Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natk@

Szukam wirtualnego kochanka

Polecane posty

daj dziewczynie czas , dopiero zaczyna hiihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę realnego
to też prawda,początki są trudne ale po kilku wirtualnych rozczarowaniach docenia się realizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź też po wyjątkowo udanym wirtualnym , przenosi się do realu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę realnego
może byc i tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantal64
Witam Miło rozpocznąć można od poznania przy wirtualnej kawie. Potem wirtualny flirt, romans a co dalej czas pokaże, chętnie w realu będzie zakończyć, zależy od odwagi i chęci kobiety. Przesyłam wirtualny całus, chociaż niema to jak całus prawdziwy, lecz ten wirtualny też może być urodziwy. Wystarczy popuścić wodzę fantazji i wyobraźni. Pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof a masz doświadczenie w tych wirtualnych romansach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka doświadczeni zdecydowanie są lepsi hahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULLiSSES
hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się co będziecie robiły z tymi kochankami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borys w liczbie pojedynczej proszę :-) ja nie szukam tylko kibicuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantal64
Hej Natka. Miałem kiedyś wirtualną kochankę, trwało to rok, potem kilka spotkań w realu. Romans bo tak to nazywam skończył się, ona była mężatką i z góry ustaliliśmy, że to na jakiś czas. Pozdro Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys> co mozna robic z wirtualnym kochankiem, miło spędzac czas, rozkoszowac sie każdym napisanym słowem, zapomniec troche o codzienności, to tak w skrócie a cała reszta to już słodka tajemnica;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka gdzieś Ty bywała dziewczyno , tak temat osierocić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jak to mało czasu na przyjemności mi zostało, a i kogoś kto by mi ten czas jakoś zagospodarował nie widać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
natk@ Prawdę mówiąc, to z wielką ochotą bym został Twoim wirtualnym kochankiem, a przy okazji bratnią duszą ... może dodatkowo też rozmawiać nawet na tematy TABU, oczywiście nic na siłę tylko, to na co masz ochotę i co lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz poczucie humoru.........strasznienie lubię nudziarzy , no przepraszam za szczerość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie..
Nie czytałem wszystkiego bo nie chciało mi sie :), a co bysmy robili jako kochankowie? Cyber seks wchodzi w gre? Czy tylko pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy tylko i wyłącznie Cie ten cyber interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
Tak prawdę mówiąc to ja sam też lubię dużo mówić, ale też lubię słuchać drugą stronę ... oczywiście nie myśl, że od razu będziesz się musiała rozbierać, albo coś w tym stylu, na samym początku, to wiadomo, że trzeba się troszkę bliżej poznać i polubić, czyli nic na siłę, a co dalej, to czas pokaże :) Oczywiście, że musisz być tylko dla mnie kobitą wirtualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
Sorrki zjadłem jedno słowo i miałem na myśli, że NIE tylko musisz zostać wirtualną kochanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
Prawdę mówiąc, to ponad 30lat ,ale dużo wyglądam na mniej góra na 25lat Jestem wolnym brunetem, sylwetka normalna 176cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie..
To zalezy co Ty chcesz? czy szukasz tylko seksu wirtualnego? Czy chcesz jakieś pogaduchy do poduchy,? Czy wogóle czasami zechcesz pogadac o wszystkim? Wiedze mam duzą o wszystkim więc w kazdym temacie możesz mieć co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już trochę tu o sobie.........mam 30+ , szukam kogoś na dłuzej , nie na jedną chwile , nie potrafię ot tak przejść do sedna sprawy , to nie dla mnie........najprzyjemniejsze są przecierz te chwile kiedy kobieta czuje ,że jest uwodzona, tylko jakoś mi się zdaje ,że coraz trudniej o takich mężczyzn którzy chca sie troche postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
A co w tym takiego dziwnego? przecież teraz jest epoka singli :) Po prostu miałem kilka związków, ale obecnie jestem wolny, a więc będę miał specjalnie dużo czasu tylko dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
Prawda jest taka, że ja też potrzebuje bliskości drugiej osoby i fajnie mieć kogoś u swojego boku, nawet fajnie jak to będzie osoba wirtualna, a więc decyzja należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Omega
Wiem, że lubisz być zdobywana i uwodzona, a jak tak naprawdę to też jestem romantykiem :) i może przez to jestem teraz sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecierz nie chodzi o to ,żeby złapać zajączka tylko ,żeby go gonić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×