Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malusia1990

Problem z kochaniem

Polecane posty

Gość Malusia1990

Mam mały problem , a właściwie 2 . Lubię bardzo kochać się ze swoim chłopakiem ,ale on on ma problem - jest uszulony na latex . Siusiaka ma bardzo czewonego po wyjęciu z gumki i tu jest problem . Był u lekarza dostał tabletki . Na jakiś czas pomogły ale po miesiacu jest to samo. Dlatego zaczęłam stosować tabletki Yasminelle , ale nie za bardo się po ich czuję . Boli mnie głowa i mam bardzo obfita m.... Dostałam teraz inne tabletki i zastanawiam się czy je skupić czy poprosić lekarza o Nuova Ring. Co myślicie. Drugi problem to ,że bardzo mnie kłopocze jek mój chłopak spuszczając sie we mnie lubi jak wypływa mi sperma. Ja zaraz staram się wycierać chusteczka i biegnę do łazienki i usiąśc na ubikacji siuśnąć , a póżniej wziąc prysznić . Jemu sie to nie podoba bo jak widzi to co ja nie lubie widziec jego to podnieca. Może jestem zbytnio przewrzliwiona. Co sądzicie a moze on jest dziwny. Boje sie wakacji bo wtedy jak myslę będę musiała ciągle zmieniać majtki bo nielubie jak mam mokro i wycieka mi .. ze środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×