Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kupujaca, bardzo

Wibrator, jaki?

Polecane posty

Gość Kupujaca, bardzo
Wspolna i przynajmniej kazdy jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
dokładnie, przecież mi nie było łatwo użyć wibratora przy mężu, mąż to widział, i powiedział kochanie daj ponieść się emocji, zaufaj mi, i wiesz to było piękne, ja tu nie mówię o jakichś przelotnych partnerach, co tylko zaliczyć i następny, tylko tym jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujaca, bardzo
Tak, to jest wasze, wam z tym dobrze, wam to sprawia przyjemnosc i jest ok:) to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
ja tu bardziej piszę o tej bstronie uczuciowej, bo naprawdę dużo się w nas zmieniło, te bezgraniczne zaufanie takie głębokie, ten co chce to zrozumie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujaca, bardzo
Jaki masz widok za oknem? Bo u mnie sie zbiera na deszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
u mnie pada cały czas, usypiam córkę i czekam na telefon od męża, niestety nie mam go codziennie, tylko co 2-3tyg, taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujaca, bardzo
To tymbardziej wibrator Ci sie przydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
nie używam go bez męża, czekam wyposzczona na niego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujaca, bardzo
To po takim okresie abstynencji pewnie macie wielka ochote co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
TO FAKT, ale bywa różnie, wiadome życie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujaca, bardzo
A powiedz mi, jesli moge zapytac, czy po urodzeniu dziecka doznania seksualne sie zmieniaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
zmieniają, u mnie trochę na gorsze, ponieważ nie jestem tak mokrka jak przedtem, jest mnie ciężej doprowadzić, ale jak juz to te doznanie jest mocniejsze niż przez ciazą, tak ze jedno jest gorsze ale za to drugie jest lepsze, u mnie np to że piszą ze sie jest luźniejszym nie sprawdziło się, jestem ciaśniejsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujaca, bardzo
dzieki za odp... kiedys sie nad tym zastanawialam jak to bedzie, ale niestety nie doczekalam tego, poronilam:( teraz mi sie tak nie spieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
ogólnie nie jest źle, nie mamy tyle czasu na siebie co kiedyś, ale jak już mamy czas staramy sie go wykorzystac do granic mozliwosci, moja córcia juz jest wieksza ma 20.5miesiaca.wiec tego czasu ammy dla siebie wiecej, a ze teraz potrzebujemy większej ilosci gotówki mąż musi pracowac w delegacji, ale jak zbieremy potrzebna nam sume zmaina pracy, a teraz niestety musi być tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupujaca, bardzo
przykre, ze czasem pieniadze zmuszaja do oddalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecę ci sama kupiłam
wytrzymamy, bo cel mamy wspaniały(ślub koscielny) a w dobie 21w można żyć, jest telefon, internet, czy skape i jest ok.a wiemy ze to nie bedzie na stałe, jesteśmy po cywilnym 2lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 78
No cóż.. Ja nigdy nie stawiałam na niską cenę,ponieważ wiem ze wibratory za 20-30zł to plastikowe zabawki a nie coś co generuje przyjemność i niesamowite doznania. Za dobry wibrator trzeba niestety trochę zapłacić. My zdecydowaliśmy się na Vibe Therapy http://www.wibrator.info/wibratory/53-vibe-therapy-wibrator-bliss-beige.html jest bardzo cichy oraz wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb. pończoch 39
Drogie Panie, Wprawdzie jestem facetem i może panie nie zechcą mojej opinii brać pod uwagę, ale sądzę, że każda pani musi sama dokonać wyboru, bo każda z Was jest inna i zapewne inaczej odczuwa doznania. Myślę, że należałoby na początek kupić taki klasyczny i wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×