szczupła co nie otyła. Dobiłam do setki i się załamałam. Traf chciał że wtedy trafiłam na jakiś artykuł na onecie o diecie ludzi z basenu morza śródziemnego i tak się zaczęło. Podpasował mi ten model odżywiania, a waga sama leciała w dół. Ale najważniejsze jest to że mój stan zdrowia się znacznie poprawił i czuję się znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę:P może ktoś przeczyta i zrezygnuje z mało wartościowych diet na rzecz zdrowego odżywiania i chudnięcia zarazem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werze we wszsytk obo znam kilka osob na tej diecie;) Mojemu ojcu tez alergia minela! Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, przez kilkanaście lat wypróbowałam chyba wszystkie diety świata i doszłam do wniosku że jeśli ktoś ma tendencje do tycia lub problemy z jedzeniem to jedynym wyjściem jest zmiana sposobu odżywiania na stałe. Żadna dieta restrykcyjna nie zapewni tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiol
Dieta śródziemnomorska rzeczywiście potrafi zmusić nasze zbędne kilogramy do samospalenia :) Przy tym nie jest to dieta restrykcyjna, lecz składniki w niej są naturalnie dobrane i - co bardzo ważne - smaczne. Polecam przeczytać więcej o tej diecie, jeśli ktoś jest zainteresowany: http://www.e-odchudzanie.com.pl/dieta-srodziemnomorska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna683
Ja schudłam w 5 miesięcy 40kg i więcej mi już nie potrzeba;) Schudłam tak dzięki regularnym posiłkom oraz suplementowi Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy nie przypuszczałam,że uda mi się aż tyle schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×