Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawsonka

Woda wypływająca spod wanny!!!

Polecane posty

Gość Kawsonka

Witajcie, wiem że to temat trochę męski, ale potrzebuję pilnej porady ;) Może któraś z was miała podobny problem... Tak, więc ostatnio robiłam pranie,( woda z pralki płynie szlauchem do wanny) po chwili weszłam do łazienki...która była kompletnie zalana, myślałam że to wina pralki, wzięłam mopa i zaczęłam kierować wodę do tej dziury w kafelkach pod wanną, a po chwili ta woda zaczęła stamtąd wypływać :/ Masakra, cała łazienka zalana wodą z martwymi pająkami etc. Dziś rano biorąc prysznic zobaczyłam to samo, no może na mniejszą skalę ale tak czy owak wypływała stamtąd woda... Co to może być? Dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygjhgjgcc
kup kreta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co kupowac
lepiej samemu skręcić kreta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co to może być... pomyślmy... dziura w rurze odpływowej? wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mi to jeszcze raz
Wyjaśnij mi proszę te słowa: "zaczęłam kierować wodę do tej dziury w kafelkach pod wanną" - nie bardzo rozumiem - woda z wanny wpada u ciebie do dziury w kafelkach??? A nie do rury kanalizacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawsonka
Mam zabudowaną wannę, właśnie kafelkami, między którymi jest przerwa i tam też kierowałam tę wodę...ale po chwili zaczęła wracać... Wsypałam kreta do wanny, zobaczymy czy pomoże. PS I darujcie sobie ironię, nie każdy jest Cześkiem Hydraulikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... jeszcze sama sobie z premedytacją łazienkę załała :) :) :) nie wytrzymam :) :) :) nie ma chyba takich głupich na świecie, to musi być prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×