Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingade

Psiaki i dzieci :))

Polecane posty

Gość Ingade

Witam! Jestem posiadaczką Psa rasy American Staffordshire Terrier (Amstaff) i jestem z tego zadowolona z jaką sympatią zachowuje się w stosunku do dzieci , naprawdę Polecam tą rasę i nie słuchajcie ze to np. psy zabójcy . to wszystko zależy od wychowania , są naprawdę kochającymi i wiernymi psami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryki to ty nie odk
ryłaś ps też mam takiego psiaka lat 4 - ludzkich i małe dziecko - 16 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muklukowa
moja koleżanka też miała takiego psa i małe dziecko...skończyło się na 7 szwach na głowie dziecka i oddaniu psa. pies nie zrobił tego umyślnie. jednak stało się... ja takiego psa przy moim dziecku nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pitbulla, jest kochana i bardzo lubi dzieci, dobrze zrownowazony pies to podstawa, dlatego mojpochodzi z hodowli a nie z nieznanego żródła... pozatym trzeba uwazac i od malenkosci uczyc dziecko szacunku do zwierzat a nie traktowac psa jak zabawke. mimo iz moja sunia jest troszke 'cielakowata' uwazam ze to byl strzal w 10 z rasą, bo gdy juz dziecku uda sie 'zlapac' za cos psa, to praktycznie tego nie czuje i nie reaguje agresja jak te wszystkie pieski z kitka... pies przeszedl szkolenie na psa towarzyszącego i zna swoje miejsce w domowej hierarchii, jesli ktos ma czas i checi to polecam,bo mojej malej przechodza wszystkie smutki gdy tylko pies pojawi sie na horyzoncie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam amstaffa ma juz prawie dwa latka i bardzo lubi dzieci jest spokojny do obcych ludzi za to nienawidzi kotow i innych samcow szczegolnie wiekszych od niego ,ogolnie ludzie sie boja mojego psa bo mowia ze ma grozny wyglad a jak sie odwaza poglaskac to zdziwieni ze taki lagodny a to ze amstaff to mysla ze zaraz reke ugryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosci pogryzien i atakow dokonuja psy nie rasowe, wygladajace tylko jak pies danej rasy nie wiadomego pochodzenia!!!!! dobrze ulozony pies z wiadomego zródła nikomu nie zrobi krzywdy gdy nie zostanie sprowokowany, moj pies nie zwraca uwagi nawet na inne zwierzeta na spacerze, mam tez kota i to on rządzi i wykazuje wiecej agresji... nawet jamnik moze zrobic dziecku krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie niewazne jaka rasa wazne jak sie wychowie psa moja siostra miala kiedys jamnika niby taki maly piesek a gryzl jak diabli nie wolno bylo obok niego usiasc na kanapie bo zaraz atakowal moja siostra byla ciagle pogryziona na szczescie juz go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×