Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugo mama9

jakie kosmetyki dla NOWORODKA??????

Polecane posty

Gość Rossmanowe są bardzo dobre
i polskie Bambino również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te z Rossmanna też są bardzo
dobre. To samo Nivea, Cien, czy polskie Bambino, Ziaja, AA, Flos Lek, Skarb Matki, Bobini, Bella itp. To że ktoś stosował droższe nie znaczy, że tańsze są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te z Rossmanna też są bardzo
dobre. To samo Nivea, Cien, czy polskie Bambino, Ziaja, AA, Flos Lek, Skarb Matki, Bobini, Bella itp. To że ktoś stosował droższe nie znaczy, że tańsze są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te z Rossmanna też są bardzo
dobre. To samo Nivea, Cien, czy polskie Bambino, Ziaja, AA, Flos Lek, Skarb Matki, Bobini, Bella itp. To że ktoś stosował droższe nie znaczy, że tańsze są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki postu
Ja bardzo polecam kosmetyki Weleda - pomimo ceny ich kupno sie oplaca bo sa wydajne a przede wszystkim naturalne. My uzywamy od noworodka i syn nie mial ani razu odparzonej pupy dzieki nagietkowemu kremowi - ma teraz 2 lata, w tym momencie uzywam tylko szamponu i kremowego plynu do kapieli, mydla nigdy nie uzywalam bo zwykle daje troche plynu do wanienki i to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam tylko polskich :-) W pierwszych tygodniach zadnych a potem wlasnie Bambino kupilam, teraz uzywam Flosleku wlasnie. Ta emulsja jest super dlikatna a natluszcza skore. Nie pieni sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam fajny sklep ekomaluch.pl i tam zaopatruję się w organiczne kosmetyki m.in. w płyn do kąpieli Earth Friendly czy zasypkę Topfer z ekstraktu otrąb pszennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przez pierwszy miesiąc oliwka bambino (przez pierwszy miesiąc naskórek się złuszcza i to pomagalo mu zejśc) potem o dziwo po płynie hippa suche łokcie-więc oillan , teraz używam oillan ze 2 razy w tygodniu a w reszte dni nivea 2w1 płyn do kąpieli i mycia głowy. Krem do twarzy oilatum, puder z carrefoura carrefourowski (ma tylko 3 składniki w składzie-nivea np. całą litanie) chusteczki linteo /pampersa białe pampersy pampersa active baby (wcześniej przez pierwsze 2 miesiące te białe ) na problemy skórne maśc dermena chyba(taka tłusta albo emolium, już nie pamiętam co tam mam) , z lekarstw używamy często panadol baby/czopki nurofen wymiennie, i dentinox na dziąsła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelka
A dla malucha około roku co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko kup z hippa zel i szampon i balsam. do pupy sudokrem czy linomag. ja uzywalam na poczatku bubchena ale mala miala po nim alergie,po nivea tez. hipp jest hipoalergiczny i na prawde ma przyzwoity sklad. do tego pieknie pachnie. ja mnostwo kosmetykow musialam porozdawac po rodzinie ze wzgledu na uczulenie. nie wiesz przeciez czy toje dziecko nie bedzie go miec. lepiej zainwestuj w cos hipoalergicznego. a oilatum moim zdaniem za drogie,sklad nie powala,a dla zdrowych dzieci (bez AZS) sie nie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki dziecięce kupuję wyłącznie w aptekach, m.in. w http://www.aptekapultusk.pl/ w aptekach takie kosmetyki są raczej najlepiej przebadane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje oliwe z oliwek taka najzwyklejsza do salatek i wszystko jest ok. Do mycia pupy wode zamiast chsteczek. Po co dzieci chemia meczec. Dodam ze mam dokrorat z chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam na odparzenia krem Pierpaoli ,a do kąpieli płyn pierpaoli jest super wydajny bo 200 ml starczyło na 5 miesięcy. Linie kosmetyków Baby bio prowadzi sklep internetowy www.bioekolukino.16mb.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbezpieczniej jest kupić kosmetyki i akcesoria dla noworodka i matki w aptece, tam mają dobry wybór takich produktów, ja je nabywam w http://aptekipodlasie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golobun
Swietne sa kosmetyki allerco. Sama uzywam. Moj maluszek jrest alergikiem, wiec malo który kosmetyk nam odpowiada. Ta marka sprawdziła się idealnie. Szczególnie pkyn do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magzal3564
A ja chciałam zachęcić do wypróbowania produktów z serii Allerco. Są to emolienty, które można stosować już od 1 dnia życia do skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alegrii, atopowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Ja i moja siostra używałyśmy do pielęgnacji naszych maluszków kosmetyków Ziaji, a do pupy (żeby się nie odparzała ) zdecydowanie Bepanthen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Jed
Polecam kosmetyki allerco. Linia hipoalergicznych i nawilżających preparatów emolientowych allerco o unikalnym składzie dla delikatnej skóry dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!! GÓÓWNERCO!!! Won oplacona spameerska ŚCIEERO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszanka
Ja przetestowałam na swoim maluszku różne kosmetyki dla dzieci, ale najlepiej sprawdzają się te apteczne. Zazwyczaj zamawiam w internetowej Aptece pod Smokiem bo mają przystępne ceny i szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiniec89
Miszanka - fajnie, że podrzuciłaś pomysł z Apteką pod Smokiem. Sprawdziłam ich ofertę i mają wszystko czego szukam. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
My używaliśmy kosmetyków na azs bo córka od samego początku miala bardzo wrażliwą skórę. Jeśli nie wiesz jak pielęgnować noworodka zajrzyj sobie na portal parentingowy - http://emaluszki.pl/ Znajdziesz tam sporo przydatnych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMałjMi
Nam sprawdza się Eloderm skóra po nim jest gładka i nawilżona i nie mamy żadnych problemów. Nie zawiera parabenów, barwników ani innych szkodliwych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam kosmetyki dla dziecka z Apteki pod Smokiem. Mają świetne produkty, dobrze nawilżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×