Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Co na wieczór Panieński? Pomożecie? Opowiedzcie swoje?

Polecane posty

Jak w temacie :) Organizuję wieczór panieński - jestem świadkową. Macie jakieś pomysły? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt? no wezcie mnie nie załamujcie.. Czemu jak Was zawsze potrzebuje to kazdy ma mój temat w doopie 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wiecznym bezsensie
przecież tu same stare panny i kawalery siedzą , więc czego się dziwisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka23...e
A to już zależy od charakteru panny młodej i zaproszonych dziewczyn. Wieczór panieński może wyglądać naprawdę różnie. Ja byłam w zeszłym roku na trzech i w sumie każdy był inny. 1) NAJLEPSZY! Panna Młoda to totalna wariatka i właściwie całe towarzystwo takie było:) Najpierw byłyśmy w pubie. Wcześniej złożyłyśmy się na alkohol. Barman serwował nam specjalne drinki. Nakupowałyśmy mnóstwo prezentów, wibratory, gry erotyczne, bieliznę itd. Panna Młoda oglądałam podarunki na miejscu i był ubaw:) Wstawiłyśmy się, pośmiałyśmy i udałyśmy na dyskotekę (świadkowa zarezerwowała lożę) tam czekał na nas striptizer, wielki tort i szampan, a potem bawiłyśmy się w zadania. Były to polecenia typu, weź od faceta żółty krawat, pożycz prezerwatywę od jakiegoś blondyna itd. Niektóre zadania były naprawdę odważne! Ale wieczór niezapomniany. 2) Panna Młoda w ciąży. Skupiłyśmy się na miłej atmosferze. Świadkowa udostępniła swoje mieszkanie. Wyszykowałyśmy wszystko. Balony, stół, mnóstwo elementów w kształcie fiutków tzn słomki do napojów, talerzyki, ciasto itd. Oczywiście prezenty. Tutaj głównym punktem były konkursy. Za każdy konkurs panna młoda dostawała któryś z prezentów. Zabawy to np. świadkowa przygotowała 20 pytań do pana młodego, oczywiście w tajemnicy, typu ich wspólna piosenka, jego ulubiony film, ulubiona pozycja itd. potem panna młoda musiała odgadywać:) Oczywiście tradycyjne nakładanie prezerwatywy na banana. Przyklejenie z zamkniętymi oczami fiutka do obrazka na którym widniał młody itd. mnóstwo tego na internecie. Było bardzo miło:):) 3) Impreza w wynajętym lokalu i tutaj typowa potańcówka, wyglupy. Byłyśmy przebrane za króliczki. Wygłupiałyśmy się. Było dwóch striptizerów. Zostali do końca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka23...e
zapomniałabym! Moja siostra była na panieńskim w SPA. Wszystko opłacone. Robiły maseczki, masaże, manicure itd. Ogólnie mówiła że było super. Ja jednak wolę coś bardziej zwariowanego, więc ewentualnie po takim SPA i zrobionym profesjonalnym makijażu i fryzurze, udała się chociażby na tańce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll
durne a mysla ze fajne i szalone, zwykłe babskie spotkanie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Młoda to wariatka - będzie nas niecała 10. Wieczór za miesiąc, kupiłam już takie pierdoły w stylu rurki peniski, balony, różki itd. :) Zabieramy ją na dwa dni nad morze. Tylko pozostaje mi pytanie jak to ogarnąc. :) PS> nie jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. my nie chcemy striptisera. tylko właśnie chciałabym jakos super zorganizowac te 2 dni... no może 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka23...e
lllllllll - w taką noc najważniejsze jest żeby się dobrze bawić i robić rzeczy, których się potem nie zapomina. Są jednak osoby spokojne, które lubią lampkę wina wypić i do domku i luz:) Każdy jest inny. Dla mnie wieczór panieński, wymarzony, to szalony wypad na ibizę, ale jak się nie ma pieniędzy, to się robi wypad marzeń do mielna!:) gdzie jedziecie nad morze? Jeżeli to miejscowość typowo imprezowa, to co byś nie zrobiła będzie super! Idzcie gdzieś tańczyć, albo coś na plaży? mmm... zazdroszczę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam domków w Międzyzdrojach :) chcę jeszcze kupic 100 sztuk tych rurek neonowych świecących w ciemnościach, żebyśmy się nimi obwiązały jakbyśmy się w nocy lub nad ranem kąpały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×