Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

tuptunia , ja raczej zastanowiłabym się co jest nie tak w związku , że szuka odskoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co? znudziła mu się zona, a dokoła zawsze będą pięknie i młode babeczki do upolowania. Instynkt łowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuniające... przemówiły emocje co okazało się błędem straszliwym . Choć może nie do końca , bo dzięki tym emocjom i pozostałościom po nich dojrzałam i zrozumiałam co w życiu jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuniające a Ty dalej szukasz?............przecierz masz takie rożna znajomości, czy tak profilaktycznie tu zaglądnołeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka , mąż się pokapował ,że coś jest nie haloooo, nigdy nie widziałam , żeby tak cierpiał , to było potworne dla mnie i uwierz mi jeśli kochasz swojego partnera nigdy nie chciałabyś przeżyć czegoś takiego .Szczera rozmowa mimo , że trudna i wydająca się niemożliwą potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuniające... nie mogę nie przyznać Ci racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm powraca jak bumerang pytanie....czy wirtualne spotkania, rozmowy to zdrada??? Chyba ile tu osób tyle będzie opinii.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa> chodziłaś zamyślona?, uśmiechałaś sie do siebie a potem ........obłed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wuniejące...doskonale o tym wiem... naprawiłam błędy i nie żałuję tego co się stało bo nauczyło mnie to bardzo dużo i dało dobrego kopa na przyszłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z nas ma pewnie inne poczucie zdrady...inaczej może sie w to angażuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka te emocje , które przeżywałam były niczym krok w chmurach ale jeśli tylko jesteś w stanie zdobyć się na odwagę i pomówić szczerze z partnerem to zrezygnuj z tych emocji , bo koniec końców okaże się ,że jednak Twój partner to ten jedyny , z którym chcesz spędzić życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa> no to tak powaznie teraz będzie, napisałam ,że szukam wirtualnej znajomości bo nie chce przenosić tego w prawdziwy świat......taka odskocznia......od codzienności ,która niekiedy już przytłacza. Twoje przeżycia myślę,że są dowodem na to ,że kobiety jednak są bardzo wrażliwe, no i niestety łatwo nami manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka , dokładnie ... dlatego właśnie zalecam daleko posuniętą ostrożność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko idącą ostrożność........w angażowaniu emocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.07.2011] 23:09 [zgłoś do usunięcia] Wuniające Fuzekle Raz mnie przyłapała jak z 30-letnią z cafe na skajpie rozmawiałem.Klękajcie narody 7 dni było trzęsienie ziemi Zdajesz sobie sprawę jaki wyrządziłeś ból psychiczny swojej żonie? Jaka musiała być rozczarowana, zazdrosna przez takie coś? Zwłaszcza że sama nie zdradzała, tylko zajęta była wypełnianiem obowiązków zony i matki. Ładna pociecha z takiego męża -babiarza. No ale taka Twoja natura :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×