Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgtrhr

STUDIA DZIENNIE+ SZKOŁA POLICEALNA ZAOCZNIE- WARTO????

Polecane posty

Gość dfgtrhr

jak myslicie??? chciałabym pociągnąć ekonomię lub zarządzanie dziennie , a jeden kierunek w szkole policealnej zaocznie. Warto tak zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zdecyduje sie na jeden
kierunek zaocznie (studia), policealna sobie odpusc. W miedzyczasie pracuj, zdobywaj doswiadczenie. Poczytaj sobie najnowsze statystyki dotyczace zatrudnienia: dzis najwazniejsze jest doswiadczenie, aktywnosc zawodowa. skonczysz studia i juz bedziesz miala doswiadczenie = praca, a bedac po dziennych i policealnej bedziesz nikim. Oczywiscie podczas tych zaocznych nie pracuj na kasie czy w macu ale znajdz prace chocby sekretarki czy recepcjonistki, ale w firmie, ktora ma dla ciebie perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgtrhr
mnie inetersuje ekonomia dziennie + do tego technik optyk zaocznie... marzy mi sie kiedys w dalekiej przyszłosci założenie salonu optyczngo...Ekonomia to tez ciekawa nauka i pomogła by mi w tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz wszystko to pokaze
no dobra a gdzie czas na utrzymanie sie (nie wstyd ci ciagnac kase od starych?) oraz na zdobycie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

No nie wiem, szczerze mówiąc to ja od razu po liceum poszłam do szkoly policealnej, a wybrałam żaka i po 2 latach juz pracowałam w zawodzie(zdałam egzamin na technika administracji). Czy to wstyd? Nie powiedziałabym:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×