Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość green day

Kobieta marzen to.....Fantazjujemy:)

Polecane posty

" najgorzej jest jak kobieta ma takie perfidne płaskostopie, buta 42 rozmiar, palce długie jak u aliena do tego skrajnie różniące się długościami i perfidnie wyprostowane " To prawie jak moje :D !!! tyle, ze nie mam płaskostopia i nierównych palców, i tylko 41 rozmiar :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
oooo cholera, gorsecik, wiekszy biust, dobre jakościowo pończochy na podwiazkach (nie jakieś tam samonośne gówno z allegro) i buty na wysokim obcasie. czym to się kończy? mdleję (krew z mózgu by uciekła i zasiliła wyłącznie freda) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
ale oprócz licznych mniejszych zboczeń mam też swoją godność a cholera jak bym był z taką idealną to pewnie bym był jej pieskiem, raczej zapomniałbym o innych sprawach. muszę uważać bo znam mniej więcej swoją mózgownice. a tak poza tym to Wam, paniom nie przeszkadzałoby takie coś u faceta jak u mnie (w sensie ten fetysz) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
końcowe zdanie to miało być pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
a charakter? W ogóle istnieje coś takiego u kobiet????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze podoba mi się : Rommy Schneider - piękna kobieta niestety też tragicznie skończyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
MM jest sztuczna, taka barbi lat 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
Barbara Streisand jest fajna i ma głos, co u mnie jest wazne MM szeptała, nie jestem spowiednikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że dzisiejsze gwiazdy nie są sztuczne... (ironia) Marilyn miała w sobie urok, jakiego dzisiejsze panny mogą jej tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mems
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu, Barbara Streisand, uuuuuuuuuuuu :D po tej piosence BS nie kojarzy mni sie z kims atrakcyjnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
na przykłąd taka doda nie ma czegoś takiego jak urok, wyruchałbym ją, nie powiem że nie, ale pogadać to bysmy nie mieli o czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
po której

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
to doda by cie wyruchała nie ty ją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
jakaś stara ta szafa, komuna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
plastiki zawsze były w modzie oryginalna uroda, nie każdy się zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
aaa co do buzi to nie szukając daleko zapodam mój ideał; http://www.plotkara.pl/images/4885/left/normal/anna-mucha.jpg taka fryzurka też zajebista ale dłuższe lekko pofalowane włoski byłby jeszcze bardziej zajebiste :D szok. a jakie ona ma piersi. mam kosmiczne upodobania co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mems
Fuuuuu, MUCHA?! bleh, glupia i brzydka... i cialo to jeden wielki flak... BLEH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia kosć!
m jak miłosć serialowiec pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
bardzo ładna ta Hepburn, ale oczka troszke zbyt skośne jak na mój gust. Również rewelacyjną buzię miała ta panienka co grała w Death Race. :) A co do Muchy to cholera Wojewódzki to miał fart :D a w ogóle to podziwiam Wojewódzkiego za intelekt, ale nie o tym temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Muchę kazdy tylko kojarzy z M jak miłosc, a np tego, zr grała w "Liście Schindlera" już nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
Mucha jest zajebista, szał pał normalnie. Trudno, bardzo trudno w miarę podobną spotkać. Raz widziałem podobną na ulicy to mało nie przypierrdoliłem w latarnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
Mucha też grała w młodych wilkach, soo sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie ona też podoba - ma niesamowicie przebojowa osobowosc, i w zasadzie nie ma chyba tak dynamicznej aktorki w jej pokoleniu - pomijając lepszą, czy gorszą grę - jest aktorka od 20 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
w gruncie rzeczy ideały ideałami, ale jest masa pięknych kobiet co mają niewiele wspólnego z moimi oczekiwaniami a i tak tak przyciągają że szok. trzeba poprostu trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
laruso czytam i czytam i chyba spełniam twoje oczkiwania dopiero teraz to przeczytałem. cholera, szkoda że nie da się klonować ludzi :( tak to swoją dawną znajomą bym sklonował i miałbym ideał. :D ach te fantazyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×