Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemowa_ja

dziwna sytuacja

Polecane posty

Gość problemowa_ja

Słuchajcie jestem z mężem w bardzo głupiej sytuacji. Mój mąż rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną 2 lata temu i z tego małżeństwa ma 15-letnią córkę. Mieszkała ona z moim mężem dopóki jej matka nie wróciła z za granicy. Dziewczyna nadal jest zameldowana u nas w mieszkaniu mino że już od roku nie mieszka z nami tylko z matką ( w tym samym mieście). Planujemy zmienić mieszkanie i chcieliśmy wymeldować córkę oczywiście mówiliśmy matce dziewczyny żeby ją zameldowała u siebie to powiedziała do męża że zostawiła mu lodówkę pralkę itp to córka powinna być u niego zameldowana.. A i jeszcze straszy nas adwokatami.. ale na jakiej podstawie? Przecież ona ma obowiązek zameldować córkę skoro ta mieszka już u niej od roku. Powinniśmy pisać wniosek o wymeldowanie ? Podobno trwa to długo, b przychodzi komisja i sprawdza wszystko.. hmm.. Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oddajcie tej kobiecie tą lodówkę czy pralkę! Nich sobie zje! Zastanawia mnie tylko jedno- dlaczego matka nie chce zameldować u siebie swojej córki??? Dziwne... Tak czy siak, skoro z nią mieszka to tam powinna być zameldowana i koniec! Nie wiem jak prawnie można to wymusić... Spróbujcie może najpierw dogadać się, a jeśli nie pójdzie to chyba potrzebna będzie porada prawna prawnika zajmującego się sprawami rodzinnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Wy będziecie prawnymi właścicielami nowego lokum (bo zmieniacie mieszkanie rozumiem?) więc chyba nie ma prawa Was zmusić do zameldowania innych osób skoro Wy tam będziecie tylko mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa_ja
Podejrzewamy z mężem że nie chce zameldować jej bo wie że to liczy się z kosztami. A u niej w domu jest zameldowana jeszcze jej matka i chyba rodzeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneci...
no a keidy z toba sie rozwiedzie? za ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa_ja
burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja wymeldujecie to straci
prawo do mieszkania i moze o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka komisja
co ty gadasz. Idziesz do urzedu mowisz ze nie mieszka juz od roku i tyle. Wiem bo wymeldowalam tak bylego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak znajdzie
swiadkow ze mieszkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×