Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

w pracy jest ok..........nie mogę narzekać,żeby sie popsuć nie chciało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretny przystojny> No i doświadczony.................to już nadmiar łaski. ale niewiem czy Pan zauważył ,że ja aż tak daleko idących planów nie snuje ,żeby sie umawiaćw hotelu , w zupełności wystarczy łączność internetowa. Szkoda ,że nie zadał sobie Pan trudu ,żeby przeczytać kogo szukam. Powtórze sie jeszcze po raz kolejny i napiszę ,że szukam wirtualnej znajomości z kimś ......miłym , kulturalnym , nikoniecznie wyjątkowo doświadczonym ,ale z fantazje i odrobiną choćby poczucia humoru;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nla tez cierpie na wyjątkowy brak czasu..............nawet w realnym swiecie brakowało by go na taka znajomość w związku z czym napisała ten temat ..........ale odnoszę wrażenie ,że jest .............hm mało interesujący dla Panów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks wirtualny jest dla onanistów, tak ja go postrzegam. Wiesz, ktoś, kto w realnym świecie ma problem łapie się czego może by trochę rozkoszy zaznać. Brak czasu jest tylko wymówką. Miej odwagę i spotkaj się i w realu się pobzykaj. Wirtualne znajomości są natomiast fajne jeśli do czegoś prowadzą. Jeśli to tylko gadanie na skypie, to szybko się nudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat może i fajny ale nie zawsze czas i okolicznosci pozwalaja,a czy onanizm to cos zdroznego wg mnie normalna sfera życia erotycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest inny.......to co dla Ciebie może byc tylko grą wstępną do przeżyc w prawdziwym świcie .....innym może wystarczyć ...........przynajmniej na ten moment.A co do odwagi to niestety zawsze tak jest ,że to kobiety jednak są bardziej narażone na różne .......sam wiesz dokładnie na co .........no pomysl troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna, ale skoro istnieją dużo przyjemniejsze sposoby na rozładowanie podniety, to po co sięgać po półśrodki? Wiadomo, że czasem nie ma za bardzo wyjścia, ale trzepanie się codziennie to lenistwo, albo strach przed realem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci wzstarcza? Pogadanie sobie na skypie? No to masz małe potrzeby w takim razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałeś kiedyć taką znajomość? Jak wspominsz jeśli taka była? A jesli chodzi o moje potrzeby to nie będę ich tu upubliczniać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoją wirtualną znajomość, flirt i romans wspominam rewelacyjnie:) A miałaś o coś zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie o to chciałam zapytać, czy mieliście takie znajomości, i jakie wspomnienia z nimi związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen >krótko czyli ile ? jesli nie mozesz to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jedna trwała dwa lata, inna po 6 miesiącach przemieniła się w realną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecałe 3 tygodnie. Potem było fajnie jakiś czas. A po tym czasie przestało być fajnie i każde z nas poszło w swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie jakies doświadczenie w temacie..........zastanawiam sie jak wyglądacie, napizę cośo sobi i licze na rewanż. Mam 160cm waga 50kg a teraz Wy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 175cm, 73kg wagi, czarne krótkie włosy i brązowe oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×