Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czynnik koci

jest ktoś z sandomierza?

Polecane posty

Gość kassska
Co można u nas zobaczyć? Starówkę, kościół św. Jakuba, Katedrę, ratusz, trasę podziemną, wąwóz Królowej Jadwigi, mały Rynek, Zamek, spichlerz, ul. Żydowską. Co do fajnych knajpek polecam Kordegardę, Kasztelankę, Ciżemka wg mnie jest zbyt przereklamowana. Osobiście lubię Fundację. I nie lubię Małej- ale to oczywiście kwestia gustu. Ostatnio otworzyli też winokawiarnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassska
tak, de gusta. Wydaje mi się, że dzień powinien wystarczyć. Chyba, że chcesz zahaczyć o Pieprzówki. O, zajdź jeszcze do Domu Długosza-muzeum, wejdź na Bramę Opatowską. Możesz podjechać do Baranowa Sandomierskiego albo Ujazdu. Ale to już wycieczka 2-dniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec mateusz
tak....jestem ja i Mietek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec mateusz
mozesz u mnie na plebanii,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec mateusz
heheheh ojciec mateusz to serial,ktorego akcja dzieje sie w Sandomierzu to taki zarcik byl:)pozdro i milej wycieczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnth5gfc
jest co zwiedzac, ale dwa dni starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec mateusz nie mam TV wiec nie ogladam seriali. Ale cos kojarze:) Po zdjęciach juz widze,ze miasto mi się spodoba:) Napisze moje wrazenia w poniedzialek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że Sandomierz, to całkiem ładne miasto:) Z miejsc które mi poleciliśmy, nie zobaczyłam jedynie spichlerza i Gór Pieprzowych. Nie byłam tez w Domu Długosza bo juz był zamkniety. Swoją drogą ładną ktoś miał fantazje z tym ogródkiem. Jeszcze niemieckiego krasnala tylko tam brakuje:D Bardzo podobała mi się trasa podziemna. Pozostał jednak jakis taki mały niedosyt, bo 3 tygodne wcześniej zwiedzałam taką w Pilźnie, tak że już wiedziałam na co się szykować:P Z knajp De Gusta najlepsza:) Moj ciechanek miodowy i czekolada z malibu rządzą:) Knajpa Kasztelanka porażka:O Macie jeszcze zajebiste lody (na rogu Rynku i nie pamiętam jakiej ulicy -stoi tam Sandomiś:P) w cukierni po schodkach w górę. Ach, no i nie spotkałam ojca mateusza:O Będę musiała pojechać raz jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×