Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lukicichawoda

PRZECZYTAJ TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość lukicichawoda

Proszę, pomóż mi !!!! Jestem Łukasz Cichocki, od urodzenia niepełnosprawny, niesprawność rąk, nóg i trochę mowy. Dobrze obsługuję komputer i Internet za pomocą specjalnego sprzętu na głowie. Potrzebuję pieniędzy na potrzebne, kosztowne sprzęty, które nie zawsze są refundowane, wyjazdy i rehabilitacje. Obecnie zbieram na trudną i skomplikowaną operacje na mózgu, która by jeszcze bardziej ułatwił moje niepełnosprawne życie. Spowodowała by że bym nie miał tych mimowolnych ruchów, które bardzo utrudniają funkcjonowanie. Koszt tej operacji to minimum 90 tys. zł. Plus rehabilitacja. Taka operacja i intensywna rehabilitacja na pewno by polepszyła moją samodzielność i sprawność fizyczną. Jeśli jesteś dobrym człowiekiem o wrażliwym sercu i chcesz mi pomagać, to będę ogromnie wdzięczni za każdą pomoc. Niech Bóg miłości zawsze Wam błogosławi. Moj e-mail: cichawoda4@o2.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało na wszystkie odpowiem. Czekam na 1 zł co miesiąc od każdego z Was, dla Was to niewiele a dla mnie to będzie bardzo dużo. Jeśli chcesz i możesz mi pomóc finansowo, to z Góry składam serdeczne wielkie dzięki!!! Oto podaję konto, na które można wpłacać swoją złotówkę: Tu są 2 filmiki o mnie: http://www.youtube.com/watch?v=HOcTyMbZv40 http://www.youtube.com/watch?v=SyjU69Ubhc0 Bank mBank Nr rachunku: 26 1140 2004 0000 3602 7106 6295 ul. Młodzieżowa 28 09-100 Płońsk Ogromnie wierzę w Wasze wrażliwe i kochające serca!!! Za wszelka pomoc składam Wam serdeczne Bóg zapłać! Za każdego z Was obiecuję swoją modlitwę. Łukasz Cichocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×