Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samspon

Zerżnąć jak dziwkę?

Polecane posty

Gość samspon

Co rozumiesz prze określenie "zerżnąć jak dziwkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
Bez szacunku. Chodzi o sam seks bez sfery emocjonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklmnoprstux
raczej ostry ,mechaniczny seks gdzie myślisz tylko o własnej przyjemności nie bawisz się w grę wstępną,nie reagujesz gdy panna mówi ,ze za mocno itd ,wulgarne słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samspon
Zapytałem bo porostu zaskoczyła mnie moja jak powiedziała że tak nie lubi bo to jest bez miłości jak z przedmiotem. Ja do tego mialem podejście raczej takie fizyczne nie zastanawiałem się do tej pory nad emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samspon
J ato rozumiałem tak jak xxl-men Seks bez zadnych czulosci, tylko gwaltowne pchanie penisa w c*pke, oczywiscie do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerżnąć to zerżnąć. Myślisz że kobiety potrzebują ciągle miziania i godzinnej gry wstępnej? Czasem chcą po prostu być zerżnięte bez ceregieli. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie temat jak znalazł niedawno sama tak powiedzialam do mojego partnera bo chcialam ostrego seksu szybko i mocno on był mega nakrecony a ja perfrkcyjnie zaspokojona i teraz zdarza sie ze on mów:"zerżne cie jak dziwke" nie odbieram tego jako braku szacunko bo to jest tylko czasami podczas seksu takie nasze urozmaicenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przyjemna sprawa,max podniecenie,szybka ostra jazda,z rana taki numerek i cały dzień nakręcona jestem ,uwielbiam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krebubgfergde
yeah baby :) I like it! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie gdy podczas takiego rżniecia on trzyma mnie za włosy i klepie po dupie ochhhhhhhh odpływam (dobrze ,że nie mamy blisko sasiadów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamna135
Ja też lubię być mocno osadzona ...do dna i piszczeć zrozkoszy.Lubię też jak mojego męża siusiak wbity jest po dno i ciepła sperma oblewa mi wnętrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas czasami jak okno mamy otwarte ,to alarm w samochodzie się włączy ,a pies chowa się pod sosnę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamna135
A pod sosną suczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamna135
Dobrzy wsad dużo wart - daje kopa na cały dzień tylko trzeba założyć podkładkę bo czujesię co jakiś czas plum i mokro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczka, pod świerkiem ,łapami uszy zatyka hahahhahaha:) mamna135 wlkadki to w mojej torebce podstawa zwłaszcza ze lubimy nakrecac sie smsami typu jak wrócisz to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamna135
Też tak lubię , a jak poczuję małego eksplodującego to aż miło . A w pupce hmmm. ..... jest bosko choć przed muszę być sterylna i dobrze nawilźona. Barzo lubie jak mnie z całej siły nadziewa na siusiaka i czuję gorącą spermą w srodku między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczylas
Ja pie(r)dole rżnąć mi się zachciało! Piszcie ku(r)wa więcej! No przecież jakbym miał teraz obok siebie jakąś dzierlatkę to bym jej zaaplikował pytonga po same uszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż jak rżnąć to porządnie tak żeby chlastało i żeby były jęki niestety niektórzy mówią a nie wyrabiają ja uwielbiam zerżnąć porządnie c*psko a potem pupcię ona lubi jak jej się to mówi do uszkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×