Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość UEFHIUHEF

CZY TO JEST DOBRA DIETA?

Polecane posty

Gość UEFHIUHEF

śniadanie: 2 kromki razowca z serkiem light i ogórkiem kiszonym drugie śniadanie: jogurt naturalny activia obiad: miska owoców (pomarańcz, jabłko, gruszka, banan, kiwi, manadar.) kolacja: pieczone warzywa (marchew, brokuły, fasola itd) śniadanie: bułka razowa z sałatą, serem żółtym chudym i rzodkiewką drugie śniadanie: kefir obiad: zupa ogórkowa ,,na gwoździu,, kolacja: 2 pomarańcze śniadanie: 2 kromki razowego chleba z ogórkiem i szczypiorkiem drugie śniadanie: serek wiejski obiad: sałatka warzywna (ogórek,rzodk,pomidor,salata,papryka itd) kolacja: maślanka zmiksowana z truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Nie jest. Wprost przeciwnie, jest bardzo zła. Przeczytaj zasady dobrej diety i przykładową dobrą dietę, to będziesz wiedziała dlaczego: http://www.sfd.pl/10_wskaz%C3%B3wek_%C5%BCywieniowych-t315293.html http://www.sfd.pl/PRZYK%C5%81ADOWY_JAD%C5%81OSPIS_DLA_KOBIETY_OD_PODSTAW.-t493530.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UEFHIUHEF
Prosiłam raczej o konkretne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyugyvgry7fg
Nie jest zła, ale dodaj jeszcze chudą wędlinę twaróg, chude mięso, jajka i będzie dobrze. Ja taką dietą schudłam 20 kg w ciągu wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UEFHIUHEF
Jestem wegetarianką, ale jajka i twaróg na pewno będę też jeść. To tylko trzy przykładowe dni. fyugyvgry7fg a ćwiczyłaś? z jakiej wagi zeszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
oraz zapoznaj się z dietą warzywno-owocową dr med. Ewy Dąbrowskiej http://www.ewadabrowska.pl/ najlepiej przeczytać książkę "Ciało i ducha ratować żywieniem" to nie popełni się błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
to są konkretne rady, bardzo konkretne i proste, wystarczy kliknąć, przeczytać i wyciągnąć wnioski. Jak to jest za skomplikowane to daj sobie spokój z odchudzaniem, nie masz o nim zielnego pojęcia i tylko krzywdę sobie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UEFHIUHEF
Dietę zastosuję tak czy tak, bo nawet głodówka będzie lepsza dla mojego zdrowia niż te śmieci, które wrzucam w siebie teraz:) I dziękuję za dobre chęci, ale wybacz, nie mam czasu na wczytywanie się na temat aminokwasów, IG, tłuszczów nasyconych, nienasyconych, ile procent trzeba ich jeść i ile w czym jest. Dietę ułożyła mi koleżanka, która schudła właśnie w ten sposób, oczywiście trwale. Więc jest dobrym przykładem, że można. Napisałam, żebyście powiedzieli mi konkretnie z dobrego serca, typu odrzuć chleb razowy, zamień na chleb chrupki, a artykuły mi tutaj nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfd wypppppppppppppppad
nie słuchaj tych idiotek z fds czy szlak wie czego!!! nie słuchaj ich!!! siedzą tu i chyba zarabiaja na tym, z ekażdą diete krytykują i wstawiają ten sój idiotyczny link. Jesli chcesz zostać babochłopem, a nie kobietą, z mięsniami jak u faceta to ci sie to przyda, ajak chcesz fajnie kobieco schudnąc to Twoja dietka jest bardzo dobra i ZDROWA (a tamci każa wpiepszać tony białka, które jest niekorzystne i szkodliwe dla zdrowia w nadmiarze, strasznie zakwasza organizm) a twoja dietka dodatkowo sprzyjać będzie zdrowiu, bo będziesz jadła sezonowe warzywa i owoce i dzięki nim dodatkowo oczyścisz organizm. Powodzenia!!! unikaj białka zwierzęcego i nabiału, ale jedz fasolkę, ciecierzycę, soję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfd wypppppppppppppppad
nawiedzeni z sfd prosze do mnie nie zagadywać, w Wami nie rozmawiam, fanatycy! A Tobie Autorko nie radze zamieniać razowca na chrupkie peiczywo, bo być może i jest mniej kaloryczne, ale razowiec to razowiec, ma jakies wartości odzywcze, a taki chrupki chlepek to jakaś napchana papka, chyba że masz dostęp do jakiegoś fajnego (patrz skład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfd wypppppppppppppppad
jeszcze jedno, staraj się niełączyć w sałatce ogórka i pomidora, bo razem nie mają żadnych wartości odżwyczych. Pomocne może być też niełączenie w śniadaniach białek i węgli, czyli razowiec i serek light nie pasują, bułka+ser żółty też nie., no ale jak Ci to nie pasuje to OK, ja po prostu uwielbiam dietę niełączenia, super się na niej czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UEFHIUHEF
sfd wypppppppppppppppad: dziękuję! Powiem Ci, że dieta niełączenia podobno jest rewelacyjna, tylko, że jakoś nie umiem jej włączyć w życie. Codziennie muszę zjeść chociaż jedną kromkę razowca (takie uzależnienie:) ) i raz zjem z pomidorkiem, raz z sałatą i ogórkiem, no ale to mi się nudzi i stąd te sery czy serki light. Ale postaram się to jeść jak najrzadziej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz szybko schudnąć to polecam to zrobić tabletkami na stronie poniżej:

dietalux.wordpress.com

tabletki są tanie i pomogły mi schudnąć 15 kg bez efektu jojo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×