Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zupełnie_niedoświadczona

To nie jest prowo. POMÓŻCIE!!!

Polecane posty

Gość Zupełnie_niedoświadczona

Od razu mówię, że to nie prowo. Jestem po prostu bardzo niedoświadczona i niezorientowana. Mam 20 lat. Spotykam się z mężczyzną, z którym chcę rozpocząć współżycie. Jednak wcześniej chcę sobie przebić błonę dziewiczą. Mój facet też twierdzi, że lpiej, żebym zrobiła to sobie sama, bo on nie chce mi sprawiac bólu i chce, żebym miała przyjemność podczas seksu z nim. Tak więc, próbowałam przebić tę błonę. Wkładałam palec, po jakimś czasie wibrator. Ale nie wiem czy dobrze wkładam, bo nic się nie przebija. Mam wrażenie, że wibrator wślizuje się jakoś nad błoną i wchodzi. Nie mówcie mi, że mam napisać do Bravo. Wiem, że to nie jest normalne, aby osoba w moim wieku była tak zacofana w tych sprawach. Ale proszę, pomóżcie, bo ja nawet nie wiem czy pcham tam, gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zapłacisz
za profesionalne pozbawienie dziewictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupełnie_niedoświadczona
Nie, dzięki. Wolałabym radę, jak mogę zrobić to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak mialam 22lata
to pierwszy raz uprawialam seks i nie poczulam wtedy bolu i nie bylo krwi, moze ty tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jak ci wibrator wchodzi,to blony juz dawno nie ma...a ten opor to miesnie wejscia do pochwy... swoja droga to ze przebijesz blone nie oznacza,ze podczas pierwszego sexu nie bedziesz czuc bolu.a facet ma dziwne podejscie-on mysli,ze za pierwszym razem dziewczyny bedzie mogl czuc przyjemnosc?on ma sie wtedy skoncentrowac na tobie,a nie sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorry,zle przeczytalam- samo przebicie blony nie sprawi,ze nagle sie bedziesz wic w ekstazie.wiekszosc kobiet musi sie uczyc orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupełnie_niedoświadczona
moze ktos do mnie zadzwoni z poradą numer stacjonarny: 616681827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupełnie_niedoświadczona
To wyżej, z tym numerem, to podszyw. Wiem, że nie będzie od razu ekstazy, ale wolałabym chociaż uniknąć tego bólu przebijania. Jeśli mi wchodzi wibrator to blona jest przebita? Jak to możliwe, skoro nigdy nie czułam bólu i ani kropelki krwi nie było? Wszytsko jakieś takie dziwne...Wpycham i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne kobiety rożne błony ;) byś może należysz do tych co maja błonę wręcz szczątkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupełnie_niedoświadczona
No może....Jeśli tak jest to dobrze, przynajmniej nie ma problemu. Tylko właśnie dlatego napisałam. Bo już się martwię, że pcham tam, gdzie nie trzeba, skoro tak ładnie wibrator wchodzi i ani bólu, ani krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wibrator jest tak duży jak penis twojego faceta to się ciesz bo będziesz miała od razu przyjemne stosunki a nie że pierwsze będą bolesne i niezbyt przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupełnie_niedoświadczona
Ja tutaj z problemem wchodzę, a całkiem możliwe, ze to nie problem, a wręcz przeciwnie...Cos pozytywnego. Oby tak było. Jakimś dziwnym przypadkiem jestem chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona ,a gdzie niby miałabyś ten wibrator wpychać jak nie tam ,a że nie boli ,dziewczyno błony dziewicze są różne ,idź do łóżka z facetem,tylko nie wiem czy akurat z tym ,ale to Twój wybór ,będzie o.k ,tylko przestań ,myśleć o tej błonie i krwi i bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupełnie_niedoświadczona
Pójdę z nim do łóżka na 100 %. Chcę tego bardzo i na pewno z nim. No i trudno, najwyżej nie będę wiedziała czy ta błona dopiero się przebije czy już wczesniej ją przebiłam. Dziwne to trochę...Sama z siebie nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie myśl w trakcie czy ją przebije czy nie,mogłaś zrobić to już sama ,a nawet jak poczujesz ,że coś boli ,to nie musi być to błona ,ale twoje wejście do pochwy i ona sama , będzie się dopasowywać do jego rozmiaru ,rozluźnij się i daj sobie możliwość czerpania przyjemności mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
dziewczyno ,wyluzuj bo z tego seksu nic mądrego nie będzie zapomnij o tej błonie ,to nie poród ,że ci pół dupy rozrywa i zalewasz się krwią jeśli jakakolwiek krew się pojawi to w takiej ilości ,ze ledwo sama zobaczysz a teraz coś :" Ale proszę, pomóżcie, bo ja nawet nie wiem czy pcham tam, gdzie trzeba" -przepraszam ,ale masz tam jakieś rozgałęzienia ,że mogłabyś gdzie indziej pchać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
może w tyłek?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Hehe, ciekawe, że wolisz stracić dziewictwo z wibratorem. Ja użyłam do tego faceta, bo z natury najlepiej sie sprawdza ;) Bylo troche bólu, odrobina krwi a po pól godzinie od defloracji spróbowalismy "dokończyć" seks i o ile pamietam nie czułam dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×